دکوراسیون سالن پذیرایی با سبک کلاسیک، فضایی شیک برای مهمانان-مبل وکیلی

بهترین انتخاب برای کاغذ دیواری سبک کلاسیک استفاده از کاغذ دیوار های پارچه ایی و مخصوصا کاغذ دیواری ها یا دیوارکوب های ابریشمی می باشد. تقارن یکی از مهم ترین خصوصیات سبک کلاسیک محسوب می شود. در این سبک ،چیدمان مبلمان ، لوازم و اکسسوری ها همه به صورت متقارن و جفت شده انجام می شود. به این معنا که یکی از ایجاد تعادل یکی موارد مهم و ضروری این سبک به شمار می رود. البته تنظیم تمامی بخش های دکوراسیون بر اساس قاعده تقارن لازم و ضروری نیست. اما بهتر است این اصل در چیدمان مبل ها ، پرده ها و لوازم دکوری رعایت شود.

در انتخابرنگمبلتان، به سراغ رنگ هایی بروید که دارای هویت هستند. این رنگ ها، ماندگار هستند و در دراز مدت تکراری نمی شوند و چشم را خسته نمی کنند. رنگ های فانتزی تر مانند نقره ای، مشکی و آبی فیروزه ای ممکن است فضای شیکی را خلق کند ولی در دراز مدت باعث دل زدگی و خستگی چشم می شوند.

۲.تقارن

رایج ترین متریالی که برای تزیین سقف استفاده میشود گچ است. گاهی اوقات نیز از پلاستر یا فوم نیز به جای گچ در تزیین سقف استفاده میشود. طیف رنگی کرمی, خاکستری, طلایی, نقره ای, زیتونی, قرمز مایل به قهوه ای و مرواریدی رنگ میباشد. دکور کلاسیک (سنتی غربی) شامل دکور قرن هجدهمی در انگلستان تا دکور فرانسوی و حتی سرزمین های ناشناخته خاور دور می شود. افتخار این را داریم که آموزش های ویژه دکوراسیون ذاخلی ویژه بازار کار را بنا نهادیم .

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک_جنت آباد

معمولا از کابینت های چوبی با رنگ های کرم و قهوه ایی برای سرویس بهداشتی به سبک کلاسیک استفاده می شود. برای ایجاد سبک کلاسیک در سرویس بهداشتی بایستی از روشویی های کابینت دار استفاده کنید. هم چنین بهتر است پایه کابینت ها منحنی یا دارای تزیینات باشد. شما می توانید با کمی خلاقیت رنگ دسته کابینت ها را هماهنگ با رنگ شیرآلات و قاب دور آینه انتخاب کنید. هم چنین استفاده از آینه های قاب دار نیز بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی به سبک کلاسیک می باشد.

طراحی و متریال کف و سقف  در سبک دکوراسیون کلاسیک

برای این که در این رابطه به اطلاعات دقیق و کافی دست پیدا کنید، ما نحوه اجرای این سبک را در هر فضا به صورت جدا شرح خواهیم داد. 3.استفاده ازپرده پرژوکتوربه جای تلویزیون ،امروزه خیلی مورد توجه قرار گرفته شده مجله خبری دکوراسیون است. اما فقط در خانه هایی با دکوراسیون مدرن قابل استفاده است . برعکس فرش،رنگ پردههرچه روشن تر باشد، خانه دلباز تر می شود و نور بیشتر وارد خانه می شود .از پرده های ترکیب شده از کناره و تور استفاده کنید.

  • در دکوراسیونی که ریشه اش در معماری روم و یونان باستان است، باید از متریال و مصالح با کیفیت و لوکس استفاده کنید.
  • وجود نقطه کانونی در طراحی داخلی به سبک کلاسیک اغلب در مرکز اتاق قرار دارد.
  • تقارن یکی از مهم ترین خصوصیات سبک کلاسیک محسوب می شود.
  • اکثر کابینت های کلاسیک، دارای رنگ های روشنی مثل سفید و شیری یا رنگ های تیره ای مثل قهوه ای هستند.