با سبک دکوراسیون کلاسیک و نئوکلاسیک و ویژگی های هر کدام آشنا شوید! گروه بینا-مبل وکیلی

البته اگر آشپزخانه ای شلوغ با وسایل و ابزارهای خیلی زیاد دارید ، فرشی با طرح خلوت و رنگ های ملایم انتخاب کنید. در غیر این صورت آشپزخانه شلوغ تر از قبل خواهد شد و حس خوبی القا نمی کند. علاوه بر آن رنگ ها در دکوراسیون کلاسیک بیشتر در طیف آبی سلطنتی ، زرشکی ، طلایی ، سبز زمردی ، قهوه ای و … قرار دارد. همچنین شاهد آینه کاری سنتی ، گچ بری در سقف ، وسایل طلایی رنگ ، پتینه کاری و از این دست موارد هستید. دکور پشت تلویزیون و به عبارت دیگر تی وی وال همان عاملی است که از تلویزیون یک نقطه کانونی در دکوراسیون پذیرایی می سازد. جدیدترین مدل های میز تلویزیون و هماهنگی آن با سبک دکوراسیون منزل ، ضمن معرفی انواع میز ، مهمترین نکات برای تهیه آن و هماهنگی با بقیه وسایل منزل را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

گلدان ها، ظروف تزیینی، شمعدانی هایی از جنس نقره، مس و گاهی با روکش طلا نیز کاربرد دارند. طرح تمام لوازم تزئینی هنر دست استادکاران ماهر هستند. مجله خبری دکوراسیون البته منبع الهام این سبک از معماری و طراحی، یونان و روم باستان بوده است. در اوایل قرون وسطی معماری کلاسیک رومی و یونان باستان فراموش شد.

دکوراسیون کلاسیک و طراحی داخلی کلاسیک تخصص هیرادانا

معمولا با مجسمه های سنگی، گچی و تابلوفرش ها یا تابلوهای نقاشی زیبا و فاخر انواع آلات موسیقی و آباژورهای برنز و کریستال تزیین میشود. تمایل افراد ثروتمند جامعه برای به نمایش گذاشتن ثروت و موقعیت اجتماعیشان و زندگی مجلل و پر زرق و برق، نقش بسزایی در بوحود آمدن این سبک داشته است. مبلمان، دکوری ها، و وسایل همه بصورت جفت و در کنار یا مقابل یکدیگر هستند. مبلمان خود را با دقت انتخاب کنید و از آن به مدت طولانی لذت ببرید.

تقارن:

در این سبک رنگ های ملایم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. هر اندازه که رنگ ها فاخرتر باشند ، دکوراسیون کلاسیک شما لوکس تر جلوه خواهد کرد. دکوراسیون داخلی کلاسیک هیچ وقت از مد خارج نمیشود و همیشه لوکس ،ظریف و فضای سلطنتی را ایجاد میکند.

  • سقف در دکوراسیون کلاسیک، نرم و مسطح است و معمولا رنگی سفید، شیری یا کرمی دارد.
  • قطعات و لوازم در سبک کلاسیک حس نوستالژیک را منعکس می کنند.
  • به ترکیب سبک های کلاسیک و مدرن، سبک کلاسیک مدرن می گویند.
  • رنگ های پاستلی روی دیوارها و سقف با مبل و صندلی های سبز و مبلمان قهوه ای هماهنگی دارد.
شما می توانید با کمی تغییر در طراحی داخلی موجود خود یک دکوراسیون کلاسیک مدرن جذاب طراحی کنید. در اینجا با هفت بهترین نکته طراحی داخلی برای سبک کلاسیک مدرن آشنا می شوید. در سبک طراحی داخلی کلاسیک مدرن، طرح‌های کلاسیک مانند سبک ویکتوریایی، آرت دکو یا حتی سبک‌های یونانی و رومی در طراحی معاصر گنجانده شده‌اند.

افراد برای دیزاین از قوانین و جزئیات دکوراسیون کلاسیک کمک می گیرند. طراحی و چیدمان دکوراسیون منزل کلاسیک نیز برای قسمت های مختلف قابل اجرا می باشد. سرویس بهداشتی، اتاق خواب مستر، اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن و … این موضوع انعطاف پذیری چیدمان کلاسیک را نشان می دهد.

در عین حال، برنج، مرمر و شیشه کریستال از جمله مؤثرترین متریال ها در سبک خانه کلاسیک مدرن هستند. می توانید از عتیقه جات در طراحی دکوراسیون مدرن کلاسیک استفاده کنید تا زمانی که تعداد آنها زیاد نشود. اگر می‌خواهید عتیقه‌جات را با محصولات انبوه ترکیب کنید، می‌توانید مقاله عتیقه‌ها در مقابل محصولات انبوه را بخوانید. در دکوراسیون کلاسیک اتاق های پذیرایی معمولا با مجسمه های سنگی، گچی و تابلو فرش و یا تابلو‌های نقاشی زیبا و فاخر، انواع آلات موسیقی و آباژور‌های برنز و کریستال تزئین می شوند.

ترکیب ایده آل چوب رنگ روشن و جزئیات طلایی با رنگ سفید یا بسیار روشن روی دیوارها و سقف مناسب است. ترکیبی از رنگ ها مانند شرابی ، برنز و چوب ماهون نیز بسیار محبوب است. رنگ های پاستلی روی دیوارها و سقف با مبل و صندلی های سبز و مبلمان قهوه ای هماهنگی دارد.