دکوراسیون آشپزخانه قیمت دکوراسیون آشپزخانه در بازار آنلاین “خدمت از ما”-مبل وکیلی

فقط باید بدانید چه هدفی را برای بازسازی مجله خبری دکوراسیون در ذهن خود دارید. آن را با یک طراح باتجربه در میان بگذارید و بر سر هزینه‌ها با یکدیگر به توافق برسید. قیمت طراحی دکور آشپزخانه و قیمت اجرای دکوراسیون آشپزخانه؛ که هر کدام به شکل‌های مختلفی تعیین می‌شود. حضور تکنولوژی در دکوراسیون آشپزخانه مدرن فقط به داشتن وسایل مدرن محدود نمی‌شود، بلکه مهم است ما بتوانیم از وسایل‌ موجود راحت‌تر استفاده کنیم.

در عکس زیر که از طراحی‌های آشپزخانه مدرن ۲۰۱۹ است، می‌توانید نمونه‌ی خوبی از هماهنگی را میان رنگ، اجزا و وسایل موجود در آشپزخانه ببینید. در سبک مدرن جدا از نقطه‌ی کانونی‌ای که برای جلب توجه ببینده در نظر گرفته می‌شود، لازم است که با المان‌های مختلفی طراحی فضا به شکلی کاملاً متعادل طراحی شود؛ به‌طوری که در بیننده هیچ حس تضاد و تناقضی ایجاد نکند. بنابراین اگر شما هم از طرفداران طراحی مینیمال و جذابیت‌های دیزاین آشپزخانه مدرن هستید با این مقاله همراه ما باشید تا برایتان بگوییم چگونه می‌توانید به آشپزخانه مدرن و دلخواهتان برسید. و هایگلاس بهترین کابینت‌ها برای طراحی آشپزخانه های مدرن هستند. در سبک مدرن معمولا به جای استفاده از یک نقطه نوری بزرگ از تعداد زیادی نورهای کوچک استفاده می شود که در این صورت استفاده از نور، عملکردی تر شده و با توجه به عملکرد اشیاء نورپردازی مناسب آن انجام می شود. در طراحی آشپزخانه باید ترتیب تمیز کردن غذا را در نظر بگیرد.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان همراه شماست تا هرآنچه که به آن فکر می‌کنید را به تصویر بکشد. به ‌طور کلی لوازم آشپزخانه به دلیل شرایط محیطی و آلودگی‌های ناشی از دود و چربی زودتر رنگ کهنگی به خود می‌گیرند و به تدریج باعث از بین رفتن شادابی و نشاط آشپزخانه خواهند شد. به همین خاطر بهتر است پس از گذشت یک بازه زمانی معین، وسایل را با نمونه نوی آن‌ها تعویض کنید. بهتر است بعد گذشت هر مدت یک‌بار دیوارها را با کاغذ دیواری جدید بپوشانید تا فضای کلی آشپزخانه عوض شود.

تعداد بسیار زیادی از افراد رنگ سفید را برای کابینت‌ها و دیوارهای آشپزخانه خود ترجیح می‌‌دهند. مثلث کار در انواع سبک دکوراسیون آشپزخانه یک مثلثی است و سه راس آن “سینک ظرفشویی”، “اجاق گاز” و “یخچال” هستند. رابطه این سه عنصر در آشپزخانه باید طوری باشد که فاصله بین آن‌ها زیاد باشد که موجب رفت‌وآمد طولانی شود و نه آنقدر کم و تنگ باشد که موجب اختلال در مسیر رفت‌وآمد، شود.

هر شخص بنا به سلیقه و انتخاب خود می تواند جزئیات یا لوازم مختلف را به دکوراسیون اضافه کند. در آن از دکوری های خاص برای زیباتر کردن فضا استفاده می شود. دکوری ها و لوازم تزئینی اضافی را وارد دکوراسیون آشپزخانه مدرن نکنید. دکوراسیون آشپزخانه، مانند دکوراسیون دیگر قسمت‌های منزل با چالش‌های متعددی روبه‌روست.

بازسازی آشپزخانه و اهمیت آن

همه این موارد در قیمت نهایی بازسازی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر می‌گذارند. نمونه‌های بیشتر طراحی و دکوراسیون آشپزخانه مدرن را دراینستاگرام گروه معماری AREببینید. در ادامه می‌خواهیم به چند نکته مهم در رابطه با طراحی دکوراسیون آشپزخانه با شما عزیزان صحبت کنیم که اگر آن‌ها را رعایت کنید آشپزخانه‌ای زیباتر خواهید داشت. آشپزخانه‌های سنتی با طراحی کلاسیک و ویژگی معماری در قرن های گذشته در اروپا و آمریکا هستند. طراحی‌های مدرن که سادگی اصلی‌ترین ویژگی آن‌ می باشد، در طراحی آشپزخانه‌های سنتی از جزئیات و تزئینات زیادی استفاده می شود.

یک – فنگ شویی در دکوراسیون آشپزخانه سفید رنگ

همراه کردن خطوط نرم و هلالِ سبک کلاسیک، با کابینت‌های ساده، گاز رومیزی و رنگ یکدست سفید، یک ایده مدرن ایجاد کرده است. از مزایای آن می‌توانیم به پنجره‌های بزرگ و نورگیر بودن و طراحی خیلی زیبای آن اشاره کنیم. خانم‌های ایرانی کمتر مایل هستند آشپزخانه‌ای با کابینت‌های سیاه داشته باشند. اصطلاح «مدرن» به مواردی گفته می‌شود که مربوط به روزگار جدید است.

در دکوراسیون آشپزخانه در خانه‌های ایرانی یکی از وسایلی که همیشه بلاشک وجود دارد فرش می‌باشد و با حضور خود در آشپزخانه و یا سایر بخش‌های خانه، زیبایی خاصی را ایجاد می‌کند. اما نکته‌ای که باید توجه کنید آن است که جهت جلوگیری از کوچک نشان داده شدن فضا، فرش‌های ساده‌تر انتخاب کنید و از انتخاب فرش‌های شلوغ اجتناب کنید. انتخاب رنگ مناسب در فضای آشپزخانه می تواند فضا را شاد، گرم و دوستانه کند. رنگ شاخص ترین و قدرتمند ترین عنصر در فضای آشپزخانه می باشد. به عبارتی تنها به وسیله استفاده درست از رنگ می توان یک آشپزخانه ایده آل طراحی کرد.

  • تجهیزات لوکس و گران‌قیمت این آشپزخانه رؤیای هر سرآشپزی است.
  • تصویری که مشاهده میکنید یکی از انواع میز ناهار خوری مدرن و شیک است که با استفاده از چوب گردو با حفظ حالت طبیعی آن ساخته شده است.
  • می‌توان برای ایجاد حسی خوشایند، سبک‌های روستیک و مدرن با هم ترکیب شوند.

وجود قاب برای درب‌ها و سرستون‌ها و پاخورهای پرکار و پر از منبت، گواه برای این ادعای ماست. در این آشپزخانه‌ی مدرن شاهد دو لوستر کروی بامزه در بالای جزیره هستیم که به چشم خوش می‌نشینند و ضمنا رویه‌ی مرمری جزیره را بیشتر به نما می‌آورند. کابینت‌های شیشه‌ای سفید هم به‌اضافه‌ی دیوارپوش‌های سفید طرح‌جناغی و سقف کاذب خاکستری روشن جلوه‌ی مدرن این آشپزخانه را تکمیل کرده‌اند. بنابراین توصیه می کنیم رنگ دکوراسیون را با توجه به متراژ محیط انتخاب کنید.

ایده دکوراسیون آشپزخانه با کابینت هایی با درب های شفاف

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است و همه ما دوست داریم آشپزخانه‌ای زیبا و پرانرژی داشته باشیم. به همین دلیل است که برخی افراد به فنگ شویی در آشپزخانه روی می‌آورند. برای خانه‌های با متراژ پایین طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک و چیدمان آن می‌تواند روی حال‌وهوای ساکنان منزل تأثیر زیادی بگذارد. قطعا برای خانه‌های بزرگ‌تر با آشپزخانه‌های بزرگ‌تر این تأثیر بیشتر حس خواهد شد. این روزها بسیاری از مردم دکوراسیون‌های مدرن با رنگ‌هایی گرم و انرژی‌بخش را بیشتر می‌پسندند و آشپزخانه‌ای چشم‌شان را می‌گیرد که به‌نوعی منحصربه‌فرد باشد. اگر طراح داخلی هستید و به‌دنبال ایده‌های الهام‌بخش می‌گردید یا اگر تصمیم دارید آشپزخانه‌تان را با اندکی تغییر به‌روز کنید، با ما همراه باشید تا ۲۳ طرح جدید دکوراسیون آشپزخانه مدرن را به‌شما معرفی کنیم.