دکوراسیون آشپزخانه مدرن نکستا دیزاین-مبل وکیلی

برخی از اشیاء به محض ورود به آشپزخانه چشم را به خود جلب می کنند. اینها ممکن است یک سینک استیل ضد زنگ، یک اجاق گاز مدرن یا یک پنجره با منظره زیبای بیرون باشد. وقتی نقطه کانونی مشخص شد، از خط، مجله خبری دکوراسیون فرم و رنگ برای برجسته کردن آن استفاده می کنیم. متخصصان طراحی با انتخاب صحیح اشیاء (لوازم و دکور و غیره) با توجه به وزن بصری آنها یعنی توانایی آن در جلب توجه به خود تعادل ایجاد می کنند.

نکته کلیدی برای طراحی حرفه‌ای دکوراسیون آشپزخانه مدرن

ولی نکته مهم این است که با استفاده از اصول و ترفندهایی، بهترین استفاده را از این فضا داشته باشیم.سبک مدرن برای آشپزخانه های کوچک مناسب تر است. چون اصولی که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن وجود دارد به بزرگنر نشان دادن فضای آشپزخانه کمک می کند. استفاده از رنگ های روشن، طراحی های به دور از شلوغی و بلندتر در نظر گرفتن سقف آشپزخانه، نیز کمک کننده است. در دکوراسیون آشپزخانه سنتی ایرانی نمی‌توان از کابینت‌های مدرن استفاده کرد بنابراین بهتر است شما کابینت‌های آشپزخانه سنتی ایرانی خود را از بین طرح‌های روستیک، کلاسیک و ممبران انتخاب کنید.

۲۱- این آشپزخانه لوکس مناسب افرادی است که به دریا و ماهی علاقه مند هستند. پس زمینه آشپزخانه تان با استفاده از تصاویر جالب و فانتزی مثل گربه بپوشانید. چراغ های چشمک زن، از جمله ایده هایی هستند که بسیار چشم نواز بوده و می تواند یک فضای بی روح را به محیطی شاد و شگفت انگیز تبدیل کند. اگر نور خورشید به ‌اندازه‌ی کافی به آشپزخانه شما تابیده شود، نیازی به استفاده از منابع مصنوعی نور در روز ندارید؛ اما برای شب باید منابع نور به ‌اندازه‌ی کافی وجود داشته باشند. به ‌طور کلی نورهای مصنوعی باید به ‌گونه‌ای تنظیم شوند که به بهترین نقاط بتابند. در صورتیکه در آشپزخانه خود پنجره دارید، گاز خود را نزدیک پنجره قرار ندهید.

یک شلف معلق گلدانی با احتساب وزن خاک در زمان آب دادن به گلدان ها ممکن است تا ده کیلو وزن داشته باشد و یک اتصال ساده قلاب نمی تواند این بار را در دراز مدت تحمل کند. تضاد موجود بین رنگ‌های کرم و مشکی باعث جذابیت و خاص بودن این آشپزخانه و دیده شدن هرکدوم از رنگ ها به صورت مجزا شده. خطوطی نرم و لطیف و منحنی های روح نواز که از خشونت زاویه ها به دور هستند. این منحنی ها را علاوه بر قفسه و کابینت ها می توان در میز، صندلی، جزیره و یا در پنجره ها ایجاد کرد. هدف اصلی فارسیرو ارائه مطالبی جذاب و کاربردی در حوزه‌های مختلف سلامت و پزشکی، مد و فشن، آرایشی و زیبایی و … است. ۴۲- یک آشپزخانه در فضای باز که به وسیله درب های ریلی باز و بسته می شوند ایجاد کنید.

مجلات دکوراسیون داخلی هم در این زمینه می توانند کمک زیادی به شما بکنند. علاوه بر اینها سبک کلی دکوراسیون خانه شما بسیار حائز اهمیت می باشد. باید هماهنگی بین سبک دکوراسیون کلی منزل و دکوراسیون آشپزخانه برقرار باشد.

  • تصویری که مشاهده میکنید یکی از انواع میز ناهار خوری مدرن و شیک است که با استفاده از چوب گردو با حفظ حالت طبیعی آن ساخته شده است.
  • چوب بیشتر برای ساخت کابینت‌های کلاسیک به کار می‌رود و معمولاً نمایی کلاسیک به آشپزخانه شما می‌دهد اما در این طرح با استفاده از چوب، یک طراحی مدرن انجام شده است.
  • زمانی که یک زمین ساخته می شود در ابتدا معمار و نقشه کش طرح کلی و طراحی بخش های جزئی را انجام می دهد.
  • که هر چند از فضای آشپزخانه بزرگی برخوردار باشید باز هم وجودش دست و پا گیر است و راه حل آن در نظر گرفتن فضای ناهار خوری جدا از فضای آشپزخانه است.
  • همچنین با ترکیب نمودن خاکستری با رنگ های شکلاتی و قهوه ای به دکوراسیون شیک و زیبایی خواهید رسید.
  • می‌توان گفت خانم‌های خانه‌دار ایرانی بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می‌گذرانند و به همین دلیل دکوراسیون آشپزخانه برای‌شان اهمیت زیادی دارد.

میز بزرگ به سبک مزرعه نیز مانند یک میز پهن و دراز مکان مناسبی برای نمایش تخته ‌های غذاخوری و لوازم دکوری شماست. وسایل دست‌ ساز مانند زیورآلات، ظروف سفالی سرامیکی، گل‌ های وحشی تازه بریده شده و شیشه‌ های مزون پر شده، رنگ ‌های پایانی رمانتیکی را در این نوع آشپزخانه زیبا و در عین حال قابل دسترس ایجاد می‌‌کنند. برخی از وسایل بلافاصله به محض ورود به آشپزخانه توجه را به خود جلب می‌کنند.

مدل کتابخانه خانگی ساده و مدرن (راهنمای خرید کتابخانه)

۳۸- برش های نامتقارن کانسپت اصلی طراحی این آشپزخانه لاکچری است . هر بخش به صورت حجمی شیب دار طراحی شده که از یک شیب متفاوت به قسمت بعدی پیروی می کند. جهت مشاهده و خرید محصولات دکوراسیون به فروشگاه معماریان مراجعه کنید. اگر شخص کتابخوانی هستید، می توانید از کابینت های خانه تان به عنوان قفسه های کتاب استفاده نمایید.