خرید و قیمت لیتیوم بروماید پایه کرومات 55% هانچانگ کره ترب | alomohandes

به دلیل ویژگی خورندگی محلول خالص LIBR و آب در مجاورت هوا، آن را با بازدارنده کرومات لیتیوم در ظرف های پلمپ شده جا به جا می کنند. این دستگاه به کمک سیکل تبرید جذبی، عملیات سرمایش را انجام می دهد. این سیکل به وسیله اواپراتور، ابزوربر، ژنراتور و کندانسور به انجام می رسد. خرید وفروش انواع ضایعات سوپر آلیاژ مونل،اینکونل، هستلوی، نایمونیک، استلایت، داپلکس، و…

مصرف برق در این چیلرها پایین بوده و مبرد مورد استفاده در آنها برای محیط زیست خطرناک نمی لیتیوم بروماید باشد. از سویی این دستگاه های تهویه مطبوع به برج خنک کننده نیاز دارند که فضایی جداگانه را اشغال خواهد کرد. نیاز به منبع حرارتی، فضای کافی برای نصب و راه اندازی دستگاه و برج خنک کننده، در نظر داشتن شرایط آب و هوایی و مشخصات ساختمان از موارد مهمی است که می تواند در انتخاب چیلر جذبی موثر باشد.

  • مورد استفاده در صنایع معدنی ، به عنوان ماده از بین برنده کلرید هیدروژن و ماده منبسط کننده برای الیاف آلی استفاده می شود.
  • در این رابطه می‌توان به سیکل‌های جذبی لیتیم برماید – آب اشاره نمود.
  • خرید وفروش انواع ضایعات سوپر آلیاژ مونل،اینکونل، هستلوی، نایمونیک، استلایت، داپلکس، و…

نوع دیگری از بازدارنده‌ها که امروزه چندان مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، نیترات لیتیم است. اصولاً عملکرد بازدارنده‌ها می‌تواند توام با آزادسازی هیدروژن باشد که همین هیدروژن آزاد شده می‌تواند با ماده‌ای همچون نیترات لیتیم ترکیب شده و ماده‌ای چون آمونیاک را تولید کند. در صورت اضافه شدن کرومات رنگ لیتیوم بروماید به رنگ زرد و در صورت اضافه شدن مولیبدات رنگ لیتیوم بروماید، به رنگ سفید تغییر میکند. سلام دوست عزیز، لیتیوم بروماید پایه مولیبدات نسبت به پایه کرومات محصول سالمتری می باشد.

لیتیوم بروماید پایه مولیبدات 55% سانجی کره(sungji)

خرید و قیمت لیتیوم بروماید پایه کرومات 55% هانچانگ کره ترب | alomohandes

به همین ترتیب، برای دیگر کاربردها نیز غلظت‌های مختلفی ممکن است وجود داشته باشد. این ماده با استفاده از واکنش اسید هیدروکرومیک روی لیتیوم هیدروکسید تهیه می‌شود. از آن در مقياس كوچك براي كاهش دهيدروهالوژناسيون كاتاليتيك براي سنتز الفين‌ها استفاده شده است.

محلول خالص لیتیوم بروماید تقریباً خنثی است بهر حال محلولی که در چیلرهای جذبی مورد استفاده قرار می گیرد اندکی قلیائی می باشد که مسئله خوردگی را منتفی می سازد. برای مثال در شرایط دمای اتاق، غلظت محلول اشباع حدود 53 درصد می باشد . وقتی آب از محلول لیتیوم بروماید تبخیر گردد یا درجه افزایش یابد میزان غلظت لیتیوم بروماید تغییر می کند. به طور کلی، قیمت لیتیوم بروماید در بازارهای جهانی در حال حاضر بین 50 تا 80 دلار برای هر کیلوگرم متغیر است. می‌توانید با مراجعه به سایت‌های مربوط به تجارت مواد شیمیایی، آخرین قیمت لیتیوم بروماید را مشاهده کنید.

لیتیوم برماید و اسید دیسکلرز