دکوراسیون سالن پذیرایی با سبک کلاسیک، فضایی شیک برای مهمانان-مبل وکیلی

بهتر است فرشی با ترکیب رنگی کرم و زرشکی انتخاب کنید. همچنین در کنار فرشی با این تم رنگی ، مبلمان کلاسیک با تم رنگی طلایی و زرشکی انتخاب کنید. بهتر است در سایر اکسسوری ها نیز رنگ طلایی تقویت شود.

همه چیز درباره دکوراسیون کلاسیک اروپایی

سالن پذیرایی مخصوص خانه هایی می باشد که فضای کافی برای گذاشتن یک کاناپه یا بیشتر را، جلوی تلویزیون دارند. زیرا شما از مهمان های خود در این قسمت از خانه پذیرایی می کنید. مادر این مقاله به شما کمک می کنیم تا دکوراسیون سالن پذیرایی خود را زیبا و شیک کنید. این تضاد در این سبک طراحی شامل خطوط، رنگ‌ها، مواد و سایر المان های طراحی می‌شود. طراحی نئوکلاسیک با یک هماهنگی در فرم و محتوا، با ایجاد حس پویایی و تنوع در فضا، همزمان احساس لوکس بودن به فضا نیز می‌دهد. تهران دیزاین سنتر مجموعه‌ای است در زمینه طراحی داخلی، معماری و نوآوری.

  • درخششی که در یک فضای کلاسیک به چشم می خورد در هیچ فضای دیگری دیده نمی شود.
  • این سبک با طراحی های اصولی و دقیق و به کار بردن جزئیات فراوان در طراحی آن، حسی محکم و قوی را به افراد منتقل میکند.
  • ترکیب رنگ‌های سفید و طلایی و دیوارهای آینه‌ کاری شده با مبلمان های استیل می‌ تواند برای خانه‌ هایی که علی‌ رغم وسعت بالا، سقف کوتاهی دارند، گزینه مناسبی برای دیزاین به سبک کلاسیک به شمار رود.
  • مطمئنا تمام سوالات شما پاسخ داده خواهد شد و میتوانید به راحتی آب خوردن بهترین انتخاب خود را داشته باشید.
شرکت معماری و دکوراسیون رامسین با بیش از ۲۰ سال تجربه در امر دکوراسیون و ساخت و ساز یکی از قوی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات دکوراسیون در سبک های مختلف بویژه سبک دکوراسیون کلاسیک لوکس می باشد. این سبک از طراحی برای معماری و دکوراسیون داخلی بیش از 2000 سال قدمت دارد و کاربرد آن بیشتر در مکان‌های اشرافی و سلطنتی به کار برده می‌شود. نکاتی که برای ارائه این سبک در طراحی دکوراسیون داخلی و حتی خارجی پیش می‌گیرند شامل گزینه‌هایی است که در ادامه نام خواهیم برد. می توان گفت که سبک کلاسیک همان سبک سنتی غربی است که قدری رنگ و روی عصر معاصر را به خود گرفته است.

بررسی تخصصی استانداردها و اصول طراحی سینما

در این سبک میز کنار تخت و آباژور چوبی بر روی آن دیده می شود. دقت داشته باشید که بین طرح کاغذ دیواری، پارچه مبلمان، روتختی و پرده ارتباط تنگاتنگ برقرار باشد. مثلا اگر یکی را راه راه انتخاب کردید همگی راه دار باشند و تفاوت در سایز خطوط و فاصله آنها باشد و برای پارچه های گلدار طرح و رنگ نزدیک به هم یا کاملا شبیه به هم انتخاب شود. این انتخاب به نظم بیشتر در اتاق تاکید کرده که بسیار مورد تایید سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک می باشد.

از آینه و شمعدان های اصیل ایرانی نیز می‌توان در این سبک استفاده کرد. هر چیزی که نماد سبک اصیل ایرانی باشد را می‌توان با طراحی کلاسیک تلفیق کرد. یکی دیگر از طراحی ها برای سقف در نمای کلاسیک، پتینه کاری است. رگه ‌های از رنگ طلایی و سفید در کنار تمام رنگ های مجاز در دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود. رنگ‌هایی مانند قرمز تیره ( زرشکی ) سبز زمردی یا زیتونی، آبی کلاسیک یا درباری فضا را مجلل و فاخر نشان می دهند.

همان گونه که در ابتدای مطلب ذکر شد ، بی نظمی و آشفتگی هیچ جایی در سبک کلاسیک ندارد. می توان این گونه اظهار داشت که سبک کلاسیک مشابه قواعد و اصول یک مدیر سختگیر است. همان گونه که نمی توان از قوانین مدیر سرپیچی کرد ، اجرای اصول سبک کلاسیک با بی توجهی نیز امکان پذیر نیست. مجله خبری دکوراسیون ایجاد تقارن در فضا در اولویت می باشد و همه چیز به شکل مرتب چیدمان می شود. اتاق نشیمن بهترین فضایی است که می توانید سلیقه خود را در آن فضا نشان دهید. اگر عاشق کتاب هستید، می توانید از قفسه دیواری استفاده کنید و یا هر سانتی متر از دیوار را با آثار هنری بپوشانید.

برای تاکید روی جزییات ظریف و زیبای اتاق نشیمن از نورپردازی استفاده کنید. لوسترها را از میان انواع کریستالی، برنزی یا انواع مشابه انتخاب کنید و از کوسن های بزرگ و طرح دار برای زیباتر کردن مبل ها کمک بگیرید. برای آوردن سبک کلاسیک به فضای اتاق خواب باید قبل از هر چیز به دنبال یک تخت خواب کلاسیک باشید. تخت خواب های فلزی را کنار بگذارید و یک تخت چوبی با تاج و تزیینات زیبا تهیه کنید. روتختی خود را از میان انواع مخملی، ابریشمی و ساتن انتخاب کنید.

البته سبک کلاسیک نیز در معماری و طراحی داخلی و مبلمان سبک منحصر به فردی است. سبکی که در پس از عصر روشنگری در اروپا به ویژه ایتالیا پدید آمد و ارجاع به هنر و معماری روم و یونان باستان دارد و ازویژگی های آثار آنان بهره می برد. در ادامه درباره مبلمان و دکوراسیون کلاسیک بیشتر می خوانیم.

اگر شما نیز چنین فضایی در منزل خود دارید، برای چیدمان شکیل آن کافی است اصول مذکور برای دکوراسیون نشیمن را تکرار کنید. تنها تفاوتی که سالن پذیرایی شما می تواند با اتاق نشیمن داشته باشد، مقدار تزیینات به کار رفته است. معمولا چراغ های دیوارکوب، تابلوهای نفیس نقاشی، تابلو فرش ها، گلدان های قیمتی، میز کنسول و بوفه ها در چینن فضایی جای می گیرند و به ایجاد فضایی شکیل تر کمک می کنند. اگر می خواهید یک آشپزخانه کلاسیک داشته باشید باید ابتدا از مهم ترین قسمت ها شروع کنید و قدم به قدم پیش بروید.