دکوراسیون آشپزخانه سفید رنگ، ایده های طراحی + مدل های مختلف رنگی شیک و مدرن-مبل وکیلی

هنگامی که قصد چیدمان دکوراسیون آشپزخانه تان را دارید، می توانید فضای بالای کابینت را با استفاده از تابلوها و دکوری های مختلف پر کنید. نورپردازی می تواند کمک زیادی به جذاب تر دیده شدن و جلوه بهتر کابینت ها بکند. سعی کنید از نورهای سفید و رنگی استفاده کنید تا چشم را خسته نکند. دکوری ها و لوازم تزئینی اضافی را وارد دکوراسیون آشپزخانه مدرن نکنید. بنابراین توصیه می کنیم رنگ دکوراسیون را با توجه به متراژ محیط انتخاب کنید.

  • رنگ‌ها یکی از مهم‌ترین مواردی هستند که می‌توانند در بزرگی یا کوچکی آشپزخانه به سبک ایرانی تاثیر بگذارند.
  • برای روح بخشیدن به آشپزخانه می توانید از دو یا سه گلدان طبیعی استفاده کنید.
  • این ریتم با ایجاد روند خاصی در طراحی باعث ایجاد تعادل و یکپارچکی فضا می‌شود.
  • این منحنی ها را علاوه بر قفسه و کابینت ها می توان در میز، صندلی، جزیره و یا در پنجره ها ایجاد کرد.

در این مطلب درباره انواع دکوراسیون آشپزخانه ، ۵۰ عکس از بهترین دکور های کابینت آشپزخانه و همچنین انواع سبک کابینت آشپزخانه در دکوراسیون صحبت میکنیم. خانه های ایرانی را هیچوقت نمیتوان بدون آشپزخانه تصور کرد، بنابراین طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده دغدغه همیشگی افراد می باشد. شما میتوانید با در نظر گرفتن نکات ذکر شده و با استفاده از میز ناهار خوری چوبی ساده یک دکوراسیون زیبا و حرفه ای داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم از رنگ های یکسان با کفپوش یا مخالف پرده ها برای کابینت آشپزخانه استفاده نمایید. می توان از جلوه بصری رنگ های متضاد در رنگ کابینت ها و دیوارها استفاده کنیم. مانند نمونه دیزاین آشپزخانه در تصویر زیر که کابینتهای تیره روی دیوارهای روشن و سفید قرار گرفته اند. از یک رنگ (اغلب رنگ ‌های روشن) برای دکوراسیون و اجزا استفاده می شود. در آشپزخانه‌های امروزی استفاده از قفسه به جای کابینت حسابی هواخواه پیدا کرده است.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی: 22 مدل آشپزخانه ایرانی + عکس

با تنوع پوشش‌ها و متریال‌ها در تیره‌ترین رنگ، می‌توانید یک فضای داخلی چند لایه تنها با استفاده از رنگ مشکی ایجاد کنید. با این اوصاف، مشکی همچنان در برابر رنگ های متضاد بیشتر متمایز می شود. به طور مثال وقتی یک رنگ ذغالی و تیره با رنگ های چوبی مخلوط می شود، یک تصویر خنثی شاد ایجاد کرده که بسیار جذاب و منحصر به فرد می باشد. در دکوراسیون آشپزخانه 2023 رد پای اشپزخانه های مشکی و مات بسیار جذاب را براحتی می توان احساس کرد. نحوه چیدمان در این سبک باید به گونه‌ای باشد که هر وسیله در جای خودش قرار گیرد. تا حد امکان روی کابینت‌های آشپزخانه از قرار دادن وسایل اضافی خودداری کنید.

ایده دیزاین آشپزخانه با کابینت زرد

طرح ‌های رنگی پروانسالی غنی، گرم و تند هستند، از رنگ‌ های برنزی، روست و سرخابی گرفته تا کبالت آبی تیره. این رنگ‌ ها را در عناصر تزئینی مانند رومیزی، کوسن ‌های صندلی و پرده یا به‌ عنوان مجله خبری دکوراسیون ته ‌رنگ کابینت می‌توان استفاده کرد. تصویر بالا یکی دیگر از مدلهای بسیار زیبای میز ناهار خوری چوبی است که توسط گروه زیست با استفاده از چوب باکیفیت درخت گردو طراحی و تولید شده است.

معرفی بهترین روش برای پاک کردن لکه های جوهر از روی پارچه مبلمان