دکوراسیون داخلی ،انواع طراحی های دکوراسیون داخلی منزل +تصاویر با کیفیت خانه معمار-مبل وکیلی

برای این کار ما باید مواردی را درباره طراحی دکوراسیون داخلی خانه را بدانیم و با یک طراحی مناسب وسایل را در مکان مناسب و در جای خود قرار دهید و مانند یک طراح داخلی حرفه ای، طراحی دکوراسیون را خودتان انجام دهید. دکوراسیون پذیرایی بدون شک محور اصلی در دکوراسیون داخلی منزل خواهد بود. دکوراسیون پذیرایی به عنوان بخش کانونی در دیزاین خانه اهمیت زیادی برای طراحان داخلی دارد.

فاکتور چهارم: پارتیشن بندی فضا در دکوراسیون

خانه های سنتی برای همه ما حس و حال خوب ایام قدیم را به همراه دارد؛ همان روزهایی که دغدغه هایمان شکل ساده تری داشت و با صفا و صمیمیت در محیط امنی به نام خانه در کنار عزیزانمان زندگی می کردیم. تعجبی ندارد که عده ای دلشان بخواهد سبک و سیاق خانه های قدیمی را با همان حال خوب حفظ کرده و به سراغ طراحی دکوراسیون منزل سنتی برای خانه های امروزی باشند. اخیراً طرفداران چیدمان به سبک سنتی طرفداران زیادی پیدا کرده است بنابراین بر آن شدیم تا در مورد اِلمان ها و نحوه طراحی این خانه ها اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. فرزندان دختر در هر خانه ای شور و انرژی زندگی در آن خانه هستند و اتاق خواب آن ها یکی از زیباترین بخش های هر خانه ای محسوب می شود.

مبل ال اقلیما یک کار ویژه بوده که در عین راحتی، زیبایی چشم نوازی به منزل شما می بخشد. این مبل خوش ساخت بسیار مقرون به صرفه بوده و از دوام بالایی بر.. در بین وسایل مختلفی که برای منازل خریداری می شود، بوفه ها و ویترین ها جزو آن دسته ای هستند که وقت و انرژی زیادی برای انتخاب آن ها و خریدشان صرف می شود زیرا جلوه ی خاصی به محیط می بخشد و تاثیر زیادی در.. یک طراح حرفه ای به شما در انتخاب رنگ، متریال و حتی شدت نور کمک می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف منزل

برای مثال فقط با به کارگیری یک رنگ و حتی با وجود فرم‌هایی در اندازه و بافت مختلف کماکان می‌توان هماهنگی ایجاد کرد. این تعادل زمانی به وجود می‌آید که یک وسیله کانون باشد و عناصر دیگر در اطراف آن چیده شوند. برای مثال یک میز ناهار خوری گرد با صندلی‌هایی در اطراف آن چیده شده‌اند. با تغییردکوراسیونمنزل از دردسرهای لوازم قدیمی و کهنه و فرسوده رها می شوید.

سبک دکوراسیون مدرن

شما می توانید از انواع کدو، برای ایجاد یک دکوراسیون پاییزی زیبا استفاده کنید. گذاشتن یک کدو تنبل کوچک بر روی میز وسط و یا کنار هم قرار دادن کدوهای مختلف در سایزهای متنوع، می تواند یک نشانه جذاب از آمدن پاییز باشد. گرچه دل کندن از مبل های راحتی کمی سخت به نظر می رسد، اما ارزش دارد. در دکوراسیون منزل سنتی، مبلمان را فراموش کرده و پشتی ها را جایگزین آن ها کنید. البته اگر نمی خواهید کل خانه را با حال و هوای سنتی بچینید، حداقل یک قسمت را به چیدن پشتی ها اختصاص دهید.. وسایلی که به آن ها نیازی ندارید نباید جایی در فضای منزل شما اشغال کنند.

از آنجا که کمدها تنها از فضای اتاق نور می‌گیرند بنابراین نور چندانی به‌شان نمی‌رسد و همین سبب می‌شود درون‌شان تیره و تاریک باشد و به خوبی دیده نشود. بنابراین بهتر است درون کمد را با رنگ‌های روشن مثل سفید رنگ کنید تا انعکاس نور کمک کند و لباس‌های درون کمد بهتر دیده شود. به این ترتیب انتخاب لباس را بهتر انجام خواهید داد و در مهمانی‌های مهم و رسمی از انتخاب لباس پشیمان نمی‌شوید. معمولا انتخاب سفید برای حمام، سرویس بهداشتی و اشپزخانه سبب می‌شود این فضاها پاکیزه‌تر جلوه کنند و به محض کثیف شدن راحت دیده شود و برای پاک کردن آن اقدام مناسب صورت گیرد. بنابراین حین فروش خانه خود هم به این نکته دقت کنید و خانه را تمیز کنید تا بهترین تاثیر را روی خریدار بگذارید.

ذخیره‌سازی به معنای نگهداری لوازم و وسایل اضافی در تمام قسمت ‌های خانه محسوب می شود. یکی از این نمونه ها، قرار دادن کشوهای مخفی زیر تخت اتاق خواب است؛ به گونه ای که بتوانید لباس ها، کفش یا سایر لوازم بلااستفاده یا اضافی را در داخل آن قرار دهید. یکی از ساده ترین و متداول ترین ایده هایی که می توانید دکوراسیون منزل کوچک خود را تغییر دهید و آن را به یک فضای لذت بخش تبدیل کنید، این است که دیوارهای خانه را به رنگ سفید نقاشی کنید. رنگ های سفید و خاکستری روشن یا نقره ای درخشان، به ‌طور ذاتی می توانند جلوه بصری یک فضا را افزایش بدهند.

  • این درها به شما کمک می‌کنند فضاهای مختلف را از هم جدا کنید.
  • در اصل کفپوش های مد نظر شما باید با دکوراسیون داخلی خانه شما هماهنگ و متناسب باشد.
  • در این سبک دکوراسیون داخلی از سطوح وسیع و گسترده استفاده می‌شود و اصولاً در خانه‌های امروزی و مدرن این طراحی انجام می‌شود.
  • در صورتی که دانش کافی پیرامون این مسئله ندارید، از طراحان دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

با انتخاب این نوع سبک طراحی به راحتی می توان فضای طبیعی و دوست داشتنی خانه های روستایی را در محیط خود خلق نمود. یکی از ویژگی های بارز این سبک استفاده از مواد و مصالح ارگانیک، ظروف سفالی و عناصر چوبی است. لازم به ذکر است که در این سبک طراحی از پارچه های طرح و نقش دار و رنگ گرمِ مات به طور قابل توجهی استفاده مجله خبری دکوراسیون می کنند. هماهنگ سازی اجزای داخلی منزل برای بهبود زیبایی و دلنشین شدن فضای خانه و همچنین بهینه سازی فضا به صورت هنرمندانه را طراحی دکوراسیون داخلی منزل می‌توان تعریف کرد. البته در این فرایند، هماهنگی بین رنگ ها و اجزای داخلی و اثاثیه منزل، جلوه‌دهی این اجزا را شکیل‌تر و هماهنگ‌تر به نمایش خواهد گذاشت.

امروزه سبکی که بیشتر در دیزاین دکوراسیون داخلی منزل مشاهده می‌شود، تلفیقی از سبک مدرن و معاصر است. معمولا در این مدل از خانه‌ها یا از رنگ‌های سفید و سرد استفاده می‌شود، یا از رنگ‌های شاد و گرم. علاوه بر ترکیب‌های رنگی‌ گفته شده، آن چه که در یک خانه با دکوراسیون داخلی شیک و زیبا خودنمایی می‌کند استفاده از المان‌ها و عناصر بسیار خاص در دکوراسیون است که فضایی کاملا امروزی و مدرن به خانه شما می‌بخشد. برای مثال تابلوهای نقاشی به سبک مدرن، میز یا صندلی با طراحی خاص یا حتی آشپزخانه‌های جزیره‌ای می‌توانند از عناصر پرکاربرد و نشان دکوراسیون معاصر باشند.