دکوراسیون داخلی خانه های کوچک ترفندهای ساده برای دیزاین خانه گروه معماری بام-مبل وکیلی

آینه‌ ها یکی از مهم‌ ترین ابزارهای دکوراسیون منزل ساده هستند که می‌توانند در هر فضای استفاده شوند. آینه ها را می توانید در نزدیک درب ورودی، اتاق خواب، سالن نشیمن در قسمت بالای شومینه نصب کنید. طراحی دکوراسیون منزل در قسمت اتاق خواب، نیاز به حساسیت و دقت بیشتری دارد. برای این بخش از خانه لازم است سرویس خواب را با کوسن ها و میز یا صندلی، سازگار انتخاب کنید. چون اتاق خواب، محلی برای آرامش شما است، پیشنهاد می کنیم که برای این قسمت هزینه کافی اختصاص دهید. همچنین می توانید کاغذ دیواری و رنگ ها را با همدیگر هماهنگ کنید.

هنگام خرید اثاثیه، به‌ویژه مبلمان، حتماً کیفیت آن را نیز در نظر بگیرید. برای دریافت خروجی بهتر توصیه می‌شود با یک نوارچسب رنگی جای مبلمان و اندازه آن‌ها را روی کف تعیین کنید. ترجیحاً بهتر است طرح و تعداد تمامی وسایلی که نیاز به خرید دارید را مشخص کنید. ضمن اینکه باید به تعداد افراد خانواده که قرار است با شما زندگی کنند و کودکان نیز توجه داشته باشید. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.

آینه در دکوراسیون منزل

درب اصلی آپارتمان ، از بخش طولی و بین نشیمن و پذیرایی قرار دارد و یک فضای نسبتا وسیع به عنوان لابی و مسیر دسترسی، از ورودی و فضای اتاق خواب ها به بخش عمومی منزل طراحی شده است. دکوراسیون داخلی خانه ای که مشاهده می فرمایید، متعلق به یک منزل مسکونی آپارتمانی واقع شده در تهران ، به ابعاد ۱۲۰ متر مربع با دو اتاق خواب است. امیدواریم مشاهده این تصاویر و تحلیل های کوتاهی که در خصوص چیدمان و مدل دکوراسیون خانه انجام شده است، بتواند به شما ایده های صحیحی در خصوص انتخاب مبلمان مناسب و چیدمان صحیح ارائه نماید.

سبک طراحی داخلی گیک شیک

در اتاق‌های خواب مستر معمولا طراحی سرویس بهداشتی به نحوی صورت می‌گیرد که دید مستقیم به تخت را از بین ببرد و با باز شدن در،‌ حائلی دید را مسدود کند. اگر چنین چیزی ممکن نبود با پارتیشن می‌توان این محدودیت را ایجاد کرد. سبک گلم برای کسانی کاربرد دارد که به تزئینات فلزی، آینه‌ها، رنگ‌های طلایی و مشکی و نقره‌ای علاقه دارند. مبل‌های مخمل و نرم، وسایل مرمر، تابلوهای سیاه و سفید و لوسترهای چشم‌نواز اعضای جدانشدنی سبک گلم هستند.

اصول کلی طراحی دکوراسیون منزل

توافق کلی در این است که سبک معاصر شامل خطوط صاف و ساده، یک پالت رنگ طبیعی وزندگی پلان آزاد و فرم باز است. این سبک را تا حدودی می‌توان تلفیقی از سادگی، پیراستگی و زیبایی در آرامش فاخر و عملکرد دانست. گونه‌ی گرم‌تر طراحی داخلی مینیمالی (مینیمالیسم گرم) که بسیار زیبا و بی‌سروصدا است.

بهتر است به ترتیب از اتاق ها شروع کنید و به سمت سالن پذیرایی حرکت نمایید. نورپردازی یکی از قسمت های موثر در طراحی زیبا مجله خبری دکوراسیون ترین دکوراسیون داخلی منزل می باشد. توجه داشته باشید که روشنایی و نور می توانند جلوه زیباتری به خانه شما دهند.

  • طراح این کار جناب مهندس رجبی و سرپرست تیم های طراحی جناب مهندس فاطمی و ناظر ارشد جناب مهندس سرکهکی هستند.
  • مبلمان این دکوراسیون هم مدل چستر بوده و جنس پارچه‌ای دارند.
  • به دلیل اینکه خانم‌ها بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می‌کنند زیباتر کردن این قسمت برای آن‌ها بسیار مهم است.
  • البته، هر فرد به طور جداگانه باید این کار را برای خانه خود انجام دهد.
  • یکی از تفاوت‌های اصلی آن‌ها این است که سبک مدرن قدمت بیشتری دارد .