دکوراسیون داخلی با جدیدترین متدهای روز دنیا ایملک-مبل وکیلی

تابلو و قابی که برای زیبایی دکوراسیون خانه انتخاب می‌کنید نیز باید هماهنگ با سبک اصلی دکوراسیون خانه و دیگر اجزا بوده و در جهت تکمیل آن‌ها به کار گرفته شود. در کنار این‌ها می‌توانید از ترفندهای کم هزینه برای تزیین فضای سرویس بهداشتی خانه نیز استفاده کنید. مثلا یک تابلو دیواری کوچک، یک گلدان کاکتوس جمع‌وجور، یا خوشبوکننده‌های طبیعی دستشویی که هم کاربردی هستند هم زیبا! فراموش نکنید که بزرگ یا کوچک بودن فضای سرویس بهداشتی منزل نیز تاثیر زیادی روی انتخاب‌هایتان می‌گذارد. این موضوع نه تنها در مورد سرویس بهداشتی، که به طور کلی برای دکوراسیون خانه در فضاهای مختلف صدق می‌کند. همان‌طور که گفتیم در گذشته به دلیل محدودیت متریال بیشتر آشپزخانه‌ها قهوه‌ای و کمی تیره بودند اما امروزه تنوع رنگی کامل است و خب شاید رنگ‌های روشن انتخاب خیلی‌ها باشد.

کتاب های خود را در دکوراسیون خانه ساده از دید عموم پنهان نکنید. یک کتابخانه ساده و کوچک در بخشی از منزل خود تعبیه کنید تا مهمانان شما در صورت تمایل سری به آن بزنند. کتاب ها علاوه بر این که بهترین گزینه برای اوقات فراغت شما محسوب می شوند، حال خوبی به محیط می بخشند. گرچه دختران (بر خلاف پسران) روند رشد فیزیکی ناگهانی را تجربه نمی کنند و این رشد با سرعت کمتری برای آنان اتفاق می افتد اما در هر حال نیاز آن ها برای داشتن تخت خواب در سنین مختلف متفاوت است. بنابراین به این نکته به هنگام طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه دقت داشته باشید. ایده های بی شماری وجود دارند که شما می توانید از آنها برای طراحیدکوراسیونآشپزخانه الهام بگیرید.

دکوراسیون منزل اسپرت نیز همانند شیک به طراحی مدرن دلالت می‌کند. با اینکه در طراحی روز دنیا کلمه‌ای به نام طراحی اسپرت وجود ندارد ولی در ایران از این کلمه بسیار استفاده می‌شود. مهاجرت به بخش‌های شهری و در نتیجه کوچک‌تر شدن فضای زندگی یکی از تاثیرگذارترین عوامل برای سبک طراحی معاصر بوده است. نه تنها در معماری، طراحی معاصر در زمینه صنعت، طراحی داخلی و طراحی گرافیکی تغییر ایجاد کرد. ایجاد بافت، فقط به رنگ کردن دیوار نیست، بلکه شما می‌توانید با به کار بردن لوازم تزئینی، به فضا بافت دهید. امروزه افراد زیادی به طراحان داخلی می‌گویند دیزاین منزل من باید شیک باشد اما بهتر است نوع طراحی که در نظر دارند با طراح مطرح کنند تا آن ها بتوانند راحت‌تر با ذهنیت شما از کلمه شیک آشنا شوند.

پشتی و پوست حیوانات مانند گاو و یا گوسفند به همراه میزی برای قراردادن سماور بر روی آن، یک چیدمان سنتی کامل است. در این سبک مبلمان و لوازم مختلف به‌صورت قرینه چیده می‌شوند. در این سبک می‌توان از تابلوهای صنایع‌دستی برای تزئین دیوارها بیشتر استفاده کرد. اگر مبلمان راحتی در این فضا دارید، می‌توانید از قطعه‌ای گلیم نازک برای تزئین آن استفاده نمایید. همچنین اکسسوری‌های مورداستفاده می‌توانند با تأکید بر المان‌های سنتی انتخاب شوند.

شمع وسیله‌ای تزئینی است که خود شما می‌توانید با گذراندن چند دوره حضوری یا اینترنتی نسبت به چگونگی ساخت آن آگاه شوید. یکی از روش های ارزان برای تغییر دکور منزل انتخاب گوشه‌ای از خانه برای چیدن شمع های مختلف است. اگر به فکر تغییر دکور آشپزخانه خود هستید یکی از راه‌های ارزان پیش روی شما تغییر درهای کابینت‌های دیواری و زمینی شما است. شما می‌توانید با مطالعه بر روی سبک‌های متفاوت، سبک خاص خانه خودتان را بیابید. پرده‌های ضخیم و پرنقش یا دراپه‌های سنگین مناسب سرسراهای بزرگ هستند.

دکوراسیون شماره چهار ، فانتزی، کلاسیک و رنگی رنگی

این بدین معنا نیست که عناصر همرنگ را درست کنار هم قرار دهید. طراحی و دکوراسیون خانه های ایرانی از گذشته تمایل زیادی به سبک های کلاسیک و سنتی البته با استفاده از المان های مخصوص به داشته است. استفاده از فرش های بزرگ با نقش و نگار فراوان، ظروف میناکاری بزرگ و … نشان دهنده این موضوع است.

  • فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
  • همچنین می توانید در سبک دکوراسیون کلاسیک از رنگ های مختلفی مثل کرم و قهوه ای و زرشکی استفاده کنید و ترکیب آنها در کنار وسایل چوبی این زیبایی را دو چندان می کند.
  • اگر دکوراسیون داخلی منزل خود را همانطور که دوست دارید تغییر دهید، از بی نظمی، در هم ریختگی، آشفتگی و برافروختگی که قبلاً با آن مواجه بودید، نجات پیدا می کنید.

همچنین استفاده از عناصر طبیعی همچون نور خورشید، تهویه مطبوع و گیاهان سبز را به حداکثر برسانید. به خاطر داشته باشید، در این سبک از چیدمان خبری از شلوغی، المان های تزئینی و رنگ های تیره نیست. برنامه ریزی برای اجرای زیباترین دکوراسیون داخلی پذیرایی، نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات این مکان دارد. به طور مثال، در داخل سالن پذیرایی ممکن است تلویزیون به همراه میز قرار داشته باشد؛برخی افراد ترجیح می دهند تلویزیون در اتاق مجزا قرار گیرد و به جای آن، میز ناهارخوری را در کنار سالن بگذارند. در تمام این شرایط، خرید مبلمان برای داخل سالن پذیرایی اهمیت دارد. نکته کلی که در طراحیدکوراسیون داخلی پذیرایی بسیار کاربردی است این است که باید به نیازهای این مکان از خانه توجه کنید.

نقش آشپزخانه در دکوراسیون داخلی منزل

(دیزاین کلاسیک در بخش‌های بعدی به تفسیر توضیح داده‌شده است.) و رنگی که بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد، رنگ قهوه‌ای است. در ادامه قصد داریم از پارامترهای مهم در دکوراسیون داخلی و نحوه انجام مراحل مختلف آن برایتان بیشتر بگوییم. البته باز هم دیوارهای خالی داریم که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم مجله خبری دکوراسیون برای جانمایی کنسول‌های کمدی که بتوانند سرویس بدهند به فضای ما و منطقه ناهارخوری کاملی را برایمان ایجاد کنند. تصویر لیوان سمت راست هم دارد به ما دقیقاً حالتی را نشان می‌دهد که مانند دکوراسیون مورد بحثمان است. بنابراین می‌بینید که ما لیوانی داشته‌ایم و بیش از حد معمول در آن آب ریخته‌ایم.

دکوراسیون منزل + طراحی و اجرا با روشی جدید