دکوراسیون آشپزخانه جدید به سبک مدرن و کلاسیک + معرفی سبک ها-مبل وکیلی

می‌توان برای ایجاد حسی خوشایند، سبک‌های روستیک و مدرن با هم ترکیب شوند. پالت رنگ آشپزخانه نیز می‌تواند با رنگ سایر فضاهای خانه هماهنگ باشد. در صورت کوچک بودن فضا می‌توانید از پالت رنگ روشن تر از سایر رنگ های بکار رفته در دکوراسیون خانه استفاده کنید. و در صورت وسیع بودن فضا می‌توانید از رنگ های تیره استفاده کنید.

لوازم و اکسسوری هایی که در یک آشپزخانه کوچک استفاده می‌شوند بدون جزئیات زیاد، زرق و برق و شلوغی هستند. تیم نکستا دیزاین همواره آماده طراحی دکوراسیون داخلی اعم از مسکونی، اداری، طراحی ویلا، دیزاین مطب و کلینیک، بازسازی و طراحی نما می‌باشد . برای مشاهده نمونه کارهای تیم نکستا دیزاین میتوانید به صفحه پروژه‌ها مراجعه کنید و یا برای دریافت مشاوره رایگان برای طراحی داخلی محل مورد نظر خودتان با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. مهترین جزء در دکوراسیون آشپزخانه مدرن نیز کابینت است که در طراحی مدرن، معمولا کابینت ها بدون دسته هستند که بسیار جذاب به نظر می رسند و درب ها به صورت کشویی طراحی می شوند. این طرح علاوه بر ایجاد حس و حال سنتی در آشپزخانه قیمت بسیار مناسبی هم دارد. اما برخی از بانوان به طرح سرامیک برای کف آشپزخانه خود علاقه دارند.

آیا سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه باید حتما متناسب با دیگر بخش‌های منزل باشد؟

مدل خاص و جذاب بالا یکی از نمونه‌کارهای کابینت‌ساز سلام ساختمان می‌باشد که با ترکیب خاکستری و سفید و طرح چوب آشپزخانه‌ای حاصل شده است که در هر خانه‌ای آن را نمی‌بینیم. برای سفارش آن روی عکس کلیک کنید تا از مشاوران ما مشاوره رایگان دریافت کنید. جزیره‌ی آشپزخانه‌ی فوق کمی از اندازه‌ی معمول بزرگ‌تر درنظر گرفته شده است تا فضایی مجزا برای غذاخوری و نشیمن داشته باشد. ارتفاع قسمت غذاخوری پایین‌تر از سطح پیشخوان طراحی شده است و استفاده از صندلی‌های اکریلیک برای هر دو قسمت غذاخوری و پیشخوان را نیز می‌توان انتخاب درخورتوجهی دانست. کابینت‌های ساده و نمابراق هم جلوه‌ی مدرن‌تری به قسمت پشتی این آشپزخانه‌ی باز بخشیده‌اند. طراحی مجله خبری دکوراسیون امری است که باید به دست کاردان آن سپرده شود چون با حساسیت بالایی همراه است.

انتخاب پوشش مناسب برای در ورودی و بالکن آشپزخانه به سبک ایرانی

این فضا برای انواع فنجان ها، سینی، چای ساز، توستر و سایر وسایل آشپزخانه طراحی می‌شود. منظور از قفسه شناور کابینت‌های دیواری است که درون بدنه، در و باقی قسمت‌های آن فضایی برای گذاشتن ملزومات آشپزخانه تعبیه کرده‌اند. وجود نور کافی یکی از المان‌های مهم و اساسی در طراحی سنتی و ایرانی به شمار می‌آید.

  • این دکوراسیون آشپزخانه می‌تواند شامل کابینت، کانتر و وسایلی باشد که در امتداد یک دیوار ساخته شده اند.
  • در کنار رنگهای روشن برای جزئیات از رنگهای تند استفاده کنید.
  • در این سبک گوشه های دیوار، نیاز به چند راه حل هوشمندانه کابینت، برای کاربردی کردن آن دارد.
  • هر فرد با توجه به سلیقه خود می تواند یک سبک خاص را برای آشپزخانه خود انتخاب کند.

از پیانوی خوش‌ترکیب آن‌گوشه گرفته تا نورپردازی حساب‌شده همگی از ذوق و سلیقه‌ی طراح این آشپزخانه خبر می‌دهند. شومینه‌ی دیواری و روکابینتی‌های براق لاک‌الکلی هم که جلوه‌ی مدرن آشپزخانه را صدچندان کرده‌اند. در آشپزخانه‌ی فوق نیز نمونه‌ی دیگری از کاربرد سطوح صاف در طراحی‌های مدرن را می‌بینید. در این آشپزخانه‌ی بزرگ به‌طرز هوشمندانه‌ای از هیچ‌گونه جزئیات اضافه‌ای استفاده نشده است و در عین سادگی چیزی برای آشپزی و پذیرایی کم ندارد.

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن