دکوراسیون داخلی خانه های کوچک ترفندهای ساده برای دیزاین خانه گروه معماری بام-مبل وکیلی

به‌عنوان یک انتخاب دیگر می‌توانید از تخت‌های چوبی که بافرش پوشانیده شده‌اند به همراه میزی برای چای و … هم استفاده کنید. سبک سنتی ایرانی، در جای خود هم زیبای و هم تا حدود زیادی راحتی را به همراه دارد. حال در ادامه، اجازه بدهید نگاهی بیندازیم با انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی و ایده‌هایی ناب از آن‌ها را با شما در میان بگذاریم؛ و قبل از آن نکاتی کلیدی از نحوه چیدمان منزل را باهم مرور خواهیم کرد. فضاهایی که طراحی داخلی برای آن‌ها انجام می‌گیرد می‌تواند شامل بخش‌های مختلف یک‌خانه باشد مانند سالن پذیرایی یا اتاق‌های خواب؛ و یا محل کار باشد.

به طور عکس چیدمان گرد و ایجاد نقطه کانونی، موجب ایجاد فضای صمیمی می شود. بهتر است در انتخاب مبلمان به ابعاد فضا و تناسب اندازه ها اهمیت دهید. سپس مبلمان خود را حول یک نقطه مرکزی چیدمان کرده و از این طریق جلوه خاصی به سالن پذیرایی دهید. به خاطر داشته باشید، مبلمان منتخب شما در هماهنگی کامل با سبک حاکم بر دکوراسیون داخلی منزل باشد.

  • اگر کارمندان، احساس آزادی عمل بیشتری داشته باشند، راحت تر تمام کارهای روزمره خود را انجام داده و با تمام اعضای تیم، ارتباط مثبت برقرار می ‌کنند.
  • می‌توانید متناسب با فضایی که در اختیاردارید دکور زیبایی را به وجود آورید و از اینکه منزل خود را به محیطی تبدیل کنید که در آن تنها اشیا بی‌هیچ تناسبی در کنار هم قرارگرفته‌اند، دوری‌کنید.
  • به طور مثال، طراحی دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون سالن نشیمن، انتخاب مبلمان‌ها، میز و صندلی، انتخاب کفپوش، خرید اکسسوری برای دکوراسیون، نمونه‌ای از این موارد است.
  • از این رو، در این خانه هم از هایگلاس برای طراحی و ساخت کابینت‌ها استفاده شده است.

با استفاده از المان های سنتی ایرانی می توان دکور داخلی بی نظیری را خلق کرد. زندگی فروتنانه و به دور از تجملات مردمان این سرزمین مجله خبری دکوراسیون را به نمایش می گذارد. از ویژگی این سبک استفاده از میز و صندلی های کوتاه و مربع شکل و استفاده ار تشک به جای تخت است.

تعویض درهای کابینت آشپزخانه یکی از راه‌های ارزان برای تغییر دکوراسیون

در قسمت های بعدی درباره طراحی دکوراسیون داخلی برای سالن پذیرایی، بیشتر صحبت می کنیم. یکی از رایج ترین و متداول ترین شیوه های طراحی دکوراسیون داخلی منزل، توجه به نورپردازی محیط است. شما با هر سبک نورپردازی می توانید آپارتمان هایی با متراژهای مختلف را طراحی کنید و نمای جذاب تری به وجود آورید. تکنیک نورپردازی برای آپارتمان های کوچک به این صورت است که لامپ هایی با رشته سیم های بلند استفاده کنید تا نور را بر یک نقطه متمرکز کنند. هرچه بتوانید سیستم های نورپردازی و روشنایی مدرن تری را انتخاب کنید، زیبایی دکوراسیون منزل کوچک شما بیشتر خواهد بود. هماهنگی وسایل داخل خانه موجب زیبایی دکوراسیون داخلی منزل و ایجاد فضایی گرم و دل‌نشین می‌شود.

مدل دکوراسیون و چیدمان منزل و خانه: سبک دکوراسیون کرفتس‌من

برای مثال قرار دادن ظروف پر مصرف در کنار ماشین ظرف شویی و یا چیدن قابلمه ها و ظروف آشپزی در اطراف گاز . استفاده از کابینت های لمسی یا مگنتی و یا استفاده از یخچال و ماشین آلات داخل آشپزخانه به صورت مخفی نیز نمای مدرن و لوکسی به فضای آشپزخانه شما می بخشد . برای نمونه تبدیل فضای خالی و بلا استفاده بین کابینت ها به کشویی عمودی برای قرار دادن ادویه ها . نکات مهم برای خرید میز نهارخوری چیست؟بسته به اینکه خانواده‌ها چند نفره هستند از انواع میزهای ناهار خوری 2، 4، 6، 8 یا ۱۲ نفره می‌توانید در منزل استفاده کنید. برای خانواده‌های کم جمعیت معمولاً میز ناهارخوری ۴ یا ۶ نفره مناسبت است. استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون منزل یک ضرورت برای هر خانواده محسوب می‌شود.

ابعاد مناسب وسایل