دکوراسیون منزل + طراحی و اجرا با روشی جدید ایملک-مبل وکیلی

این بدان معنی است که شما یکی از انتخاب مواد، طراحی صفحه اصلی Décor Options. وزن بصری خطوط، فرم‌ها، رنگ‌ها و بافت‌ها بدون برابری متعادل می‌شوند. برای مثال با گذاشتن دو صندلی در یک طرف مبل می‌توان این تعادل را ایجاد کرد. از ساعت های لوکس، ایستاده کنار سالن برای تزئینات سالن اصلی یا در نزدیکی اپن آشپزخانه استفاده کنید. می توانید آنها را هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی به نمایش بگذارید.

لازم نیست وسایل فلزی درخشان از فلزات گرانبها ساخته شده باشند؛ رنگ های فلزی طلایی و حتی رنگ هایی شبیه به درخشندگی فلز مس که به صورت لعاب کاری بر روی ظروف به کار رفته، می‌تواند دکوراسیون را جذاب تر کند. جابجایی لوازم و وسایل عموماً از اتاقی به اتاق دیگر دشوار است. کابینت های چوبی زیبا که در کنار سالن قرار می گیرند، ابزارهایی برای جمع آوری یا قرار دادن لوازم ضروری محسوب می شوند. این کابینت ها یا کمدهای چوبی کوچک، در طرح ها و مدل های متنوع برای این کار طراحی شده اند. سبک روستیک یا روستایی یکی دیگر از سبک های دکوراسیون داخلی پرطرفدار می باشد. این سبک ریشه در آداب و سنت های کشورهای مختلفی همچون فرانسه، انگلیس، اسکاندیناوی و ایتالیایی دارد.

دکوراسیون منزل کلاسیک

شاید در گذشته اتاق نوزاد و کودک اهمیت چندانی نداشت اما امروزه تاثیر این قضیه ثابت شده است، چون مستقیما در روحیه و شخصیت نوزاد و کودک تاثیرگذار است. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک باید از دو جنبه بررسی شود؛ بحث ایمنی فضا و روانشناسی. همان‌طور که گفتیم ابعاد فضا اهمیت زیادی در طراحی اتاق مستر دارند چون تعیین‌کننده امکانات هستند. وقتی متراژ با نیازها تطابق پیدا کرد، مساله بعدی انتخاب مبلمان اتاق خواب است که معمولا از یک تخت دو نفره، یک میز آرایش و پاتختی تشکیل می‌شود، در صورت داشتن فضای بیشتر میز کار یا مطالعه، دراور و … هم اضافه می‌شود. ابعاد تمامی این‌ها هم باتوجه به فضایی که در اختیار دارید باید انتخاب شود؛ نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک، کاملا متناسب فضا.

این در حالی است که به عنوان یک قاعده کلی، مسیر رفت و آمد در اتاق باید حداقل ۱ متر عرض داشته باشد، در حالی که فاصله بین مبل و میز، در حدود ۵۰ سانتی‌متر مناسب است. برای استعلام هزینه دکوراسیون داخلی در کیان دکور می توانید با پرکردن فرم موجود در این صفحه منتظر تماس کارشناسان کیان دکور برای مشاوره و استعلام قیمت باشید و یا با شماره ۰۹۱۲۶۲۱۴۶۱۱ (مهندس شاهدی) تماس بگیرید. یکی از ابزارهایی که با آن می توانید دکوراسیون خانه ساده داشته باشید، سبدهای حصیری و کنفی هستند. چنین المان هایی به صورت ناخوداگاه حس سادگی را به خانه می دهند. سبدهای حصیری استفاده های زیادی دارند؛ شما می توانید از آن ها را عنوان سبد میوه یا سبدی برای شال مبل هایتان استفاده کنید.

سقف فضا و دیواره‌ها برای کاشی کاری و نقاشی بیشترین توجه رو در این دوران داشت. دکوراسیون منزل ، بازسازی منزل ، تزئینات داخل ساختمان و کارهای مربوط به آن، چیزیست که شما به خاطر آن وارد این مطلب شده‌اید. در این نوشته میخواهیم موضوعات مهم مرتبط با دکوراسیون منزل و راهنمای بازسازی منزل را بررسی کنیم. هنگامی‌که برای رسیدن به پاسخ سؤالات خود اقدام به جستجو در گوگل می‌کنید با نتایج زیادی در صفحه جستجوی خود مواجه می‌شوید که این نتایج ممکن است کمی گیج‌کننده باشد. سبک سلطنتی هالیوود یکی از نامحدودترین (ازنظر زمانی) و درعین‌حال جذاب‌ترین سبک‌های طراحی داخلی است که به‌خوبی با عناصر هنر دکو و سیاه‌وسفیدهای براق ادغام‌شده است.

مدل دکوراسیون و چیدمان منزل و خانه: سبک اسکاندیناویایی

سبک دکوراسیون داخلی ایران باستان بیشتر نگاه به دوران هخامنشی دارد. این سبک نشان دهنده این موضوع است که دکوراسیون داخلی منزل ایرانی از قدیم الیام بسیار زیبا و فوق مجله خبری دکوراسیون العاده بوده. در واقع این نوع سبک از هر گونه در هم ریختگی و شلوغی در محیط خانه جلوگیری می کند. یکی از ویژگی های بارز این نوع سبک سادگی در شکل و طراحی اثاثیه است.

دیوارها جزء جدانشدنی از طراحی مدرن و خانه‌ها هستند که اتفاقاً در حق آن‌ها بسیار کوتاهی می‌شود. هرچقدر مبلمان شما بلندتر باشند، فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهند. بهتر است از مبلمانی استفاده کنید که کمترین ارتفاع استاندارد را دارند. چنین وسایلی در عین حال که راحت هستند فضا را هم بزرگ‌تر نشان می‌دهند.

  • یکی از روش های ارزان برای تغییر دکور منزل انتخاب گوشه‌ای از خانه برای چیدن شمع های مختلف است.
  • برخی سبک‌های نورپردازی‌، یقیناً خارج از دسترس ما است اما با کمی سلیقه و تعبیه کردن چند چراغ می‌توان سبک خانه را مدرن کرد.
  • البته این دو رنگ به راحتی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شوند و به چیدمان منزل زیبایی خاصی می‌دهند.
  • برای تزئین دکوراسیون اتاق خواب پسرانه از اِلمان هایی استفاده کنید که فرزند شما را به وجد می آورد!
  • گرچه سبک‌های طراحی داخلی بسیاری از سبک‌های طراحی داخلی اسکاندیناویایی برگرفته‌شده، این جنبش طراحی یکی از ارزشمندترین سبک‌ها به شمار می‌رود.

در نظر داشته باشید که در طراحی‌های داخلی مدرن، تمام مبلمان با یکدیگر ست نمی‌شوند. ضمن رعایت هارمونی، از طرح‌ها و رنگ‌های متفاوتی می‌توان استفاده کرد. اگر بزرگی فضا به شما اجازه می‌دهد، مبل‌ها را بافاصله از دیوارها قرار بدهید. مبلمان را طوری در اطراف نقطه کانونی بچینید که فضای مناسبی برای رفت‌وآمد باقی بماند.

اتاق خواب محل کسب آرامش و مطالعه برای اعضای خانواده است بنابراین طراحی دکوراسیون آن از اهمیت بالایی برخوردار است و طراحی آن اصولی دارد که افراد ملزم به رعایت آن هستند تا طراحی آرامش بخشی را مشاهده کنند. طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای بانوان اهمیت بیشتری دارد؛ آشپزخانه هم از نقاط پرکاربرد و پر رفت و آمد در یک خانه است که طراحی آن باید با ریز بینی انجام شود. فراموش نکنید که سبک مینیمال پیرو خلوتی است به همین خاطر برای طراحی دکوراسیون داخلی مینیمال نباید به دنبال تجملات و وسایل تزیینی زیادی باشید. رنگ ها در دکوراسیون داخلی مدرن بسیار با اهمیت هستند و در این سبک باید از رنگ های ملایم و خنثی استفاده کنید. طراحی دکوراسیون داخلی مختص به پذیرایی یک خانه نیست بلکه تمامی نقاط یک خانه را در بر می گیرد اما باید این کار با علم کامل انجام شود تا القای حس خوب برای تمامی اعضای خانواده صورت گیرد. یکی از روش های ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل کمک گرفتن از وسایل هنری است.

آینه‌ها در هر فضایی که قرار بگیرند، آن‌جا را بزرگ‌تر و دلبازتر نشان می‌دهند. سعی کنید تا جایی که می‍توانید از آینه‌های بیشتری در دکوراسیون سوئیت کوچک و چیدمان خانه کوچک بهره ببرید. مورد قابل اشاره بعدی استفاده از رنگ یکدست با الگویی مشخص در طراحی است. اشیاء و وسایل رنگارنگ طرح‌دار به خوبی می‌توانند با محیط تک رنگ و یکدست هماهنگ و ترکیب شوند.