دکوراسیون و مبلمان کلاسیک چیست؟ چطور اتاق نشیمن را به سبک کلاسیک چیدمان کنیم؟-مبل وکیلی

اولین قدم در طراحی اتاق نشیمن کلاسیک برنامه ریزی است. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد. در نهایت می‌توانید جلوه‌های معنوی رنگ‌ها را در فضا و مبلمان پیاده‌سازی کنید تا یک سبک مدرن کلاسیک کامل ایجاد کنید. در هنگام انتخاب رنگ های فوق سعی کنید به سادگی طراحی خانه های کلاسیک و مدرن پایبند باشید.

ویژگی‌های دکوراسیون کلاسیک اروپایی

نمونه کارهایی که در گذشته انجام شده است می تواند تعیین کننده موفقیت یک شرکت باشد. رنگ‌های گرم و اصیل مانند قرمز تیره، زرشکی، سبز زمردی، آبی نفتی، کرم، بژ، طلایی یا قهوه ای و … این ترکیب رنگ ها در تمام لوازم و حتی رنگ آمیزی پتینه کاری نیز دیده می‌شود.

به علاوه، می توانید برای خرید مبلمان یا تغییر دکوراسیون از راهنمایی های طراحان مشاوره دکوراسیون اتود نیز استفاده بفرمایید. رنگ های اصلی در سبک کلاسیک، موقرانه، شکیل و تجمل گرایانه هستند. از جمله این رنگ ها می توان به کرمی، شیری، خاسکرتی، طلایی، نقره ای، قهوه ای، برنزی، زیتونی، زرشکی، ارغوانی و سفید صدفی اشاره کرد.

دیوارکوب های شاخص و گچبری های برجسته

این کلکسیون ها را نمی توان از سبک کلاسیک جدا کرد، یادتان هست که گفتیم سبک کلاسیک با خود لایه های تاریخی را به همراه می آورد؟این لایه های تاریخی درست با همین چیزها مجله خبری دکوراسیون مهمان سبک کلاسیک می شود. خانه مانند مانکن است و جزئیات داخلی آن مانند لباسی است که روی مانکن گذاشته شده است. بنابراین طراحی داخلی شما این جزئیات را تکمیل می کند .

رنگ های اصلی و مکمل

همان طور که قوانین مدیر را نمی توان زیر پا گذاشت، سبک کلاسیک را نیز نمی توان با بی توجهی به اصول اجرا کرد. در سبک کلاسیک، هر وسیله ای جای مخصوص به خود را دارد. تقارن در فضا حکمفرماست و اجزا همه به شکل مرتب چیده می شوند. با سبک دکوراسیون کلاسیک و نئوکلاسیک و ویژگی های هر کدام آشنا شوید!

  • همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم سبک کلاسیک یک سبک تجملاتی و اشرافی است.
  • تزیینات و کنده کاری های زیبا و ظریف نیز بر روی درب کابینت ها اجرا می شود.
  • سبک کلاسیک از جمله سبک های دکوراسیون داخلی است که حس آرامش و اطمینان خاطر را در فضا ایجاد میکند.
  • پرده های ساده و حریر، نور لطیف خورشید، مبل های ال شکل و وسایل های جدید استیل جایگاهی در این سبک ندارند.
  • طراحی نئوکلاسیک با یک هماهنگی در فرم و محتوا، با ایجاد حس پویایی و تنوع در فضا، همزمان احساس لوکس بودن به فضا نیز می‌دهد.