دکوراسیون منزل لوکس با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت در کوتاهترین زمان شرکت رامسین-مبل وکیلی

در پروسه مجله خبری دکوراسیون داخلی منزل، فضای نشیمن بیشترین اهمیت را دارد. به همین خاطر است که طراحان این فضا را به محیطی برای صحبت و گفتگو تبدیل می کنند. شما نیز می توانید با ایجاد یک نقطه کانونی از طریق چیدمان مبل پیرامون تلویزیون، فضای نشمین را گرم و صمیمی کنید.

رنگ لوازم منزل باید با رنگ دیوار ها، فرش، پرده و غیره متناسب باشد. چون در اکثر منازل رنگ غالب در دیوار ها و فرش و چیز های دیگر به کار می رود. پیشنهاد می شود رنگ لوازم منزل مثل کمد و مبلمان را مکمل این رنگ ها در نظر بگیرید.

به طور عکس اگر دیدن دکوراسیون های خلوت، ساده و منعطف شما را به وجد می آورد، بهتر است سراغ سبک های مدرن و معاصر بروید. این قبیل سبک های معماری به سادگی تکیه زده و از طرح های خالص و رنگ های روشن حمایت می کنند. در بخش های از خانه همچون پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه، استفاده از نور اهمیت بیشتری دارد. این در حالیست که اتاق خواب و اتاق تلویزیون به نور کمتری احتیاج دارد. در صورتی که دانش کافی پیرامون این مسئله ندارید، از طراحان دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

  • مدارک دوره های طراحی داخلی قابل ترجمه و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت می باشد .
  • اگر به دنبال سبکی گرم، کاربردی و آسوده و آرام دارید، دکوراسیون خانه‌ی روستایی مدرن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود.
  • متاسفانه بسیاری از جوانان با این دیدگاه که دکوراسیون داخلی رشته درآمدزا و شاد و جذابی می باشد، در این مسیر قدم می گذارند.

پس در وهله اول سعی کنید مانعی برای عبور نور و هوا نباشید؛ یعنی در انتخاب پرده و سایه‌بان پنجره دقت کافی را داشته باشید. تیم خوش‌اخلاق و فرزی هستند و تا حد امکان در کارشون دقت دارند. در نهایت نور پردازی می کنید ؛ متریال می دهید ؛ مبلمان می کنید و در آخر پروسه ی رندر را تهیه می کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

اما به خاطر داشته باشید که نمی توانید سبک غالب در محیط را تغییر داده و ماهیت سبک امروزی را زیر سوال ببرید. در بین انواع سبک های طراحی شده توسط بشر این تنها سبکی است ایرانی ها در آن دخیل هستند. این سبک منحصر به فرد خاورمیانه است و در آن از گلیم و فرش ایرانی استفاده شده است. این سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل بیشتر از نقوش اسلامی و رنگ های گرم استفاده میکند که موجب می شود حس خوبی به انسان دست به دهد. این سبک که امروز بازار دکوراسیون داخلی خانه ها رو به خود اختصاص داده است یکی از زیباترین دکوراسیون های داخلی منزل است. البته در صنعت دکوراسیون به معنای صاف و منظم بودن، رنگ ساده و در کل منظم بودن شکل خانه اشاره دارد.

ترجیح بر این است که رنگ‌ها در این سبک ساده و طرح‌ها جلوه‌گر باشند، پس بهتر است تمرکزتان را روی جزئیات بگذارید. سبک یا مکتب ذن ریشه در فرهنگ ژاپنی دارد و خب در آسیای شرقی بیشتر از هر جای دیگر طرفدار پیدا کرده. بنای این سبک در فراهم کردن آرامش با استفاده از تعادل و هماهنگی است و تقریبا به اصول مینیمال شبیه است. تجمل و افراط هیچ جایی در سبک ذن آسیایی ندارد و برای تک تک خطوط فکر می‌شود.

حالا باید خود را برای طراحی و چیدمان این دکوراسیون آماده کنید. تصاویر و فیلم هایی که شما در فضا های مجازی یا رسانه های مختلف می بینید. شاید با دیدن خیلی از آن ها این طور تصور کنید که هزینه زیادی برای آن ها صرف شده است.

دکوراتیوهای چوبی به سبک هندی به همراه رنگهای متنوع مانند قفسه های چوبی ، کمد های چوبی می تواند نشاط و شادابی را در این سبک زنده می کند. در این سبک به دلیل اعتقادات مردم هند استفاده از عود و شمع هم جنبه اعتقادی و هم جنبه تزئینی دارد. و ویژگی بارز آن کاربردی بودن و نحوه چیدمان وسایل و تریینات آن است. اما برای داشتن یک دکوراسیون کاملا ایرانی باید به همه اِلمان ها توجه داشته باشید. یک کار فوق العاده که می توان انجام داد طراحی سبک ایرانی اما مدرن است.

چوب معمولا حرف اول را در این دکور می‌زند و همه چیز در نهایت ظرافت طراحی می‌شود. از تعادل به عنوان یکی از اصول و از رنگ به عنوان عنصر دکوراسیون داخلی صحبت کردیم که ترکیب این دو نشان می‌دهد شما باید در انتخاب رنگ حد تعادل را رعایت کنید. مثلا پالت رنگی تمام سرد یا گرم اصلا مناسب نیست چون خیلی سریع خسته‌کننده می‌شود یا انتخاب رنگ‌های خیلی تند یا خیلی آرام و یکدست تاثیر منفی دارد. از اهمیت سبک و نظرسنجی از اعضای خانواده و رسیدن به یک سبک واحد چندین بار صحبت کردیم. این موضوع را نباید دست کم گرفت، این‌که برای هر قسمت از خانه یک سبک دکوراسیون انتخاب شود، اتفاق جالبی نیست و آشفتگی ایجاد می‌کند.

هدف از دکوراسیون داخلی منزل