دکوراسیون داخلی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان آپارتمان بیلدیکو-مبل وکیلی

دکونیوز مجله ای خبری می باشد که طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی دکوراسیون محیط کار، طراحی و چیدمان منزل و زیباسازی و طراحی فضای سبز و هر آنچه که به زیبایی محیط اطراف انسان امروز مربوط می شود را در برمیگیرد. با ورق زدن هر برگ از مجله دکونیوز با ایده هایی خلاقانه و اطلاعات کاملا بروز و استاندارد درباره طراحی دکوراسیون منزل ایرانی ، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون، ایده های ناب در طراحی مبلمان و تجهیزات اداری روبرو خواهید شد. سبک طراحی کلاسیک از محبوب ترین و مرسوم ترین سبک های دکوراسیون داخلی منزل در کشور ایران است. با اینکه این سبک از دکوراسیون از یونان و روم باستان نشأت گرفته، اما به خوبی در کشور ایران اجرا می شود. اگر تصمیم دارید دکوراسیون داخلی منزل خود را با شکوه تر کنید، لازم است شاخصه های این سبک را در محیط پیرامون خود اضافه کنید. استفاده از رنگ های گرم همچون قهوه ای، زرشکی، کرم و طلایی، استفاده از طرح های شلوغ و داماسک های مجلل در کنار بافت های چوب، چرم و آجر، موجب خلق یک دکوراسیون کلاسیک می شود.

اگر هم در اتاق خواب مستر از سیستم صوتی و تصویری استفاده می‌کنید، بهتر است ارتفاع آن را بر حسب تراز دید صحیح درنظر بگیرید (نشسته بر روی مبل یا براساس ارتفاع تخت). سبک تروپیکال یا استوایی سبکی زنده و جسور با رنگ‌های شاد و تند است، مثل زرد، نارنجی و سبز روشن. وسایل و مبلمانی که بیشتر از بامبو یا حصیر، خیزران و ساج ساخته می‌شوند. گیاهان نقش تعیین‌کننده‌ای در این سبک دارند و بهتر است فضای بیرون را به درون بیاورید.

  • برای این کار استفاده از تابلوهای دو سوم عریض تر از دیوار مناسب می باشد تا یک دکوراتیو به حساب آید.
  • برای اینکه بتوانید سالن پذیرایی را به یک محیط رسمی، شیک و گیرا تبدیل کنید، لازم است چند اصل مهم را رعایت کنید.
  • رنگ از جمله اصلی ترین عناصر تاثیرگذار در طراحی داخلی منزل است.
  • گیاهان نقش تعیین‌کننده‌ای در این سبک دارند و بهتر است فضای بیرون را به درون بیاورید.

از مهم ترین کارهایی که برای تبدیل شدن به یک دکوراتیو باید انجام دهید، مطالعه و کسب مهارت می باشد. حتی اگر تحصیلات آکادمیک را در این زمینه کسب نکرده اید، می توانید در دوره های آموزش مختلف شرکت نمایید. علاوه براین، مطالعه کتب و مجلات معروف و شناخته شده در این زمینه و آشنایی با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی می تواند به دانش و تخصص تان در این حوزه کمک بزرگی کند. علاوه بر اصول دکوراسیون داخلی، بهتر است با معماری داخلی، مصالح ساختمانی و کاربرد هر یک و همچنین هزینه های اجرا و وسایل مورد نیاز برای هر پروژه آشنایی داشته باشید. در مقابل، توجه به دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل و محیط کار در سالهای اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. هدف از تحصیل در مرحله اول فراهم شدن شرایط ایه آل برای ورود به بازار کار و کسب درآمد می باشد.

مشارکت تمام افراد خانواده در طراحی دکوراسیون داخلی:

داشتن تناسب و مناسبت با نوع محیط از جمله مواردی است که در دیزاین منزل باید به آن توجه داشته باشید. طرح هایی که طراح برای اجرای دکوراسیون خانه ارائه می کند باید پاسخگو و هماهنگ با نیازهای کارفرما انجام گیرد. دکوراسیون داخلی دارای اصول و قواعدی می باشد که در ادامه به بررسی این اصول خواهیم پرداخت. دکوراسیون منزل ، بازسازی منزل ، تزئینات داخل ساختمان و کارهای مربوط به آن، چیزیست که شما به خاطر آن وارد این مطلب شده‌اید.

سبک کلاسیک و تزیینات داخلی ساختمان

اجرای المان های موجود در هر سبک، کمک می کند تا سبک منتخب شما به خوبی خود را معرفی کند. مجله خبری دکوراسیون داخلی توسط دکوراتور صورت می‌گیرد دکوراتور به دور از موارد مهندسی و طراحی معماری صرفاً کار های چیدمان تزئینات داخلی و انتخاب رنگ متریال و پارچه ها پرده ها تابلوها و…. را به عهده دارد ممکن است طراح داخلی کار چیدمان و دکوراسیون داخلی را انجام دهد اما عکس این موضوع صادق نیست دکوراتور نمی‌تواند به طراحی داخلی بپردازد .

در ادامه درباره انواع سبک های دکوراسیون داخلی منزل صحبت خواهیم کرد. این شرکت در زمینه های طراحی و دکوراسیون داخلی محیط های اداری، منازل مسکونی،دکور محل کار، دکور فروشگاه و نمایشگاه،سالن زیبایی ،بازسازی و ….. همچنین داشتن نمایندگی کفپوش اپوکسی 3D سقف و دیوار و اجرای آن از دیگر تخصص این شرکت می باشد. استفاده بهینه از فضا یکی از نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی یک محیط به حساب می آید که باید به آن توجه کرد.