دکوراسیون منزل ساده و شیک طراحی دکوراسیون داخلی مدرن با وسایل ساده-مبل وکیلی

استفاده زیاد از اشکال هندسی فضای خانه را شلوغ و پرهرج و مرج می‌کند. هنگام خرید اثاثیه، به‌ویژه مبلمان، حتماً کیفیت آن را نیز در نظر بگیرید. هر اتاق شخصیتی جداگانه دارد که با توجه به آن می‌توان طرحی برایش در نظر گرفت. خرید لوازم و قرار دادن آن‌ها در منزل جلوی دست و پای شمارا می‌گیرد و خود لوازم نیز آسیب می‌بینند. برای دریافت خروجی بهتر توصیه می‌شود با یک نوارچسب رنگی جای مبلمان و اندازه آن‌ها را روی کف تعیین کنید. ترجیحاً بهتر است طرح و تعداد تمامی وسایلی که نیاز به خرید دارید را مشخص کنید.

  • حالا که تکلیف وسایل دیگر در پذیرایی مشخص شد؛ نوبت بهمدل لوستر می ­رسد.
  • رنگ های مکمل در دکوراسیون پذیرایی و هال جایگاه شناخته شده ‌ای دارند.
  • اگر راهکار فوق را انجام دهید، بدون شک بهتر می توانید ابزارهای مورد نیاز را انتخاب کنید.
  • با ما همراه باشید تا شما را با جذابیت های بیشتری از دکوراسیون آشنا کنیم.

مبل زیبای لاریسا یک مبل بسیار راحت و با کیفیت و پر طرفدار است که با طراحی به خصوصی خود می تواند زیبایی بی نظیری به دکوراسیون پذیرایی شما ببخشد. یکی از مهم ترین قسمت های فضای آشپزخانه ویترین آن است که می تواند قسمت چشمگیر و جذاب فضای آشپزخانه باشد و در صورتی که تزیین این ویترین به صورت صحیح و هوشمندانه باشد می تواند ظاهر آشپزخانه را بسیار چشم .. تمیز کردن مبلمان باعث جلوه دادن به فضای محیط و افزایش طول عمر کالا می شود.

سبک چینی برای دکوراسیون داخلی با نام سبک شرقی هم شناخته می شود. بسیاری از عناصر دکوراسیون داخلی، جزء جدایی ناپذیر از طراحی دکوراسیون به سبک چینی هستند. سبک شرقی برای دکوراسیون داخلی شامل مواردی است که مفاهیمی مرتبط با رویدادهای تاریخی و فرهنگی غنی چینی را در بر می‌گیرد. کشور چین، یک سرزمین باستان است و تمدن های اولیه در آن دیده شده است.

همه ما نیز تمایل داریم که منزل ما نه تنها راحت، بلکه زیبا نیز باشد. اضافه کردن چیزهایی کوچک در گوشه کنار خانه در قسمت های مختلف، می تواند زیبایی بیشتری را در منزل ما به وجود بیاورد و به صاحب خانه کمک کند تا تمام پتانسیل دکوراسیون خانه را درک کند. ساده ترین و البته مهم ترین ایده برای بلندتر نمایش دادن یک فضا، استفاده مجله خبری دکوراسیون از پرده هاییه که از زیر سقف تا زمین امتداد دارن. این سبک طراحی پرده می تونه دیوارها و اتاق یا سالن رو با ارتفاع بیشتر نشون بده. لازم نیست حتما برای طراحی دکوراسیون پذیرایی، به طرح ­های مجلل و اکسسوری­ های گران فکر کنید. شما می ­توانید با برخی از ترفندهای کوچک و ساده یک پذیرایی شیک و خاص خودتان را داشته باشید.

برای زیباتر شدن قفسه کتاب ها می توانید از گلدان های تزئینی کوچک استفاده کنید. این قفسه ها معمولاً قابل نصب روی دیوار یا ایستاده کنار سالن هستند. ایده سه – مواد و متریال انتخابی از جنس فلزات براق، جلوه ای از یک دیزاین و خانه لوکس به نمایش میگذارن. از هنر دستان خود غافل نشوید، اگر اهل کارهای دستی و سنتی هستید می ­توانید هنر دست خود را قاب کنید و یا به صورت ترکیبی با تابلوهای دیگر در دیوار پذیرایی نصب کنید.

مبلمان چند منظوره عبارت است از مبلمان راحتی که به صورت چیدمان L، در زاویه ها کنار سالن قرار می‌گیرند و مجهز به میزهای کوچک روی دسته مبل هستند. این مبلمان ها هم برای نشستن مهمان ها مناسب است و هم اینکه هنگام پذیرایی نیاز به میزهای اضافی ندارید. یکی از ساده ترین و متداول ترین ایده هایی که می توانید دکوراسیون منزل کوچک خود را تغییر دهید و آن را به یک فضای لذت بخش تبدیل کنید، این است که دیوارهای خانه را به رنگ سفید نقاشی کنید.

لامپ های آویزان درخشان، بهترین انتخاب برای روشنایی فضای داخلی به سبک مدرن است. ایده‌ های دکوراسیون پذیراییبسیار متنوع بوده و با توجه به فضای در اختیار، سبک و سلیقه، میزان بودجه و دیگر موارد، می ‌توان بهترین آن‌ ها را انتخاب کرد. نصب قفسه ها روی دیوار، بهترین ابزار برای اجرای ایده های دکوراسیون منزل هستند. اگرچه مدل های مختلفی از قفسه ها برای قرار دادن کتاب و اشیای تزئینی وجود دارد، اما برخی از این قفسه ها به صورت ایستاده کنار سالن استفاده می‌شوند.

کتاب‌های انتشارات پژوهش اخوت

60 درصد رنگ خنثی 30 درصد رنگ سرد و 10 درصد رنگ گرم در واقع باید در نگاه اول رنگ خنثی در دکوراسیون خونه کوچک جلوه کنه و وقتی بررسی میکنیم درصد رنگهای تیره به روشن بیشتر باشد. بر این اساس و با توجه به مطلب بالا دانستیم که فرش های ایرانی زیبا و با کیفیتی مناسب با دکوارسیون های مدرن نیز درمیان فرش های ایرانی وجود دارند. در این سبک تمام کف خانه را فرش نمی کنند، زیرا مبلمان و تخت هم در این سبک جایگاه ویژه ای دارد. خانواده های ایرانی با توجه به نوع فرهنگ و سبک زندگی آن ها به دو دسته ی سنتی و مدرن تقسیم می شوند. پس در فصل گرما شمع های استوانه ای با اندازه های مختلف را درون شومینه بدون استفاده قرار دهید. با شمعدانی و پایه های شمع، شکل و شمایلی متفاوت به آن می بخشید و شیک تر خواهد بود.

طراحی دکوراسیون داخلی برای حمام از یک سری اصول و قوانین پیروی می‌کند. شما هر لوازم ابزار و وسایل را نمی توانید داخل حمام استفاده کنید. شاید لازم باشد وسایلی را بخرید که برای حمام مناسب اند؛ یعنی در برابر رطوبت موجود مقاومت بیشتری دارند. با رعایت یک سری نکات، می توانید طراحی داخلی حمام را به بهترین شکل اجرا کنید. در ادامه، شما را با برخی از نکات مهم در این زمینه آشنا می کنیم.

۱. دکوراسیون پذیرایی بزرگ با کاناپه