دکوراسیون داخلی منزل جدید ترین و شیک ترین طرح ها دکور پلاس-مبل وکیلی

انتخاب کابینت می تواند کار دشواری باشد از همین رو قصد داریم روشی به شما پیشنهاد دهیم تا راحت تر به انتخاب کابینت خود بپردازید . در ابتدا سبک دکوراسیون آشپزخانه خود را انتخاب و مشخص کنید . نکته جالب درباره سبک کلاسیک این است که نیاز نیست همه المان های آشپزخانه را با توجه به سبک کلاسیک انتخاب و تهیه کنید بلکه تنها کلاسیک بودن قسمتی از آن مثل کابینت ها میتواند کفایت کند . در مجله خبری دکوراسیون سبک مدرن معمولا از کابینت های ام دی افی و ساده استفاده می شود اما در ساخت کابینت های کلاسیک از چوب استفاده شده و جنس و منبت کاری های موجود در آن قیمت و هزینه تمام شده کابینت های کلاسیک را چند برابر می کنند . البته شکیل بودن کابینت های کلاسیک با قیمت آن در تناسب است ولی اگر به دنبال انتخابی اقتصادی می گردید کابینت های مدرن و مینیمال می توانند انتخابی مناسب برای شما باشند .

دکوراسیون به سبک اسکاندیناوی

مثلا در نشیمن با استفاده از یک شومینه یا کتابخانه، می‌شود نحوه چیدمان مبل‌ها را تعیین کرد و چشم‌ها را به این نقطه معطوف کرد یا با استفاده از یک اکسسوری خاص، دیواری با رنگ و طرح ویژه، اثری هنری توجه‌ها را جلب کرد. حظ بصری نکته‌ای است که شاید همه به دنبال آن باشیم اما ندانیم چطور می‌شود به آن دست پیدا کرد. یکی از عوامل تاثیرگذار در این مساله، الگوهایی است که در دکوراسیون منزل به کار می‌بریم؛ طرح و نقش دیوارها، روکش مبلمان، فرش، حتی طرح اکسسوری‌هایی که به عنوان تزئین در فضا استفاده می‌شوند اهمیت زیادی دارند. یکی از مهم ترین وسایلی که برای زیباسازی منزل مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان است. با وجود تنوع بسیار زیاد در مبلمان انتخاب مبل مناسب کار دشو.. قانون خاصی در انتخاب سبک دکوراسیون وجود ندارد و سلیقه شخصی افراد تعیین کننده است.

  • انتخاب هوشمندانه و درست رنگ‌ها، سبک‌های دکوراسیون، وسایل و لوازم خانه به شکل اصولی درواقع مهم‌ترین مفاهیم دکوراسیون داخلی هستند.
  • مبلمانی ساده در کنار فرش‌هایی با طرح شلوغ و رنگ های پر تحرک دارد.
  • پس از آن لازم است متراژ خانه در نظر گرفته شود و ابتدا از مهمترین قسمت ها طراحی دکوراسیون را آغاز کنید.
  • طراحی دکوراسیون منزل ایرانی برای هر قسمت باید مجزا اجرا شود.
  • در بدنه این مبلمان معمولا از چوب استفاده نمی شود و دارای پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهن می&zwn..

استفاده از سقف‌های کاذب همیشه در صنعت ساختمان محبوب بوده است، امروزه این محصول که به راحتی در دسترس، ارزان، عایق صدا و رطوبت هستند که جهت ایجاد طرح‌های زیبا برای دیوارها و سقف‌ها تغییر می‌یابند. سقف کاذب را می‌توان به دو صورت درست کرد؛ یا سقف کاذب گچی یا سقف کاذب معلق. یکی از مزایای استفاده از سقف کاذب گچی این است که نصب آن بسیار آسان است. اگر سبک فرانسوی را انتخاب کرده اید در استفاده از وسایل تجملاتی آزاد هستید و محدودیتی برای آن ندارید.

این نوشته در مجله طراحی دکوراسیون، نمونه کار ارسال شده و با طراحی داخلی برچسب گذاری شده است. لیوان شماره دو نشان می‌دهد که ما از همه ظرفیت فضای خود استفاده نکرده‌ایم که خب این هم بد است. در واقع ما فضایی داشته‌ایم که می‌توانستیم آن را به دو یا سه فضا تقسیم کنیم و باقی مانده آن خالی است. لیوان شماره سه هم دارد نشان می‌دهد که ما از فضا به طور متناسب استفاده کرده‌ایم. یعنی نه آنقدر زیاد که لیوان سرریز ود و نه کمتر از حد معقول، لوازم چیده شده است.

اگر از وسیله ای استفاده نمی کنید آن را از فضا خانه دور کنید (به کسی بدهید که به آن نیاز بیشتری دارد یا آن را بفروشید). دور انداختن وسایل غیر ضروری آرامشی به خانه شما می بخشد که وصف نشدنی است. در نهایت توصیه ای که برای داشتن دکوراسیون منزل شیک برای شما داریم این است که با یک طراح داخلی مشورت کنید.

اگر بخواهید نور اتاق را کم یا زیاد کنید از این طریق قابل انجام است. هنگام استفاده از سقف‌های کاذب و نورپردازی با کناف، این امکان وجود دارد که حال و هوای فضای اتاق را متناسب با سلیقه خود به میزان قابل توجهی تغییر دهید. درست مانند موسیقی، ریتم در طراحی فقط درباره ساخت الگوهای تکرار و تضاد جهت ایجاد جذابیت بصری است.

آینه دکوراتیو طرح لوکس

استفاده از رنگ مناسب نه تنها باعث ایجاد حس خوب در اتاق می‌شود، بلکه اتاق را بزرگ‌تر، روشن‌تر یا دنج‌تر جلوه می‌دهد که این ویژگی اهمیت زیادی دارد. البته انتخاب رنگ نیز بسیار مهم است، زیرا باید از رنگ‌های آرامش‌بخش برای اتاق خواب، یا از رنگ‌های پر‌انرژی برای دفتر کار استفاده کرد. ممکن است ماه‌ها وقت خود را برای ساختن یا بازسازی ساختمان صرف کنید.

استفاده از رنگ های گرم همچون قهوه ای، زرشکی، کرم و طلایی، استفاده از طرح های شلوغ و داماسک های مجلل در کنار بافت های چوب، چرم و آجر، موجب خلق یک دکوراسیون کلاسیک می شود. این سبک از طراحی دکوراسیون داخلی منزل موجب ایجاد فضایی گرم، دوستانه و لاکچری می شود. در این مقاله به طور کامل و دقیق به بررسی طراحی دکوراسیون داخلی میپردازیم. در ادامه به بررسی دقیق محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی در ایران و جهان میپردازیم و نحوه انتخاب بهترین سبک را بیان میکنیم.