دکوراسیون منزل + طراحی و اجرا با روشی جدید ایملک-مبل وکیلی

باید یکی از مدل هایی را انتخاب کنید که برای فضای شما مناسب است. اگر در ابتدای راه طراحی‌دکوراسیونقرار دارید، با حداقل هزینه ها این کار را انجام دهید. زمانی که با ایده های بیشتری آشنا شدید، می توانید تغییرات بیشتری در آشپزخانه به وجود آورید. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه، کابینت ها و قفسه ها جایگاه اساسی دارند. اگر در آشپزخانه از این دو عنصر استفاده نکنید، در حقیقت هیچ چیز در آشپزخانه سر جای خود نیست! برای نظم بیشتر، نیاز دارید که قفسه هایی را در آشپزخانه قرار دهید.

در سنین نوجوانی انتخاب رنگ‌های تند یا تیره عجیب نیست اما اگر با اثرات رنگ‌ها آشنا باشید، می‌توانید هم مطابق سلیقه فرزندتان عمل کنید و هم با انتخاب رنگ‌های مکمل فضا را تعدیل کنید تا اثرات منفی بر روحیه‌ش نداشته باشد. برای مثال اگر بودجه را تقسیم‌بندی نکنید احتمالا اواخر پروژه با مشکلات بزرگی روبه‌رو شوید یا اگر اول خریدهایتان را انجام بدهید و بعد به دکور کردن فضا مثل رنگ و … بپردازید، با محدودیت روبه‌رو می‌شوید. استفاده از فناوری‌های روز را دست کم نگیرید، چون تماما به نفع شما تمام می‌شود.

سبک شبی شیک تقریبا شبیه به سبک بوهمیان است، با این تفاوت که شبی شیک بیشتر زنانه به حساب می‌آید. مبلمان روستایی، پارچه‌های گلدار ظریف، لوسترهای درخشان و… از ویژگی‌های برجسته سبک شابی شیک هستند. با ما همراه باشید و در صورت نیاز به دیدن نمونه کارهای تیم ما برای این نمونه در این قسمت کلیک کنید. این نوع سبک، سبکی تجمل‌گرایانه به شمار می‌رود که از وسایل هنری در دکور آن اغلب استفاده می‌شود.

  • ظروف ترجیحا اگر نزدیک ماشین ظرفشویی یا سینک قرار بگیرند، بهتر است.
  • در این سبک از وسایل چوبی شیک و شکیل و رسمی استفاده می شود و بیشتر وسایل دارای تزئینات خاص و منبت کاری های شلوغ هستند.
  • این طراحی سبب میشود که یک فضای دوستانه و آرام بخش، بر فضای خانه شما حاکم شود.
  • می توانید با نگاهی دقیق به مدل ها و سبک هایی که در دکوراسیون منزل وجود دارد به راحتی محیط خانه را طراحی کنید.
  • سبک روستایی و یا همان سبک روستیک ریشه در آداب و سنت کشورهای اروپایی همچون اسکاندیناوی دارد.
اکسسوری ها نظیر میز جلومبلی ، ساعت ایستاده ، عسلی ها و تابلو دکوراتیو دیواری، همگی نمایی تیره رنگ دارند و تمام این مبلمان و تزیینات در کنار یک کفپوش تیره، جلوه ای نسبتا بسته و تیره رنگ در فضا ایجاد کرده است. سقف این بخش از منزل شاید با یک طراحی ساده تر و نورپردازی های کمتر ، می توانست نمای جذاب و خلوت تری ایجاد کند. مجله خبری دکوراسیون میز غذاخوری در یک انتخاب صحیح ، به صورت ست و متناسب با مبلمان های کلاسیک در نظر گرفته شده است، اما هم اکسسوری ها و هم کفپوش این بخش کاملا نادرست هستند. لازم است برای میز غذاخوری یک فرش متناسب با ابعاد میز در نظر گرفته شود به نحوی که حداقل ۶۰ سانتی متر از انتهای پایه صندلی به سمت بیرون با فرش پوشیده شده باشد.

این وسایل مدرن نیز حجم کمی دارند و کم‌ترین فضا را به خود اشغال می‌کنند. بنابراین، طراح این منزل بهترین سبک را برای دکوراسیون آن انتخاب کرده است. اکسسوری‌های جانبی که در این دکوراسیون به کار برده شده شامل گیاه‌های سبز رنگ، آباژور، تابلو و جاشمعی است. نمی‌توان از نقش اساسی لوستر در خانه‌های تهران چشم‌پوشی کرد. صاحبان این منزل مناسب‌ترین انتخاب را در لوستر داشته و یک مدل ساده و شیک را برای پذیرایی خانه انتخاب کرده‌اند. در اغلب محیط های کاری دیوار هایی سفید و ساده را مشاهده می کنید که خسته کننده اند و برعکس چیزی که فکر می کنید ، خالی بودن آن بیشتر حواس پرتی ایجاد میکند .

برای چیدمان سالن پذیرایی لازم است در ابتدای کار سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید. سپس به اصول رایج در این سبک متعهد مانده و المان های آن را در جای جای سالن به کار ببرید. به همین خاطر توصیه می کنیم در انتخاب سبک، رنگ و طرح وسواس بیشتری به خرج دهید. به خاطر داشته باشید، ترکیب غیر ماهرانه سبک های معماری همچون مدرن با کلاسیک، نه تنها جلوه ای خاص و منحصربفرد ایجاد نمی کند، بلکه موجب به هم خوردن جلوه بصری سالن پذیرایی می شود. وسواس در طراحی دکوراسیون داخلی منزل گاهی منجر به از بین رفتن عملکرد فضا می شود. مثلا برخی افراد برای ایجاد مفهوم تقارن، دو کاناپه را درست روبروی هم قرار می دهند.

دکوراسیون نئوکلاسیک

مهم این است که شما حس لذت و آرامش را در طرح انتخابی تجربه کنید. در این شرایط، رنگ دیوارها و کف تا حد امکان می‌بایست روشن انتخاب شود. وقتی فضایی نور طبیعی کمی دارد، از نورپردازی‌های گوناگونی می‌توان در سقف بهره برد تا کمبود نور محیط جبران شود. دکوراسیون داخلی، به مناسب‌سازی و زیباسازی فضاهای پیرامون گفته می‌شود. درواقع، معماران و طراحان دکور تلاش می‌کنند تا با بکار بردن ابزار و مصالح گوناگون و هماهنگ نمودن عناصر محیطی، فضای مطلوب، سرشار از آرامش و راحتی را فراهم آورند.

به همین دلایل است که به شما پیشنهاد میدهیم حتماً درباره‌ طراحی داخلی و محوطه سازی ویلای خود یا دکوراسیون آپارتمان خود، کمی حساس تر باشید. با خدمات مشاوره دکوراسیون منزل می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید و زیباترین تغییرات را در محیط زندگی خود داشته باشید. هنگامی که در طول روز نور به مقدار کافی ندارید می‌توانید از روش‌هایی مانند آینه‌های آویزان استفاده کنید تا نور در بقیه فضا منعکس شود. نور مصنوعی از روشنایی محیط یا رنگ اتاق، نورهایی که از اشیاء منعکس می‌شوند و نورپردازی که آشپزخانه را برای تهیه غذا روشن می‌کند، روشنایی روی میز اداری برای کار یا جایی از فضای اتاق پذیرایی ایجاد می‌شود. در طراحی داخلی حمام به نیازها و فضای موجود و سبک دکوراسیون توجه کنید. معماری و طراحی قسمت حمام در آپارتمان های مختلف، متفاوت است.

دکوراسیون حمام هم مانند هر قسمت دیگری در ساختمان اهمیت دارد. شاید تصور نکنید اما به زیباترین شکل و با ساده ترین ایده ها می توانید محیط زیباتری در حمام داشته باشید. طراحی دکوراسیون داخلی برای حمام از یک سری اصول و قوانین پیروی می‌کند. شما هر لوازم ابزار و وسایل را نمی توانید داخل حمام استفاده کنید.

برای طراحی دکوراسیون منزل ایرانی چه کنیم؟

درباره تمام این‌ها باید هنگام دریافت خدمات مشاوره دکوراسیون منزل صحبت کنید. با توجه به اینکه کسب آرامش در زندگی پر هیاهو و شلوغ امروزی بسیار اهمیت دارد و موجب سلامت روان افراد در خانواده‌ها می‌شود، پرداختن به زیباتر کردن دکوراسیون منزل، بیش از پیش ضرورت پیدا می‌کند. شرکت‌هایی که خدمات مشاوره دکوراسیون منزل را ارائه می‌دهند با تسلط کامل به این موارد و با رعایت هزینه‌ها بهترین پیشنهادها را برای دکوراسیون داخلی خواهند داشت.