دکوراسیون منزل کلاسیک آموزشگاه دکوراسیون داخلی آموزشگاه طراحی داخلی-مبل وکیلی

این نظم دقیق و کاملا اصولی جلوه ای بسیار فاخر و باشکوه در دکوراسیون داخلی منزل می آفریند و به راحتی بیننده تحت تاثیر این فضای لوکس و رسمی قرار می گیرد. برای چیدمان یک اتاق نشیمن به سبک کلاسیک باید همان قواعدی که در ابتدای این مطلب گفته شد را به کار ببرید. رعایت تقارن در چیدمان، پرده های بلند و نفیس، رنگ هایی مثل قهوه ای و شیری، توجه به نظم، به کار بردن دکوری های لوکس و چشمگیر و اجرای گچبری روی دیوار و سقف از جمله این قواعد هستند.

نورپردازی در دکوراسیون کلاسیک

پرده‌ها غالبا از رنگ‌ های تیره متمایل به قهوه‌ای و با والان ها و تزیینات طلایی‌ رنگ طراحی‌ شده. و از پرده‌های سبک مانند پرده‌های حریر سفید رنگ و کاملا ساده در این سبک استفاده نمی‌ گردد. رنگ هایی که در این سبک از آن ها استفاده می شود، رنگ هایی با وقار که به فضای داخلی خانه شما شخصیت می بخشند رنگ هایی مانند طیف قهوه ای، بژ و کرم.

رنگ های اصلی در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک نجیب و آرام هستند. در این متن به طور کامل در مورد نحوه چیدمان دکوراسیون کلاسیک اروپایی توضیحاتی را ارائه کردیم که بهتر است از آنها برای چیدمان بهتر، کمک گرفت. با اینکه این سبک کمی سنتی است و اغلب بزرگسالان آنرا به کار می‌گیرند اما برای شروع زندگی مشترک جوانان نیز می‌توان از آن استفاده کرد و تنها باید اکسسوری‌های مدرن را نیز در آن به کار گرفت.

نکاتی هوشمندانه برای دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

برای مجله خبری دکوراسیون پذیرایی بهتر است موقعیت مبلمان خود را مشخص نمایید. البته علاوه بر مبلمان، شومینه، دیوار پشت تلویزیون و … به طور کلی کاغذ دیواری ها، پانل های چوبی، سنگ های گرانقیمت، اکسسوری ها و … همچنین از پارچه های ابریشمی، مخمل، ساتن، ملیله دوزی و…

بهترین راه برای ایجاد تقارن در یک دکوارسیون کلاسیک اتاق، پیدا کردن یک ویژگی به عنوان نقطه شروع یا مرکز است. فرقی نمی کند نقطه کانونی کجا باشد و از کجا شروع کنید. حتی در یک فضای غیر متقارن می توانید با طرح یا تصاویر روی دیوار، یک فرش ساده اما دلنشین تقارن را ایجاد کنید.

  • در این مطلب با نحوه طراحی دکوراسیون کلاسیک آشنا خواهید شد.
  • و از استفاده از هر نوع رنگ دیگری به‌ جز رنگ‌ های مشابه طلایی در چیدمان خودداری می‌شود.
  • یکی از ویژگی های اصیل این سبک به علت قدمت و شکوه این سبک، استواری و استحکام داشتن این سبک است.
  • از رنگ های تناژ سورمه ای، قرمز تیره و فیروزه ای نیز بعضا در طراحی فضاهای لوکس کلاسیک استفاده می شود.
  • همان گونه که نمی توان از قوانین مدیر سرپیچی کرد ، اجرای اصول سبک کلاسیک با بی توجهی نیز امکان پذیر نیست.

سنگ های مرمر و گرانیت مناسب ترین انواع کفپوش برای این سبک می باشند. این کفپوش ها فضایی لوکس را به وجود آورده و دیزاین کلاسیک را بدون نقص می کنند. از کفپوش های پارکت چوبی نیز در این سبک می توان استفاده کرد.

استفاده از کنسول و بوفه بستگی به فضای پذیرایی شما دارد. اگر فضای کافی دارید، استفاده از این دو عنصر را فراموش نکنید .بوفه های بزرگ و یکسرهاز مد افتاده است. دو عدد از آن ها را در دو طرفسالن پذیراییبگذارید و درون آن ها را،ظروف کریستالی شیکومجستمه های کوچکبچینید . چوب کنسول نیز باید با چوب مبل یکی باشد و ظروف تزیینی و یا لاله های ایرانی را، به رنگ پارچه مبل، روی آن قرار دهید. در سبک دکوراسیون نئوکلاسیک، در زمینه اصلی از رنگ‌های روشن و طبیعی در تونالیته های سفید، کرم، بژ و خاکستری استفاده می‌کنیم. رنگ زرشکی حسی لوکس و شیک در محیط ایجاد می کند؛ ولی کاربرد این رنگ به صورت گسترده در فرش ، چشم را آزار می دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک-زعفرانیه