دکوراسیون منزل + طراحی و اجرا با روشی جدید ایملک-مبل وکیلی

دکوراسیون و چیدمان و دیزاین منزل در ده‌های گذشته بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. یکی از پرطرفدارترین انواع سبک طراحی داخلی، دکوراسیون مدرن است. در سبک دکوراسیون مدرن به ایجاد فضا و کاربردی ساختن فضا و لوازم توجه می‌شود. این سبک در قرن 21 میلادی شکل گرفته است و در آن از خطوط مشخص و صاف و حداقل رنگ‌ها استفاده می‌شود. یکی دیگر از اجزای دکوراسیون داخلی منزل که بیشتر برای دیزاین فضا به کار می‌رود، قاب عکس‌ها و تابلوهای هنری هستند که باید متناسب با حس و حال دکوراسیون خانه و روحیه افراد خانه انتخاب شوند.

تأثیر بازسازی منزل بر روحیه افراد

رنگ چوب‌ها اصولاً تیره است و از رنگ‌های تند زیادی استفاده می‌شود. انواع بافت‌ها در این سبک به کار می‌رود و خطوط منحنی زیادی در خانه دیده می‌شود. برای مبلمان از پارچه‌های مخملی، ابریشمی و گلدوزی‌شده استفاده می‌شود. مسلما اتاقی که برای کودک و نوزاد طراحی می‌شود باید شاد و سرزنده با ترکیبی از رنگ‌های ملایم و پر انرژی باشد.

عنصری از دکوراسیون داخلی که بیشتر از همه جلوی دید افرادی که وارد خانه می‌شوند قرار گرفته و جلب توجه می‌کند، دیوار است. به همین دلیل رنگ دیوارها از مهمترین عناصر در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خواهد بود. رنگ، بافت و طرحی که روی آن‌ها به کار می‌رود، تاثیر زیادی در طراحی و جذابیت فضا داشته و باید هماهنگ با طرح و رنگ دیگر اجزای دکوراسیون خانه انتخاب شود. حتی می‌توان با انتخاب رنگ و طرح مناسب، فضای خانه را بزرگتر جلوه داد یا نواقص آن را پوشاند.

سبک نئوکلاسیک

ممکن است یک عنصر برای یک گروه از افراد جذاب باشد و برای گروهی دیگر کم اهمیت جلوه کند. آنچه اهمیت دارد این است که در ابتدای راه طراحی دکوراسیون داخلی، بهتر است بودجه اولیه خود را تنظیم کنید و بر اساس آن، از قسمت ‌های مهم تر مجله خبری دکوراسیون خانه شروع کنید. از موارد مهم دیگر که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل دارد، نورپردازی است. این نورپردازی را می‌توان توسط نورهای طبیعی به‌وسیله پنجره‌ها، لوسترها و نورهای مخفی و دکورتیو طراحی شده ایجاد کرد.

از آنجا که باید خانه جایی باشد که به شما و خانواده‌تان آرامش دهد و شما دوست داشته باشید وقت خود را در آن بگذرانید. طراحی داخلی مختص شما، از سلیقه و نیازهای‌تان در هر گوشه از خانه استفاده و فضای منزل شما را زیبا می‌کند. طراحان داخلی کیان دکور در راستای رضایت شما تلاش می‌کنند تا طرح و سبک دلخواه‌تان را ارائه دهند. همچنین اطمینان خواهند داد که طرح ارائه شده با استفاده از مواد اولیه باکیفیت اجرا می‌شود. به علاوه، ایده طراحی برای دکوراسیون داخلی پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه نیز در حیطه کاری ماست. رنگ های مکمل در دکوراسیون پذیرایی و هال جایگاه شناخته شده ‌ای دارند.

سبکی که بیشتر برای بومی‌های آمریکا، اسپانیا، نیومکزیکو و آریزونا استفاده می‌شود به جنوب غربی معروف است. رنگ‌ها و طرح‌هایی برگرفته از طبیعت و جنگل، جزئیات فلزی و تزئینات خاص، پارچه‌های رنگارنگ و متریال‌های گرم در خانه‌های جنوب غربی زیاد دیده می‌شود. تا کنون بیش از 4000 نفر پروژه خود را در «سلام ساختمان» اجرا کرده اند.

  • در زبان فارسی دکوراسیون با کلماتی همچون آراستن، مرتب کردن و چیدمان معنا می شود.
  • انتخاب مبلمان مناسب در آشپزخانه نیز از عوامل مهمی است که می‌تواند تغییر زیادی در زیباتر جلوه کردن آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک به شمار رود.
  • ترکیبات بسیار زیبا و جذابی در این دسته‌بندی را می‌توان یافت.
  • حتی دستشویی و حمام نیز بخش‌های مهمی ‌از طراحی دکوراسیون داخلی منزل هستند.
  • انتخاب نوع آینه بستگی به سلیقه خودتان دارد، می توانید از آینه های قدی استفاده کنید یا از آینه هایی که بر روی دیوار آویزان می شوند برای زیباتری کردن اتاق خواب دختر دلبندتان استفاده کنید.