آپارات سرویس اشتراک ویدیو-مبل وکیلی

بنابراین دستیابی به این نوع دکوراسیون ساده با رعایت چند ترفند، بسیار ساده و لذت‌بخش خواهد بود. برای مثال، سالن‌های پذیرایی اغلب برای کارکردهایی مانند آرامش، استراحت، تماشای تلویزیون، پذیرایی ساده و شیک از مهمانان و حتی صرف غذا استفاده می‌شود که چشم‌پوشی از برخی از این کارکردها امکان‌پذیر نیست. اما بعضی از این موارد مانند صرف غذا و لوازم و مبلمان و میز مربوط به آن را می‌توان از سالن‌ها پذیرایی حذف کرد و میل کردن غذا را به فضای آشپزخانه یا مکانی دیگر محدود کرد و لوازم موردنیاز را نیز به آن محل انتقال داد. برای آن که خانه یا محیط موردنظر خود را با دکوراسیون ساده و به سبک مینیمال طراحی کنید، ابتدا بهتر است لوازم حیاتی محل موردنظر خود را بشناسید.

آینه دکوراتیو طرح وایونا

لازم نیست وسایل فلزی درخشان از فلزات گرانبها ساخته شده باشند؛ رنگ های فلزی طلایی و حتی رنگ هایی شبیه به درخشندگی فلز مس که به صورت لعاب کاری بر روی ظروف به کار رفته، می‌تواند دکوراسیون را جذاب تر کند. دکوراسیونداخلی هنر تزئین یک خانه مسکونی یا محل کار است؛ این کار با توجه به سلیقه و سبک مورد پسند افراد امکان پذیر است. دکوراسیون داخلی شامل انتخاب طرح ها و طیف های رنگی، متریال کفپوش، مبلمان، آثار هنری و لوازم جانبی است.

شروع عاشقانه یک رویا با طراحی اصولی دکوراسیون اتاق خواب

دیوار واحدی که از بالا تا پایین آن با کاشی خاصی تزئین شده باشد تاثیر زیادی دارد، چه این دیوار پشت دوش حمام یا تزئین کردن یکی از دیوارهای حمام و سرویس باشد. اگر فضای دوش استاندارد با عرض 150 سانتی متر پهنا و سقف استاندارد 250 سانتی متری داشته باشید آنگاه شما یک سطح دیوار 40 فوت مربعی دارید که می توانید روی آن کار کنید. این بدان معناست که می‌توانید روی کاشی مرمری زیبایی با هزینه 5 دلار یا 6 دلار در ازای هر فوت هزینه کنید و با هزینه تمام شده حدودا 200 دلار دیواری تزئینی خیره کننده‌ای داشته باشید.

چیدمان مبلمان اگر اصولی باشد باعث دوبرابر شدن زیبایی دکوراسیون منزل می شود، نحوه چیدمان مبلمان مهم ترین نکته در دکوراسیون داخلی خانه است. یکی از مهم ترین المان های پاییز، برگ های خشکی است که در پارک ها، خیابان ها، جنگل ها و جاهای مختلف شهر وجود دارند. تنوع رنگ برگ ها در پاییز، یکی از زیباترین اتفاقاتی است که پاییز را به یک فصل زیبا و بی بدیل تبدیل می کند.

در این میان، برخی از افراد، علاقه مند به رنگ های تند و آتشین هستند. انواع رنگ هایی که در گروه قرمز، نارنجی، بنفش، صورتی تند، قهوه ای تیره، زرد روشن قرار می‌گیرند، نمونه‌ای از این رنگ مجله خبری دکوراسیون ها محسوب می شوند. شکل و رنگ مبلمان پذیرایی باید با وسایل دیگر مثل بوفه و کنسول هماهنگ باشد. اگر فضای پذیرایی از نشیمن مجزاست می‌توانید یک دست مبل رسمی و یک دست مبل راحتی نشیمن بخرید.

  • آویزان کردن اکسسوری‌های هنری از در و دیوار خانه این طراحی را کامل‌تر می‌کند.
  • اما گاهی اوقات نحوه چیدمان دکوراسیون منزل تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصاً خانم خانه می‌شود.
  • نصب قفسه ها روی دیوار، بهترین ابزار برای اجرای ایده های دکوراسیون منزل هستند.
  • با در نظر گرفتن فضای بیرونی و ترکیبی از خانه‌های روستایی و سبک‌های طراحی داخلی صنعتی، دکوراسیون روستیک بر فضای طبیعی و واقعی مثل چوب خام، سنگ، و چرم به همراه تغییرات پیچیده کلی و غیرمنتظره تأکید دارد.