دکوراسیون داخلی ،انواع طراحی های دکوراسیون داخلی منزل +تصاویر با کیفیت خانه معمار-مبل وکیلی

بنابراین شاید شما ترجیح بدهید، خانه‌تان به سبک مدرن چیده شود! ‌ جالب است بدانید که در این سبک هم المان‌های مدرن واردشده‌اند و شما کاملاً می‌توانید یک‌خانه مدرن ولی با ظاهری شبیه افسانه‌های خاورمیانه را داشته باشید. این تغییرات در طرح‌های پشتی‌ها و پارچه‌ها و همچنین در نورپردازی‌های دکوراتیو بیشتر خودنمایی می‌کند. شاید نام آن برایتان آشنا نباشد، اما این سبک به لحاظ بصری به‌طور حتم برایتان آشناست!

  • مدت زمان انجام هر پروژه متفاوت بوده و به تعداد و ابعاد فضاها و نوع طراحی انتخابی شما بستگی دارد.
  • و بااینکه مثلث شکلی محبوب است ترکیب و جور کردن آن‌ها باهم مؤثر است.
  • انتخاب رنگ‌ها، نحوه چینش مبلمان، انتخاب تزئینات داخلی مانند دیوارپوش‌ها و کف‌پوش‌ها و همچنین سقف‌های دکوراتیو و قرنیزها هرکدام نکات ظریف فراوانی دارند که در اینجا تنها به مهم‌ترین این موارد اشاره شد.
  • در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دکوراسیون منزل ۲۰۲۳ جلب می نماییم.
  • به خاطر داشته باشید، ترکیب غیر ماهرانه سبک های معماری همچون مدرن با کلاسیک، نه تنها جلوه ای خاص و منحصربفرد ایجاد نمی کند، بلکه موجب به هم خوردن جلوه بصری سالن پذیرایی می شود.

‌ علاوه بر آن رنگی است که موجب ایجاد حس نشاط و سرزندگی در افراد می‌شود. گاهی اوقات واقعاً نیازی نیست تا هزینه بسیاری صرف شود تا خانه‌ای لوکس و شیک داشته باشیم. بیایید ببینیم با توجه به علم روز دنیا چند مدل چینش مبلمان برای محیط خانه وجود دارد. و در صورت امکان گذاشتن چند گلدان زیبا را هم در نظر داشته باشید. این روزها که بیشتر افراد زندگی در خانه‌های آپارتمانی را تجربه می‌کنند، درست کردن فضاهایی به این شکل،‌ تأثیر بسیار خوبی در ایجاد حس طراوت و شادمانی خواهد داشت. به‌این‌ترتیب دیزاینی متفاوت اما هماهنگ و زیبا خواهید داشت؛ و از مشکل یکنواختی سبک دکوراسیون هم خیالتان راحت خواهد بود.

دکوراسیون شماره چهار ، فانتزی، کلاسیک و رنگی رنگی

به طور مثال اگر دیوار خانه شما صورتی است می‌توانید از یک فرش طرح‌دار قرمز برای جلوه بیشتر رنگ دیوار کمک بگیرید. در سال‌های اخیر استفاده از رنگ‌های خنثی دوباره مجله خبری دکوراسیون بر سر زبان‌ها افتاده است. رنگ‌هایی وجود دارد که به طور خاص نمی‌توان به عنوان رنگ خنثی در نظرشان گرفت اما کماکان به راحتی می‌توانند در یکدیگر ترکیب شوند.

در مناطق روستایی ایران بسیاری از صنایع دستی با ظرافت و ترکیب‌های خاص بافته و ساخته می‌شوند که به عنوان اجزای دکوراسیون ایرانی در سراسر جهان شهرت دارند. این دکوراسیون ترکیبی محبوب در اروپا و آمریکا نیز هست و بسیاری از افراد علاقه دارند تا دکور منزل خود را با ترکیب صنایع دستی و دست‌بافته سنتی ایرانی طراحی کنند. میز و کابینت‌های آشپزخانه را طراحی کنید که مانند قطعات پازل داخل هم بشوند.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره گردید، همه‌چیز در این سبک به طبیعی بودن نزدیک است؛ و هدف از این نوع چیدمان به‌کارگیری المان‌های دیزاین داخلی به شیوه‌ای طبیعت‌گرایانه است. در این میان، استفاده از انواع گیاهان و گل‌های آپارتمانی تأثیری شگرف در ایجاد این حس می‌توانند داشته باشند. دکوراسیون داخلی چینی شاید بتوان گفت تا حدود زیادی شبیه دیزاین ژاپنی است؛ اما تزئیناتی که در آن به کار می‌رود آن را کاملاً متمایز می‌سازد. در چیدمان به روش ساحلی، رنگ‌ها مهم‌ترین نقش را بر عهده‌دارند تا حال و هوای دریا و ساحل را به خانه شما بیاورند.

نکات مهم در بازسازی خانه های کوچک