دکوراسیون منزل + طراحی و اجرا با روشی جدید ایملک-مبل وکیلی

مواد طبیعی، تزئینات و جزئیات حداقلی، پالت رنگی سیاه وسفید و نهایتا رنگ‌های آبی و خاکستری، خطوط منحنی و طرح‌های ارگانیک ویژگی‌های بارز سبک اسکاندیناوی است. اگر آدمی هستید که خیلی در چارچوب‌های تعریف شده نمی‌گنجید و اراده آزاد برایتان بیشترین اهمیت را دارد، سبک التقاطی برای شماست. خیلی راحت می‌توانید از سبک‌های دیگر الهام بگیرید و نقاط مثبت چندین سبک را یک‌جا جمع کنید و بقیه را از سلیقه‌تان شگفت‌زده کنید. به نمایش گذاشتن ظرف های تزیینی و پذیرایی زیبا و چشم نواز با استفاده از بوفه و ویترین ها انجام می شود.

دکوراسیون منزل شیک و جدید

هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد خودشان را دارند و درواقع شما با انتخاب هر سبک بخشی از روحیه، سلیقه و شخصیت خودتان را به نمایش می‌گذارید. معنی دکوراسیون در لغت نامه فارسی آراستن، چیدمان و مرتب کردن است. وقتی که صحبت از دکوراسیون داخلی می‌شود منظور نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل قسمت های مختلف خانه از جمله قسمت پذیرایی و نشیمن، اتاق ها، آشپزخانه، حمام و دستشویی می باشد. با سفارش طراحی دکوراسیون داخلی به تیم بناباما، از فضای منزل خود بیشترین استفاده را می برید.

خانه مدرن شماره ۸

کافیست عناصری همچون مبلمان و تلویزیون خود را دور تا دور نقطه مرکزی بچینید تا یک محفل دوست داشتنی برای دورهمی های خود ایجاد کنید. در صورتی که در طراحی مجله خبری دکوراسیون شما هیچ نقطه ای به عنوان نقطه عطف منزل شکل نگرفته، لازم است به طور شخصی اقدام به ایجاد نقطه کانونی کنید. برای اینکار می توانید از ترکیب ماهرانه یک فرش یا تابلوی زیبا به همراه مبلمان استفاده کنید. کافیست فرش را در وسط اتاق و تابلو را در مرکز دید مهمانان قرار داده و در آخر مبلمان را به شکل ماهرانه پیرامون آن به شکل گرد بچینید.

تزیین دکوراسیون خانه با گل‌های آپارتمانی

سیاه‌وسفیدهای ساده‌ی مستقیم، اشکال ارگانیک، پارچه‌های ساده و تأکید بر کاربرد از نشانه‌های سبک مدرن اواسط قرن بیستم است. برای این سبک همیشه از رنگ‌های خاکی مثل قرمز، نارنجی استفاده کنید و حتماً چند مکرمه را درجاهایی از فضای اتاق به کار ببرید. دکوراسیون اسکاندیناویایی کاملاً کاربردی و مینیمال است و اشکال ارگانیک با تمایلاتملایم، بافت‌های آهنگی و ظاهری آرام در فضایی تماماً سفید با پس‌زمینه‌ی خاکستری برجسته می‌سازد. روزبه‌روز بر محبوبیت سبک‌های طراحی داخلی اسکاندیناویایی افزوده می‌شود،این سبک بر سادگی آرام و پاک که به‌صورت جهانی پذیرفته‌شده تأکید دارد. ترکیب عناصر ساحلی و خانه‌های ساحلی به شکلی جدید و فوق‌العاده فضای یک اتاق را منسجم می‌سازد.

در ساختمان‌های قدیمی، کمد دیواری به‌وسیله‌ی دیوارکشی و چهارچوب فلزی انجام می‌شد که این متریال ها موجب کوچک شدن فضای اتاق می‌شدند. در بحث بازسازی اتاق‌خواب، سلیقه فرد استفاده‌کننده از اتاق مهم است اما آنچه در تمامی اتاق‌خواب‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. همه انسان‌ها مایل هستند که ساعاتی از زندگی خود را در فضایی بگذرانند که در آن احساس آرامش داشته باشند و از حضور در آن محیط لذت ببرند.

  • مبل ال اقلیما یک کار ویژه بوده که در عین راحتی، زیبایی چشم نوازی به منزل شما می بخشد.
  • برای علاقه مندان به سبک های خاص و منحصربفرد، استفاده از سبک روستیک، ساحلی و یا مدیترانه ای گزینه مناسب تری خواهد بود.
  • ابعاد فرش همانطور که مشاهده می فرمایید به نحوی نیست که حداقل پایه مبلمان کلاسیک بر روی آن قرار بگیرد و به علاوه ، رنگ آن لازم است که در تضاد با کفپوش های تیره و مبلمان تیره رنگ، کاملا روشن در نظر گرفته شود.
  • یک کار فوق العاده که می توان انجام داد طراحی سبک ایرانی اما مدرن است.
  • از طرفی دیگر، رنگ های روشن، در هم ریختگی و بی نظمی در محیط را کمتر جلوه می‌دهند.