دکوراسیون منزل ساده و شیک طراحی دکوراسیون داخلی مدرن با وسایل ساده-مبل وکیلی

در این سبک مبلمان به صورت نیم ‌دایره یا سه چهارم دایره قرار داده شده و به اندازه یک چهارم دایره، فضای خالی در نظر گرفته می‌ شود که معمولا این فضای خالی رو به درب یا به هر شکلی ورودی پذیرایی است. یکی از ویژگی های مهمی که یک خانه باید حتما دارا باشد، حس دعوت کنندگی است. خانه ای که دعوت کننده نباشد، هر چقدر هم که زیبا و جذاب به نظر بیاید، جایی نیست که بتوانید در آن احساس راحتی و آرامش داشته باشید. خانه هایی که وقتی پا به آن ها می گذارید، با حجم بزرگی از وسایل مواجه می شوید که معلوم نیست دقیقا آن جا چه می کنند. موزه ها زیبا هستند، شما را شگفت زده می کنند، هر قسمت شان حرفی برای گرفتن دارد، اما با همه این ها هرگز جایی برای ماندن نیستند. به فکر تهیه مبلمانی باشید که گرم و دعوت کننده هستند و فضای مورد نظر خود را با رنگ های دعوت کننده به محیطی راحت تبدیل کنید.

ایده های استفاده از فضای پرت پذیرایی با دیزاین کاربردی

اگر در آشپزخانه از این دو عنصر استفاده نکنید، در حقیقت هیچ چیز در آشپزخانه سر جای خود نیست! برای نظم بیشتر، نیاز دارید که قفسه هایی را در آشپزخانه قرار دهید. اگر امکان نصب قفسه ها روی دیوار آشپزخانه وجود ندارد، از وسایل نظم دهنده داخل کابینت استفاده کنید. در قسمت ورودی خانه، داخل راهرو، نزدیک درب ورودی می ‌توانید از میزهای کوچک، جا کفشی، دیوارکوب ساده برای آویزان کردن کلید و حتی از گلدان ها یا قاب عکس استفاده کنید.

حتی در مکان های غیرمنتظره‌ای مانند اتاق نوزاد یا رختشویی، صرفا همین تغییر دکوراسیون کوچک می‌تواند کل فضای اتاق را زیباتر کند. علاوه بر این، مبلمان مدرن اواسط قرن بیستم تقریباً مناسب هر اتاقی بوده و با عناصرفوق‌العاده سبک‌های طراحی داخلی غنی و متنوعی شکل می‌دهند. قدم بعدی تعیین کل مجله خبری دکوراسیون هزینه‌ای است که برای طراحی دکوراسیون منزل در نظر گرفته‌اید و تعیین حدود مبلغ برای هر یک از وسایل موردنظر است. ترکیب رنگی سفید و خاکستری در آشپزخانه خیلی خوب جواب می دهد مثلا می توانید رنگ دیوارها را خاکستری انتخاب کنید و رنگ کابینت را یکدست سفید بزنید یا اینکه برعکس عمل کنید.

تقریبا همه از تاثیر رنگ ها در طراحی داخلی و چیدمان منزل آگاهی دارند، اما برای تاکید بر این موضوع، لازم است یک بار دیگر به خاصیت معجزه گر رنگ در دکوراسیون منازل اشاره کنیم. تاکید بسیار بر تاثیر رنگ در دکوراسیون منزل از آن جا برگرفته می شود که رنگ ها چیزی بیشتر از آن هستند که می بینیم. رنگ ها می توانند به سادگی روی روح و روان ما تاثیر گذاشته و حالات درونی مان را تغییر دهند. به همین دلیل است که باید دقت کنید از چه رنگ هایی در چیدمان منزل تان استفاده می کنید. دکوراسیون شیک و ارزان ؛ نیاز به خرید لوازم لوکس و گرانقیمت ندارید. با کمی هزینه کردن هدفمند، می‌توانید بدون هزینه زیاد به جلوه‌ای شیک و لوکس برای دکوراسیون خود دست یابید.

دکوراسیون مدرن منزل عروس

کتاب های خود را در دکوراسیون خانه ساده از دید عموم پنهان نکنید. یک کتابخانه ساده و کوچک در بخشی از منزل خود تعبیه کنید تا مهمانان شما در صورت تمایل سری به آن بزنند. کتاب ها علاوه بر این که بهترین گزینه برای اوقات فراغت شما محسوب می شوند، حال خوبی به محیط می بخشند.

دکوراسیون اتاق پذیرایی

بدون شک پس از یک یا دو ماه اجرای پروژهدکوراسیونداخلی منزل، به همان سبکی خواهد شد که در نظر داشتید. نصب قفسه ها روی دیوار، بهترین ابزار برای اجرای ایده های دکوراسیون منزل هستند. اگرچه مدل های مختلفی از قفسه ها برای قرار دادن کتاب و اشیای تزئینی وجود دارد، اما برخی از این قفسه ها به صورت ایستاده کنار سالن استفاده می‌شوند.

  • این یکی از دکوراسیون خانه های مدرن تهران است که به معنای واقعی کلمه هم سبک مدرنیته و هم سبک ایرانی را به نمایش گذاشته است.
  • سبک‌های مختلف دکوراسیون منزل می‌تواند در خانه شما وجود داشته باشد.
  • برای اینکه از ازدحام و بی نظمی داخل آپارتمان کوچک خود جلوگیری کنید، برنامه ریزی برای طراحی دکوراسیون منزل کوچک را به شرکت‌های با تجربه واگذار کنید.
  • با تغییر دکوراسیون منزل، تجربه زندگی جدید را خواهید داشت و احساس خوشایندی به شما دست می دهد.
  • در انتخاب دوم می توانید نقطه کانونی را در قسمت پنجره و پرده ها انتخاب کنید.
  • این راهکار اگرچه بسیار ساده است اما جزو مقدمات دکوراسیون داخلی محسوب می شود.