بهترین محلول لوله بازکنی برای باز کردن انواع لوله لوله بازکنی عزتی

از جمله دستگاه هایی که برای رفع رسوبات لوله های چدنی توسط لوله بازکن مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه فنر برقی می باشد. این دستگاه آسیبی به لوله ها نمی رساند به خوبی می تواند لوله را لایروبی نماید. استفاده از چیزهایی مانند آب گرم، تلنبه ی دستی و فنر لوله بازکنی از ارزان ترین و آسانترین روش ها برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در موارد گرفتگی با درجه کم می باشند. در هنگام خرید اسید لوله بازکنی حتما به جنس لوله های منزل خود دقت کنید، اگر جنس لوله ها از جنس پلیکا بود به هیچ عنوان از اسید چاه بازکنی جهت رفع گرفتگی لوله استفاده نکنید.

در مرحله اول، مقداری جوش شیرین خشک را مستقیما در لوله ظرفشویی بریزید. چنانچه هر کدام از لوله های فاضلاب شما از جمله توالت، آشپزخانه، حمام و غیره گرفته اصلا نگران نباشید ما بصورت 100% تضمینی آن را بدون کثیف کاری باز خواهیم کرد. برای اینکار به مقدار نیم استکان جوش شیرین، نیم استکان نمک و یک کتری آب گرم آماده کنید. برای ساخت ترکیب ابتدا به اندازه روش اول جوش شیرین و سرکه آماده کنید به همراه یک بطری کامل نوشابه (رنگ آن فرقی نمی کند). باز هم پیشنهاد سرویس لوله برای باز کردن گرفتگی دستشویی، استفاده از محلول های خانگی قوی و بی خطر است.

محلول های لوله بازکنی انواع مختلفی دارند که در مقاله های قبلی در همین سایت به توضیح و روش ساخت انواع محلول لوله بازکنی با مواد خانگی پرداختیم. مثلاً استفاده از جوش شیرین لوله بازکنی ارزان فوری و سرکه و… که برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی کاربرد زیادی دارند، اشاره کردیم. البته در بازار محلول های لوله بازکن زیادی وجود دارد که با استفاده از مواد شیمیایی می‌تواند گرفتگی لوله سینک یا لوله فاضلاب را برطرف کند. بهترین محلول لوله بازکنی خانگی که از همه قوی تر است سرکه و جوش شیرین می باشد برای این کار لازم است که به مقدار مساوی سرکه و جوش شیرین را در لوله فاضلاب بریزید بعد از نیم ساعت با مقدار زیادی آب، لوله را بشویید. به طور کلی استفاده از محلول لوله بازکن قوی اتک یکی از آخرین راهکارهای متخصصین لوله بازکنی تهرانسر در برچسب می باشد؛ زیرا استفاده بی رویه آن باعث پوسیدگی لوله فاضلاب می شود.

این محصول یکی دیگر از محلول های لوله بازکن است که خیلی خوب عمل کرده و رضایت مشتری را جلب کرده است. اسید لوله باز کن در کنار تمام مزایایی که دارد، دارای خطرات احتمالی نیز می باشد. اطلاع نداشتن از این خطرات و هرگونه سهل انگاری در هنگام استفاده از مایع لوله باز کن باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیری خواهد شد. تنفس گازهای متصاعد شده از اسید چاه باز کن باعث آسیب های جبران ناپذیر به ریه، مری، شش ها و معده خواهد شد و هر چه این مایع لوله باز کن قوی باشد اثرش بر روی ریه ها بیشتر است. برای دسترسی به متخصصین لوله بازکنی در غرب تهران روی لینک مربوطه کلیک کنید. به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی محلول اسید فاضلاب را با مواد شیمیایی دیگر ترکیب نکنید.

راهنمای خرید انواع محلول لوله بازکنی

مارکهای ارزان و بد ممکن است که سیستم لوله کشی را خراب کند به همین خاطر قویترین محلول های لوله بازکنی را به کار ببرید. در هنگام تهیه اسید لوله بازکنی به جنس لوله ها دقت کنید چنانچه که جنس لوله های فاضلاب از خود نباشد حتما باید از اسید رقیق برای باز کردن گرفتگی آن استفاده کنید. اما اگر جنس لوله ها از پولیکا باشد، هرگز نباید از اسید لوله بازکنی برای رفع گرفتگی آنها استفاده کنید، چرا که اسید خاصیت خورندگی بالایی دارد و جنس پولیکا در برابر خورده شدن مقاوم نیست. به جز مواردی که گرفتگی لوله های فاضلاب بر اثر موادی مثل سیمان، قیر و … نمی توان از این محلول ها استفاده کرد و باید از روش های دیگر مثل استفاده از دستگاه لوله بازکنی و تراکم هوا استفاده کرد. استفاده از دستگاه تراکم هوا یکی از روش های دیگری است که برای لوله بازکنی از آن استفاده میشود.

  • قیمت اسید های لوله بازکنی قوی، با نوسان قیمت ها متغیر بوده و مشخص نیست ولی تمامی اسیدهای لوله بازکنی حدوداً هزینه تعیین شده و پایینی دارند و از بابت صرف هزینه دلهره نداشته باشید این محلول لوله باز کنی توانایی های زیر را دارد.
  • در هر حالت، اکیدا پیشنهاد می‌شود که از اسید لوله باز کن برای رفع گرفتگی لوله استفاده نکنید.
  • همچنین ترکیبات محلول لوله بازکن خانگی که توضیح داده شده اصلا خطرناک نیست با اینکه پس از ترکیب شدن یک واکنش شیمیایی ایجاد می کنند.
  • این محلول چاه بازکن توالت، دارای مشخصه هایی است که تمامی آنها باعث فروش این محصول و طرفداری از سمت مشتریان شده است.

یکی از بهترین، راحت‌ترین و سریع‌ترین راه حل‌ها استفاده از لوله بازکن برند اکتیو است. مایع لوله باز کن صاف با فرمول بسیار قوی خود تمام جرم ها و رسوبات را از بین می برد و به آسانی لوله های گرفته را باز می‌کند. به محض ریخته شدن محلول لوله باز کن قوی احتیاط کنید به سیستم های تنفسی و چشمانتان نفوذ پیدا نکند .

با ریختن اسید لوله بازکن آداک شیمی داخل لوله ها، احتمال بازشدن گرفتگی درون لوله وجود دارد. بعد از ریختن لوله بازکن شیمیایی داخل لوله باید مدتی صبر کرد تا مواد شیمیایی و اسیدی داخل لوله بازکن وارد لوله شده و به داخل مواد زائد نفوذ کنند و آنها را از بین برده، باعث رفع گرفتگی لوله شوند. اسید لوله بازکن جز آن دسته از لوله بازکن های شیمیایی است که سرعت اثر گذاری آهسته ای دارد. بعد از ریختن اسید فاضلاب داخل لوله باید مدتی صبر کرد تا لوله بازکن وارد لوله شده و به داخل مواد زائد نفوذ کنند و باعث رفع گرفتگی لوله شوند.

طرز استفاده از محلول لوله بازکن صاف

پس از آن با نشت کردن آب فاضلاب، مقداری از سقف همسایه پایین ریخته بود و هزینه ای چند برابر نسبت به خدمات لوله بازکنی بر روی دوش مشتری ما گذاشته بود. خوشبختانه در خیلی از موارد شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای مشکل گرفتگی چاه و لوله توالت یا دستشویی را خودتان حل نمائید. حتما به یاد داشته باشید که این روش برای برطرف کردن گرفتگی های جزئی استفاده می شود و اگر گرفتگی لوله با این روش رفع نشد حتما با متخصصان ما تماس بگیرید. ۳- سپس دستمال را به آرامی روی سوراخ ظرفشویی نگه داشته تا مانع از بالا آمدن محلول سرکه و جوش شیرین شود. اگر لوله بازکن به صورت جامده آن را درون دریچه فاضلاب بریزید و آب را به صورت قطره روی آن باز کنید بر اثر تماس با آب وارد مجرای فاضلاب و حل بشود. اگر لوله خانه مرتبا دچار گرفتگی می شود با یک شرکت لوله بازکنی مشورت کنید.

اکتیو از قویترین محلول لوله بازکن ها

بهترین محلول لوله بازکنی برای باز کردن انواع لوله لوله بازکنی عزتی