دکوراسیون آشپزخانه, چیدمان آشپزخانه, مدل کابینت-مبل وکیلی

اگر به دنبال یک دکوراسیون زیبا و چشم‌نواز برای آشپزخانه خود هستیدحتماً تا انتهای این بخش همراه ما باشید‌. ما به شما کمک می‌کنیم بهترین دکوراسیون متناسب با محیط و سلیقه خود انتخاب کنید. در دکوراسیون آشپزخانه ایراتی است که می‌تواند همزمان نقش و رنگ را به فضای ساده و احتمالا مدرن و هم حال و هوای سنتی و ایرانی را به آشپزخانه ایرانی شما بیاورد. نورپردازی در بالای و پایین کابینت ها آشپزخانه را روشن تر می کند. ترکیب رنگ‌های «سفید و خاکستری» و «سفید و مشکی» هم پرکاربردترین رنگ‌ها در دکوراسیون آشپزخانه مدرن است. اگر شلوغی و جزئیات زیاد را نمی‌پسندید بهتر است سبک های دیگری را برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود انتخاب کنید.

در برابر چوب خام و خشن ترکیب لوکسی برای این آشپزخانه ایجاد کرده است. فضای بالای کابینت، جزو فضاهای ایده آل و جذابی است که می تواند محل ذخیره سازی ملزومات گوناگونی باشد. در این ایده، پرده ای کشیده شده است که فضای بالای کابینت را به حالت انباری تغییر داده است. شما می توانید با اضافه کردن سبدهایی روی کابینت، فضای ذخیره سازی جدیدی را برای قرار دادن ملزومات ایجاد کنید. شما از کابینت های خود، می توانید به عنوان یک فضای خوب جهت استراحت و غذاخوری استفاده کنید.

مجموعه نوین کابین در صدد جمع آوری عکس به روزترین کابینت های امروزی و مورد پسند عام این مقاله را تحت عنوان ۱۰۰ نمونه دکوراسیون آشپزخانه جدید در اختیار شما قرار می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با شماره ها و راه های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید. شایان ذکر است که این مجموعه برای مشتریان خود و لاغیر طراحی رایگان انجام می‌دهد. شما می‌توانید آشپزخانه خود را قبل از نصب کابینت به صورت مجازی مشاهده نمایید.

۳٫ انتخاب رنگ در دکوراسیون آشپزخانه

همچنین از اهمیت نورپردازی مناسب در دکوراسیون آشپزخانه مدرن قافل نشوید که تمام زحمات قبلی به باد خواهد رفت. توجه داشته باشید همان دقت و توجه ای که هنگام خرید کابینت که مهم ترین رکن آشپزخانه است به خرج می دهید همان مقدار هم در خرید کاشی بین کابینتی و کف آشپزخانه دقت داشته باشید. آشپزخانه قلب تپنده یک منزل است که می تواند به سبک مدرن ، کلاسیک ، دیکانستراکشن ، فولدینگ و … طراحی و ساخته شود. نکته بسیار مهم برای مردم ، داشتن آشپزخانه لوکس و منحصر به فرد است. در این بخش از خانه طرح مجموعه ای از ۵۱ عکس دکوراسیون آشپزخانه لوکس را آماده کرده ایم که قطعا تعدادی از این ایده ها نظر شما را به خودش جلب خواهد نمود.

کابینت گوشه ای در دکوراسیون آشپزخانه

در طراحی مدرن خانه‌های بزرگ کنار آشپزخانه اپن‌‌، آشپزخانه در بسته‌ای به نام مطبخ یا آشپزخانه کثیف قرار می‌گیرد که تمام آشپزی‌ها و ریخت و پاش‌ها در آن انجام شده و آشپزخانه اصلی، تمیز و دست‌ نخورده باقی می‌ماند. اهمیت نورپردازی و نورگیری را در چیدمان و دکوراسیون یک آشپزخانه سفید رنگ دست کم نگیرید. اگر فضای آشپزخانه مجله خبری دکوراسیون تنها یک پنجره کوچک دارد، بهتر است به جای پوشاندن آن با یک پرده شیک و جذاب زبرا ، از یک پرده حریر ساده یا رنگی برای روح بخشی به محیط و در عین حال عبور بیشترین میزان نور ممکن استفاده نمایید. رنگ های خنثی بینظیر هستند و به همین خاطر جزء پرطرفدارترین رنگ ها برای آشپزخانه و طراحی دکوراسیون بشمار می روند.

  • وجود صندلی های چوبی و تزئین دکوراسیون با گلدان، به گرما و طراوت فضا کمک کرده.
  • همانطور که پیش تر گفته شد آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های یک خانه می باشد و انتخاب یک کفپوش زیبا و مناسب برای آن تاثیر بسزایی در دکوراسیون آشپزخانه خواهد داشت.
  • رنگ سفید شاید بدون اغراق مناسب ترین رنگ برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک و یکی از جذاب ترین گزینه ها در طراحی کابینت آشپزخانه های بزرگ است.
  • وسایلی مثل یخچال، اجاق گاز، قابلمه ها، ظروف مختلف و … باید در جای مناسب قرار گیرند.