آموزش دکوراسیون داخلی 0 تا 100 + مدرک بین المللی مجتمع فنی تهران-مبل وکیلی

داشتن تناسب و مناسبت با نوع محیط از جمله مواردی است که در دیزاین منزل باید به آن توجه داشته باشید. طرح هایی که طراح برای اجرای دکوراسیون خانه ارائه می کند باید پاسخگو و هماهنگ با نیازهای کارفرما انجام گیرد. دکوراسیون داخلی دارای اصول و قواعدی می باشد که در ادامه به بررسی این اصول خواهیم پرداخت. دکوراسیون منزل ، بازسازی منزل ، تزئینات داخل ساختمان و کارهای مربوط به آن، چیزیست که شما به خاطر آن وارد این مطلب شده‌اید.

ویژگی بارز این سبک سنتی غربی

سعی کنید اتاق هایی را به عنوان اتاق خواب در نظر بگیرید که پنجره داشته باشند تا علاوه بر استفاده از هوای تازه، از نور طبیعی نیز بهره مند شوید. یکی از اصول مهم در فنگشویی اتاق خواب نحوه قرار گرفتن آن نسبت به پنجره ها می باشد. تابش نور مستقیم بر صورت باعث میشود تا احساس خوشایندی در فرد ایجاد نشود، به همین خاطر باید تخت خواب را به گونه ای قرار داد که نور به صورت مسقیم بر روی صورت فرد تابیده نشود.

از جهتی دیگر سبک امروزی انعطاف پذیری بالایی دارد و تعهد چندانی به سبک خاصی ندارد. این شرکت قبل از هرگونه اقدامی عوامل کمی و کیفیتی را آنالیز کرده و با بهترین و مدرن ترین شیوه آن را برطرف می نماید و در نهایت مشابه همان طرح مورد نظر شما را تحویل می دهد. یک طراح حرفه ای به شما در انتخاب رنگ، متریال و حتی شدت نور کمک می کند.

سفارش طراحی دکوراسیون فضاهای اداری

از مهم ترین کارهایی که برای تبدیل شدن به یک دکوراتیو باید انجام دهید، مطالعه و کسب مهارت می باشد. حتی اگر تحصیلات آکادمیک را در این زمینه کسب نکرده اید، می توانید در دوره های آموزش مختلف شرکت نمایید. علاوه براین، مطالعه کتب و مجلات معروف و شناخته شده در این زمینه و آشنایی با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی می تواند به دانش و تخصص تان در این حوزه کمک بزرگی کند. علاوه بر اصول دکوراسیون داخلی، بهتر است با معماری داخلی، مصالح ساختمانی و کاربرد هر یک و همچنین هزینه های اجرا و وسایل مورد نیاز برای هر پروژه آشنایی داشته باشید. در مقابل، توجه به دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل و محیط کار در سالهای اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. هدف از تحصیل در مرحله اول فراهم شدن شرایط ایه آل برای ورود به بازار کار و کسب درآمد می باشد.

مثلث در این جا به این معنا است که یخچال، گاز و سینک باید کدام روی یکی از رئوس آن قرار گیرند. البته ممکن است در مجله خبری دکوراسیون آشپزخانه کوچک چنین چیزی امکان پذیر نباشد و باعث شود فضای زیادی اشغال گردد. در این شرایط بهترین انتخاب قرار گرفتن این وسایل در یک راستا هستند. استفاده از نور طبیعی و مصنوعی از دیگر موارد بسیار مهمی می باشد که باعث میشود تا نتیجه خوبی از طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب بدست آورید.

  • برای آنکه تنوع را در فضا به وجود بیاورید می‌توانید پارچه‌های مبل‌ها را هم کمی باهم متفاوت انتخاب نمایید؛ و بااینکه اگر از انتخاب پارچه‌های مختلف زیاد اطمینان ندارید، می‌توانید کوسن‌ها را از رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی انتخاب کنید.
  • یکپارچگی در طراحی بسیار مهم است ولی اگر بیش از اندازه از آن استفاده نمایید ممکن است برای شما کسالت آور و تکراری گردد.
  • گاهی اوقات اتاق‌های خواب علاوه بر عملکرد اصلی، فضایی برای کار یا درس هم محسوب می‌شوند، پس باید این مساله در دکوراسیون اتاق خواب در نظر گرفته شود.
  • هنگامی‌که قصد دارید یک ساختمان قدیمی را خریداری کنید یا خانه قبلی خود را بازسازی کنید.
  • به هر حال باز هم باید هزینه ها تخمین زده شود تا کار تا انتها بدون مشکل پیش برود.

دکونیوز مجله ای خبری می باشد که طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون محیط کار، طراحی و چیدمان منزل و زیباسازی و طراحی فضای سبز و هر آنچه که به زیبایی محیط اطراف انسان امروز مربوط می شود را در برمیگیرد. با ورق زدن هر برگ از مجله دکونیوز با ایده هایی خلاقانه و اطلاعات کاملا بروز و استاندارد درباره طراحی دکوراسیون منزل ایرانی ، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون، ایده های ناب در طراحی مبلمان و تجهیزات اداری روبرو خواهید شد. سبک طراحی کلاسیک از محبوب ترین و مرسوم ترین سبک های دکوراسیون داخلی منزل در کشور ایران است. با اینکه این سبک از دکوراسیون از یونان و روم باستان نشأت گرفته، اما به خوبی در کشور ایران اجرا می شود. اگر تصمیم دارید دکوراسیون داخلی منزل خود را با شکوه تر کنید، لازم است شاخصه های این سبک را در محیط پیرامون خود اضافه کنید. استفاده از رنگ های گرم همچون قهوه ای، زرشکی، کرم و طلایی، استفاده از طرح های شلوغ و داماسک های مجلل در کنار بافت های چوب، چرم و آجر، موجب خلق یک دکوراسیون کلاسیک می شود.

در ادامه درباره انواع سبک های دکوراسیون داخلی منزل صحبت خواهیم کرد. این شرکت در زمینه های طراحی و دکوراسیون داخلی محیط های اداری، منازل مسکونی،دکور محل کار، دکور فروشگاه و نمایشگاه،سالن زیبایی ،بازسازی و ….. همچنین داشتن نمایندگی کفپوش اپوکسی 3D سقف و دیوار و اجرای آن از دیگر تخصص این شرکت می باشد. استفاده بهینه از فضا یکی از نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی یک محیط به حساب می آید که باید به آن توجه کرد.

اجرای المان های موجود در هر سبک، کمک می کند تا سبک منتخب شما به خوبی خود را معرفی کند. طراحی دکوراسیون داخلی توسط دکوراتور صورت می‌گیرد دکوراتور به دور از موارد مهندسی و طراحی معماری صرفاً کار های چیدمان تزئینات داخلی و انتخاب رنگ متریال و پارچه ها پرده ها تابلوها و…. را به عهده دارد ممکن است طراح داخلی کار چیدمان و دکوراسیون داخلی را انجام دهد اما عکس این موضوع صادق نیست دکوراتور نمی‌تواند به طراحی داخلی بپردازد .

محل مناسب برای قرارگیری تلویزیون کجاست ؟

در بحث کف ساختمان نیز می‌توان از انواع سنگ، سرامیک یا پارکت به‌عنوان کف‌پوش استفاده کرد. از ورود نور طبیعی و اکسیژن از چهار طرف دیواره‌ی ساختمان خود استقبال کنید. هنگامی‌که قصد دارید یک ساختمان قدیمی را خریداری کنید یا خانه قبلی خود را بازسازی کنید.

اگر هم در اتاق خواب مستر از سیستم صوتی و تصویری استفاده می‌کنید، بهتر است ارتفاع آن را بر حسب تراز دید صحیح درنظر بگیرید (نشسته بر روی مبل یا براساس ارتفاع تخت). سبک تروپیکال یا استوایی سبکی زنده و جسور با رنگ‌های شاد و تند است، مثل زرد، نارنجی و سبز روشن. وسایل و مبلمانی که بیشتر از بامبو یا حصیر، خیزران و ساج ساخته می‌شوند. گیاهان نقش تعیین‌کننده‌ای در این سبک دارند و بهتر است فضای بیرون را به درون بیاورید.