دکوراسیون شیک 20 پیشنهاد از بهترین طراحان برای خلق یک دکوراسیون شیک خریدمگ-مبل وکیلی

در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دکور خانه جلب می نماییم. در فضای اتاق پذیرایی ، یک ورقه سنگ مرمر را با کمی تلاش، دریل و یک جفت دستگیره کابینت می‌توان به سینی پذیرایی شیک و لوکس تبدیل کرد. یا این که به جای ساخت آن می‌توانید به سادگی از بوتیک لوازم خانگی آن را خریداری کنید. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد چیدمان مبلمان، پایه و اساس دکوراسیون محیط به شمار می‌رود. در دکوراسیون به سبک مینیمال، مبلمان‌ غالباً فضای کمی را اشغال می‌کنند و تا حد امکان از حجم کمی برخوردارند.

سبک اسکاندیناویایی به میزان زیادی خودش را رواج داده به‌طوری‌که هر طرف که بچرخید چیزی اسکاندیناویایی هست. اگر زیاده‌خواه هستید یک لوستر شیک باید انتخاب شما به‌عنوان تجهیزات نور رسانی باشد. گرچه ممکن است این سبک شبیه به مجله خبری دکوراسیون سبک سنتی به نظر رسد اما در حقیقت همیشه انرژی مدرن و بالایی دارد. سراغ رنگی تیره‌تر از صورتی هزاره نروید اگرچه به یک‌میزان نباشند. برای رنگ‌های برجسته همیشه از پالت رنگ سبز متمایل به آبی، سفید و فیروزه‌ای استفاده کنید.

خانواده‌های پرجمعیت و پر رفت‌وآمد و نیز میزبانانی که مهمان‌های بسیاری را به منزل خود دعوت می‌کنند، نمی‌توانند به‌راحتی پذیرای این نوع دکوراسیون ساده باشند. در طراحی دیزاین پذیرایی انتخاب یک کفپوش مناسب بسیار حائز اهمیت است. با استفاده از فرش دستباف قدیمی و منحصربه فرد و یا یک فرش ماشینی زیبا می توان یک دکوراسیون عالی در فضای منزل خلق نمود.

آنچه بیشتر از هر چیز در این طراحی دخالت دارد، ذوق و سلیقه شما در انتخاب طرح ها رنگ ها و ابزارهای تزئین منزل است. یکی از مهمترین طیف رنگی که برای دکوراسیون منزل عروس به ذهن می ‌رسد، رنگ ‌های سفید، نقره ای و صورتی هستند. در هر قسمت که از این طیف رنگی استفاده کنید، آن قسمت را به یک فضای دلنشین تبدیل خواهید کرد. از طرفی دیگر، رنگ های روشن، در هم ریختگی و بی نظمی در محیط را کمتر جلوه می‌دهند. زوج های جوان به دکوراسیون داخل منزل خود بسیار اهمیت می دهند؛ برخی از آنها حتی ترجیح می دهند رنگ های تیره را به رنگ های روشن اضافه کنند.

برای این کار قاب عکس‌های متفاوت با هم انتخاب کنید تا حال و هوایی متفاوت و صمیمی به اتاق پذیرایی منزل ببخشید. یکی از مشخصه های بارز دکوراسیون خانه های شیک ایرانی، استفاده از فرش های ایرانی، در این فضا می باشد. به توصیه طراح داخلی اورلاند سوریا ، یک اتاق با پنجره بزرگ و نور طبیعی را می توانید با رنگی تیره و خالص یک دست رنگ کنید. خیلی ساده است، سعی کنید طبق قانون امیلی هندرسون عمل کنید، یک اتاق بزرگ باید دارای مبلمان بزرگ باشد، اتاق های متوسط ​​باید دارای مبلمان متوسط ​​باشند و اتاق های کوچک باید مبلمان با ابعاد کوچک تر داشته باشد. یک کفپوش موزاییکی شش ضلعی و دیوارهای سفید ساده نیز برای داشتن جلوه دکوراسیون زیبا رویکرد متعادلی است مخصوصا زمانی که آن را در کنار کابینت روشویی کم جا و دراز قرار دهید که تاجای ممکن نمای کفپوش قابل مشاهده باشد. دکوراسیون پذیرایی دایره‌ ای، دکوراسیون پذیرایی مستطیل، دکوراسیون پذیرایی بزرگ با کاناپه، استفاده از جدا کننده‌ های مدرن و نور پردازی در دکوراسیون پذیرایی و هال.

هرچند ابعاد کوچک‌تر این جنبش طراحی همراه با عناصر دکورایو فلزی مثلاً بر رویکتابخانه و یا هر جای دیگر می‌تواند نشانگر خوبی از طراحی صنعتی باشد. دور از ذهن نیست که طراحی داخلی صنعتی نشانگر روحیه‌ی مینیمال و تقریباً مردانه و پاک است. رنگ‌ها از طریق کارهای هنری و یکپارچه مانند یک فرش کوچک به فضا اضافه می‌شود. برای شفافیت بیشتر مبلمان فرانسوی، خطوط مرتب، برخورد پرجنبش و رنگ‌ها و شفافیت برآمده از کریستال‌ها، آینه‌ها و سطوح درخشان در نظر بگیرید.

شیک ترین رنگهای دکوراسیون منزل❤️❤️

در ایجاد فضاهایی برای نگهداری وسایل خود خلاق باشید و از آن نترسید. مانند جوی مویلر که دوست دارد، از نردبان برای نگهداری حوله استفاده کند. علاوه بر آن، این سینی را می‌توانید بین اتاق ها جابه جا کنید که می توان گفت این نوعی سرمایه گذاری است که متعلق به همه اتاق های خانه است. در این مقاله به بررسی ملزومات اتاق نشیمن برای خانه های جدید پرداخته شده است.

  • در قسمت ورودی خانه، داخل راهرو، نزدیک درب ورودی می ‌توانید از میزهای کوچک، جا کفشی، دیوارکوب ساده برای آویزان کردن کلید و حتی از گلدان ها یا قاب عکس استفاده کنید.
  • بر این اساس و با توجه به مطلب بالا دانستیم که فرش های ایرانی زیبا و با کیفیتی مناسب با دکوارسیون های مدرن نیز درمیان فرش های ایرانی وجود دارند.
  • دوست دارم شما هم این دکوراسیون داخلی خانه شیک را ببینید و لذت ببرید.
  • بسته به اینکه سبک مدرن را یا معاصر را انتخاب کرده اید رنگ ها قابل تغییر هستند.
  • طراحی پرده در اتاق خواب بسیار اهمیت دارد و در واقع می ‌توان آن را قسمتی از تکنیک های طراحی دکوراسیون اتاق خواب هم عنوان کرد.

طرح ها و تم های چینی عمدتاً از رنگ های طبیعت الهام گرفته شده اند. بنابراین، بهتر است پس زمینه را تا حد امکان در رنگ های خنثی نگه دارید. ممکن است فکر کنید که رنگ سفید، تنها گزینه شماست، اما استفاده از کرمی ملایم، آبی روشن، نقره ای کم رنگ و حتی خاکستری، همان حس را در فضا منعکس می کند.

ایده‌های لباس تک رنگ برای فصل بهار و پاییز

نکته مهم در دکوراسیون حمام، تعیین بودجه مالی است که برای این کار اختصاص داده اید. بهتر است با شرکت های مجری دکوراسیون داخلی تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در این باره به شما بدهند. شما می توانید از انواع کدو، برای ایجاد یک دکوراسیون پاییزی زیبا استفاده کنید.