دکوراسیون منزل لوکس با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت در کوتاهترین زمان شرکت رامسین-مبل وکیلی

درباره گروه آرکیما دیزاین می توان گفت که فعالیت خود را از سال 1370 آغاز کرده است. فعالیت این گروه در زمینه مهندسی معماری، طراحی نمای ساختمان، طراحی ویلا، معماری داخلی و خدمات ساختمانی می باشد. وسایل دیگر مانند کابینت‌ها در اشپزخانه، اگر می‌خواهید یک آشپزخانه تمیز و شیک داشته باشید بهتر است از قفسه‌های دیواری و کابینت‌های دیواری استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است، چون فضای موجود شما کوچک است باید از حداقل لوازم استفاده کنید یا در صورت نیاز از لوازم کوچک تر استفاده کنید تا فضای بیشتری برای خود داشته باشید. تزئین خانه برای هر فردی یک مسئله مهم است که می‌خواهند به بهترین شکل و با کمترین هزینه‌ها انجام شود. می‌توانید با چند راهکار عالی دیزاین آشپزخانه خود را انجام دهید.

کاج سفید می تواند آن طراحی دکوراسیون خانه رویاهایتان را برایتان انجام دهد. مهمترین قسمت برای طراحی دکوراسیون منزل ایرانی، سالن نشیمن است. برخی از خانواده ها علاقه مند هستند، ایده هایدکوراسیونرا در سبک های مدرن و رویایی در اتاق خواب اجرا کنند. هر ابزاری که لازم است به طراحیدکوراسیون اضافه کنید تا محیط زندگی شما زیباتر و آرامش دهنده باشد.

صندلی ها و مبلمانی که شما را مجبور کنند در حالت های نه چندان راحت بنشینید، از طراحی به سبک ساده فاصله زیادی دارند. صندلی های میز ناهار خوری و مبلمان نشیمن شما باید حس راحتی و در عین حال سادگی را القا کند. می توانید یک گوشه دنج برای آرامش گرفتن درست کنید و در آن صندلی راک قرار دهید تا در سکوت به استراحت بپردازید.

در دکوراسیون داخلی چه موضوعات و عناصری نقش دارند؟

اگر شما هم در آستانه آغاز زندگی مشترکتان هستید، به آرامش فضای داخلی اتاق خواب اهمیت دهید. اگر با اصول طراحیدکوراسیون اتاق خواب آشنایی ندارید ما به شما کمک خواهیم کرد تا با قرار دادن ساده‌ترین وسایل در کنار هم اتاق خواب زیبا و پر از آرامش داشته باشید. دلایل زیادی وجود دارد که توجیه می‌کند چرا رنگ سفید و نقره ای که جزو رنگ های خنثی و بی اثر هستند، بهترین انتخاب برای دکوراسیون منزل عروس می باشند. بهترین رنگی که سایر رنگ ها می توانند خود را در بستر آنها جلوه دهند، همین رنگ های سفید و نقره هستند.

در خصوص اطلاع از هویت و جزییات این خانه ها ، توضیح کوتاهی در پی نوشت این مقاله درج شده است. فاکتورهایی که به آنها اشاره کردیم، جزء عوامل عمومی دکوراسیون داخلی است. اما قسمت‌های دیگر منزل مانند اتاق خواب، آشپزخانه، توالت و حمام دارای ابزارهای فرعی خاص خود هستند که باید هر کدام مجزا بررسی شوند. مثلا سبک سنتی فرانسوی، ایتالیایی، بریتانیایی در یک گروه از سبک دکوراسیون داخلی به نام سنتی اروپایی قرار می‌گیرند. نکته جالب این است که در ایران دو سبک سنتی وجود دارد که به پیش از ورود اسلام و پس از ورود اسلام به ایران تقسیم می‌شود. سبک دکوراسیون داخلی بوهمیان نیز از جمله سبک های سنتی است که به منطقه شمال آفریقا و جنوب غربی آسیا تعلق دارد.

سبک ژاپنی یک زیباشناسی واقعاً ساده برای دستیابی دارد و این زیباشناسی احساس کلی که از فضا می‌گیرید تغییر می‌دهد. عناصر روستایی مکعبی را در نظر بگبربد که برای حال و یا ترکیبی غنی از عوامل صنعتی، مینیمال و اسکاندیناویایی برای فضاهایی خاص که همه‌ی نشانه‌های معماری را در بردارد. خانه‌ی روستایی مدرن فضایی گرم و صمیمی دارد که همه‌ی عوامل خود را از روستانشینی را با کنتراست بالا و پایین که به‌خوبی به‌ویژه با خانواده‌های رو به رشد هماهنگی دارد شامل می‌شود. کار را بارنگ زمینه‌ای ساده و خنثی پیش ببرید و اتاق را با بافت‌های غیرمعمول پرکنید. تصور کنید که نیویورک با ترکیبی از سبک‌های شیک از مناطق مختلف با ظاهری قوی در خانه‌ها را موردنظر قرار دهید. رنگ‌ها از طریق کارهای هنری و یکپارچه مانند یک فرش کوچک به فضا اضافه می‌شود.

تک‌تک بخش‌های مورداستفاده در مبلمان به رنگ‌های آبی و کرم‌رنگ انتخاب می‌شوند. کف‌پوش این خانه، از طرح‌های سنتی فرش‌ها انتخاب مجله خبری دکوراسیون می‌شود؛ و تأکید بیشتر بر روی فرش‌های دستباف است. همه‌چیز در این فضا القاکننده اصالت و پایبندی به سنت و طرح‌های سنتی است.

  • مثلاً می‌توانید قسمتی از دیوارها را با نقوش هندسی مزین کنید.
  • در ابتدا بهتر است از نور طبیعی بهره بگیرید و سپس به خرید لامپ های کم مصرف بپردازید.
  • یکی از روش های ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل کمک گرفتن از وسایل هنری است.
  • دکوراسیون داخلی منزل ایرانی یعنی نحوه چیدمان وسایل منزل مانند پذیرایی، نشیمن گاه، آشپزخانه اتاق خواب ها و اتاق مهمان، تزئینات و انتخاب وسایل.
  • استخرهایی زیبا با ویژگی انعکاس آب، منظره شگفت انگیزی را ایجاد می کنند و تأثیر آرام بخشی دارند که غیرقابل انکار است.
ایده های جذابی در این باره به بازار ارائه شده اند که با اندکی هزینه می توانید آنها را در آپارتمان اجرا کنید. اگر قصد دارید در طراحی دکوراسیون منزل از قفسه ها استفاده کنید، فضای زیادی را اشغال نکنید. یک قسمت کوچک را در کنار سالن پذیرایی یا داخل اتاق شخصی خود برای این لوازم در نظر بگیرید.

بنابراین این حالت، بهترین خروجی است که می‌توانیم از فضای موجود، بگیریم. در تصویر بالا دو پلن را مشاهده می‌کنید که تقریباً ابعاد و اندازه مشابهی دارند و می‌توان گفت هم اندازه با دکوراسیونی است که مورد بحث ما قرار گرفته بود. در تصویر سمت راست فضا کمی رسمی‌تر است که احتمالاً با توجه به نیاز و تعداد مهمان‌ها به این شکل چیدمان شده است. در تصویر سمت راست یک ست کامل مبلمان را آورده‌ایم و از آنجایی که معمولاً ست‌ها ۸ نفره هستند، ما پیشنهاد سمت چپ را هم برای این فضا ارائه کرده‌ایم. بزرگ‌ترین اشتباه در چیدمان دکوراسیون داخلی با توجه به تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید، این است که عناصر و المان‌هایی که در کنار هم چیده می‌شوند، هیچ ارتباطی با یکدیگر و همچنین فضای مورد نظر، ندارند.

دکوراسیون داخلی اتاق مستر