دکوراسیون داخلی منزل جدید ترین و شیک ترین طرح ها دکور پلاس-مبل وکیلی

7 سوال اساسی در قسمت زیر عنوان می‌شود که به عنوان راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی برای شما مفید خواهد بود. هدف ما این است که فضای داخلی منزل شما بازتابی از شخصیت شما باشد. استفاده از کناف و سقف کاذب نقش کلیدی در دکوراسیون داخلی دارند. یکی از مزایای نورپردازی با کناف این است که می‌توان با توجه به متراژ فضا و نیاز نورپردازی شما طراحی و سفارشی شود.

  • نور مصنوعی از روشنایی محیط یا رنگ اتاق، نورهایی که از اشیاء منعکس می‌شوند و نورپردازی که آشپزخانه را برای تهیه غذا روشن می‌کند، روشنایی روی میز اداری برای کار یا جایی از فضای اتاق پذیرایی ایجاد می‌شود.
  • این اصول و نکات بسیار اند اما در ادامه شما را با مهم ترین اصول طراحی دکوراسیون محل کار اشنا خواهیم کرد .
  • تازه‌های طراحی داخلی را دنبال می‌کنم و بهترین‌های آن‌ها را با شما به اشتراک می گذارم.
  • اگر محیط این نقطه کانونی را نداشت، از طریق چیدمان مبلمان یا با استفاده از یک وسیله غیر معمول یا بزرگ آن را را به وجود بیاورید.

مطمئنا پس از مطالعه‌ی این مطلب ایده‌های خوبی در مورد طراحی داخلی مدرن خود کسب خواهید کرد. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، طراحی دکوراسیون اتاق خواب است. این مسئله برای خانم‌ها بیشتر اهمیت دارد و سعی می‌کنند دکوراسیون اتاق خواب را با زیباترین نما طراحی کنند. یک مشاوره دکوراسیون داخلی به شما نشان می‌دهد که چه مدل تخت‌خوابی را خریداری کنید؛ میزهای کنار تخت را کجا قرار دهید و از چه لوازم جانبی برای این قسمت استفاده کنید.

ابعاد مناسب وسایل

در واقع هر چه که باعث زیبا شدن محیط زندگی شما شود، جزوی از اصول طراحی داخلی منزل به شمار می آید. برای افرادی که تجربه کافی در خصوص طراحی دکوراسیون داخلی منزل ندارند، رعایت چند اصل مهم کمک کننده خواهد بود. این ترفندها از سوی طراحان داخلی به عنوان قوانین چیدمان فضای داخلی ارائه شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. پیاده سازی این قوانین در محیط داخلی منزل کمک می کند تا دکوراسیون شما نیز زیبا و فاخر جلوه کند. اگر اتاق خواب شما از پنجره بهره‌ مند است، حتماً برای پرده ها برنامه‌ریزی خاصی داشته باشید. پرده ها مطابق با سلیقه شما از رنگ های تیره تا روشن قابل اجرا هستند.

با استفاده از سبک روستیک می توانید دکوراسیون داخلی منزل خود را به یک فضای دوست داشتنی، طبیعی و دلنشین تبدیل کنید. در این مطلب سعی کردیم تا دکوراسیون خانه های مدرن تهران را به شما نشان داده و ایده‌هایی را برای دکوراسیون منزلتان به شما ارائه دهیم. همان‌طور که دیدید، تمامی این مدل‌ها تلفیقی از سبک مدرن و ایرانی بودند؛ ولی هر یک با المان‌ها و روش‌های مختلفی به این سبک دکوراسیون کرده بودند. با این حساب می‌توان نتیجه گرفت که هدف سبک مدرن رضایت شماست. با رعایت برخی نکات خیلی ریز می‌توانید دکوراسیون دلخواه خود را در اختیار داشته باشید.

اما یک ویژگی بارز و تفاوت عمده این سبک این است که یک تعادل خوب بین دو سبک مدرنیته و سنت ایجاد کرده. در این سبک شما می توانید هر چیزی را که در سبک های دیگر پسندیده اید استفاده کنید. اما نکته مهم این است که این اتفاق باید اصولی باشد و نهایت دقت را داشته باشید که رنگها و بافت با هم هماهنگی داشته باشند. نکته ایی که در این سبک بسیار چشمگیر است این است که در هر گوشه ایی از فضا سبک های مدرن، کلاسیک، روستیک و غیره دیده می شود ولی در کل فضا انسجام و هماهنگی وجود دارد. در این رابطه به شما هشدار می دهیم که رها کردن تخت در گوشه اتاق، فضای بیشتری را اشغال خواهد کرد. اما اگر اتاق کوچکی دارید این کار را به هیچ وجه توصیه نمی کنیم.

محل صحیح قرارگیری یخچال در آشپزخانه کجاست ؟

مدل آشپزخانه هم L بوده و فضای آن با یک میز و صندلی ناهارخوری کاملاً مدرن با فضای پذیرایی جدا شده است. دکوراسیون خانه های مدرن تهراندر وسط خانه یک فرش ایرانی هم به چشم می‌خورد که جزو المان‌های کاربردی و ضروری در دکوراسیون ایرانی می‌باشد. پرده هم نشان‌دهنده اصالت یک خانه ایرانی است که ظریف‌ترین طرح و مدل آن در این خانه استفاده شده است. نکته بعدی ای که در رابطه با دکوراسیون آشپزخانه مدرن و امروزی باید به آن دقت شود چیدمان کاربردی است .

در کلام آخر، ابتدا سبک مورد نظر برای دکوراسیون داخلی را انتخاب کرده و سپس به خرید لوازم بپردازید. حتی از قفسه هایی استفاده کنید که بتوانید گلدان های مصنوعی و تزئینی روی آنها قرار دهید. دکوراسیون صنعتی سبکی است که از مصالح و تجهیزات، بدون هیچ گونه پوششی در فضای داخلی ساختمان استفاده می کنید. از قرن بیستم که انقلاب صنعتی در اروپا اتقاق افتاد این سبک برای منازل رواج یافت و به یکی از سبکهای خاص در دکوراسیون داخلی شهرت یافت. در میان انواع سبک های دکور داخلی، دکوراسیون سنتی خاورمیانه یکی از منحصر به فردترین دکوراسیون‌ها است و در این سبک به واسطه استفاده از المان های دکوراسیون سنتی ایرانی شباهت زیادی به دکوراسیون سنتی ایرانی دارد.

چگونه یک خانه زیبا اما ساده داشته باشیم؟

برای تزئین دکوراسیون اتاق خواب پسرانه از اِلمان هایی استفاده کنید که فرزند شما را به وجد می آورد! زمانی که تمام برنامه های دکوراسیون آشپزخانه به پایان رسید، نوبت مجله خبری دکوراسیون به آن می‌رسد که شما فضاهای خالی را با لوازم جانبی پر کنید. برخی از دیوارکوب ها که بتوانید ظروف یا لوازم تزئینی را از آنجا آویزان کنید، ایده بسیار خوبی است.