دکوراسیون خانه ایرانی 12 ایده ساده، زیبا و ارزان در طراحی منزل ایرانی-مبل وکیلی

ما در گروه بازسازی ساختمان سروچین همواره تلاش میکنیم همزمان با حفظ کیفیت کار بازسازی، قیمتی مناسب و ارزان و متناسب با هزینه و بودجه شما ارائه دهیم. مهمترین هدف ما رضایت کامل شما عزیزان در تمامی مراحل پروژه بازسازی می‌باشد. تلفیق دو سبک دکوراسیون مدرن و ایرانی همیشه جذاب و دیدنی است و بسیاری از شهروندان تهرانی با این کار فضایی صمیمی و خاص در خانه‌های خود ایجاد می‌کنند. اگر شما هم به‌دنبال ایده‌هایی برای چیدمان چنین دکوراسیونی هستید، به تصاویر و توضیحات ۱۰ مدل زیر توجه کنید.

در این سبک طراحی داخلی از ترکیبی از طراحی سنتی و مدرن استفاده می‌شود. گاهی ممکن است از مبلمانی با پارچه‌ها و بافتی مدرن استفاده شود که در آن‌ها خطوطی صاف و مشخص وجود دارد و سبک کوسن‌ها و قالیچه نیز مطابق آن باشد. هماهنگی رنگ‌ها با یکدیگر می‌تواند آرامش را به فضا و محیط خانه بیاورد. البته در چیدمان منزل میزان بودجه اختصاصی به این امر نیز مهم است. هر چقدر میزان پول بیشتر باشد دست طراح برای طراحی و چیدمان بهتر بازتر است. برای مثال معمولا افراد فکر می‌کنند اولین وسیله‌ای که خریداری ‌می‌کنند باید مبلمان باشد، اما بهتر است برای شروع، مبلمان انتخاب نشود، چراکه در این ‌صورت انتخاب دیگر وسایل و اجزای دکوراسیون محدود می‌شود.

  • نمی‌توان از نقش اساسی لوستر در خانه‌های تهران چشم‌پوشی کرد.
  • همانند هر نیاز دیگری در زندگی روزمره، طراحی دکوراسیون منزل نیز اهمیت دارد.
  • اغلب خانواده ها از این فضا برای دورهمی های صمیمانه استفاده می کنند.
  • 7 سوال اساسی در قسمت زیر عنوان می‌شود که به عنوان راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی برای شما مفید خواهد بود.

ممکن است در تغییرات دکوراسیون اداری فقط به دنبال این باشید که جزئیات را تغییر دهید اما تصمیم‌گیری همچنان داشته دشوار خواهد بود. تصمیم گرفتن برای تغییر دکوراسیون دفتر کار و شرکت، به خودی خود، یک شروع خوب و دلنشین است. برای این که حداکثر استفاده را از فضای اتاق خواب ببرید و به نوعی، ایده های جدید را در دکوراسیون اتاق خواب اجرا کنید، در مرحله اول نیاز دارید که تصمیم بگیرید چگونه قرار است وسایل را بچینید. برخی از افراد از قسمتی از اتاق خواب خود به عنوان محل کار هم استفاده می‌ کنند؛ که در این صورت باید فضایی را برای چیدمان میز کار هم در نظر بگیرید.

برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب یکی از راه‌هایی که ارزان است اضافه کردن قفسه به گوشه‌ای از دیوار است. در مرحله بعد دید مناسبی داشته باشد و از همه مهم‌تر فضایی که انتخاب می‌کنید بزرگ باشد تا بتوانید تصمیماتی که برای روی قفسه می‌گیرید اعمال کنید. در حالت کلی گل و گیاهان روح طبیعت را وارد فضای خانه می‌کنند. گیاهان ضمن زیبایی باعث بهبود کیفیت هوادی درون اتاق‌های شما می‌شود. فرقی نمی‌کند دکوراسیون منزل شما به چگونه‌ای باشد، نکته‌ای بسیار مهم، انتخاب و جایگذاری مناسب گل و گلدان در قسمتی از خانه است. از مبلمان مجلل استفاده می‌شود و لوازم غیرضروری زیادی در خانه به کار می‌رود.

حال اجازه دهید تا در ادامه به بررسی تخصصی انواع چیدمان منزل بپردازیم. به‌طور حتم با رعایت این نکات محیط خانه‌تان را بیش‌ازپیش، متعادل و زیبا و شیک خواهید کرد. قبل از آنکه اقدام به خرید لوازم خانه خود کنید، بد نیست نگاهی هم به انواع مبلمان تاشو و یا به‌اصطلاح کم جا بیندازید. این روزها طراحی‌های جالبی از این محصولات در بازار وجود دارد؛ و در مواردی این طرح‌ها واقعاً کارآمد هستند. چیدن مبل‌ها در اطراف میزگرد، ازنظر علم انرژی‌ها و فنگ‌شویی چیدمان منزل نیز بسیار مورد تأیید است. در مورد اتاق نشیمن، فضایتان را با انواع مبلمان، بیش‌ازاندازه پر نکنید.

انواع مختلف چیدمان منزل کدم‌اند؟

استفاده ار رنگ های گرم بویژه رنگ قرمز را در چیدمان منزل ایرانی فراموش نکنید. رنگ قرمز ایجاد کننده انرژی است و یادآور روزهای گرم و صمیمی مجله خبری دکوراسیون میباشد. البته برای استفاده از رنگ قرمز لازک است کمی جرأت به خرج دهید. اما با استفاده از ترکیب رنگ های مناسب نتیجه کار بینظیر خواهد شد.

مهم ترین نقطه تمرکز در طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟