دکوراسیون کلاسیک ،شرکت معماری و دکوراسیون رامسین شرکت رامسین بهترین خدمات دکوراسیون داخلی، بازسازی منزل،طراحی و ساخت ویلا-مبل وکیلی

در سبک دکوراسیون کلاسیک سقف‌ها باید گچبری داشته باشند. از طرفی می‌توانید از انواع قرنیزها هم جهت وصل نمودن زیبایی سقف به دیوارها استفاده کنید. رنگ هم که به نوبه خود جزو پارامترهای اساسی در هر طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می‌آید، در این سبک خاص، بیشتر به سمت استفاده از رنگ‌های سفید، شیری، کرم، طلایی و قهوه‌ای تمایل دارد. اما باید اعتراف کرد که زیبایی دکوراسیون کلاسیک همیشگی است! اما به مانند هر سبک دیگری در معماری و دکوراسیون داخلی، باید به درستی اجرا شود تا حق مطلب ادا گردد.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک-کازرون

سلطنتی و تجمل گرایی (دوران روم و یونان باستان) نیز از ویژگی های بارز سبک کلاسیک است. ۱۰- آینه و کنسول هم به عنوان یک آیتم مهم در کنار سایر اکسسوری‌ها، جلوه زیبایی به سرویس پذیرایی شما خواهند بخشید. معمولاً بهتر است بزرگترین کاناپه را در مقابل بزرگترین دیوار پذیرایی قرا داده و سایر مبل‌ها را به صورت قرینه در اطراف آن بگذارید. ظروف کریستالی و برنزی و نقره هم تکمیل‌کننده زیبایی بوفه خواهند بود. حال در بخش بعدی به بررسی آیتم‌های مهم در دیزاین اتاق پذیرایی خواهیم پرداخت. روی درب های کابینت ها معمولا تزئینات و کنده کاری های زیبایی دیده میشود.

لطفاً احساس خود را در مورد این سبک داخلی و روش های استفاده از آن به عنوان نظر به ما بگویید. فراموش نکنید که متخصصان طراحی داخلی آتلیه معماری مسعودیان آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند. اگرچه به روز بودن سبک مبلمان در خانه کلاسیک مدرن موضوعی واضح است، اما سهولت استفاده از آن اهمیت بیشتری دارد. بنابراین در طراحی داخلی کلاسیک مدرن باید راحتی و مدرن بودن مبلمان را به یک اندازه در نظر بگیریم. برای این منظور توصیه ما استفاده از مخمل در دکوراسیون است.

دکوراسیون پذیرایی ایده آل و شیک؛ راهنمای چیدمان و انتخاب، بهترین ها، ترفندها و اشتباه های رایج

هر شی که جنبه کاربردی، دکوراتیوی و اکسسوری داشته باشد در این سبک حضور فعال خواهند داشت. البته در چیدمان نباید قانون تناسب، تقارن و نقطه کانونی را فراموش کنید. این امر باعث می شود که تمام اجزا با محوریت یک اِلمان یا شی زیبا نظم خاصی داشته باشند. در نتیجه از شلوغی بصری و بهم‌ ریختگی جلوگیری می‌ شود.

  • یکی از رنگ های خاص ، شیک و لوکس در دکوراسیون کلاسیک ، رنگ گردویی است این رنگ نمادی از طبیعت و سمبل زمین است.
  • رگه ‌های از رنگ طلایی و سفید در کنار تمام رنگ های مجاز در دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود.
  • اگر پایه کابینت ها منحنی یا دارای تزیینات باشد، بهتر است.
  • ظاهری آشنا است که می توانید در مجلات یا نمایشگاه های مبلمان مشاهده کنید.
  • انواع پارچه ای و خصوصا کاغذ دیواری ها یا دیوارکوب های ابریشمی می توانند گزینه بهتری باشند.

بنابراین باید یک نقطه کانونی تعریف کنید، مانند شومینه. کاغذ دیواری هایی با طرح داماسک یا برجسته با نقوش یا گل های منظم و تکرار شونده استفاده مجله خبری دکوراسیون کنید. مبلمان و میز عسلی معمولاً به سبک استیل یا سلطنتی انتخاب می‌شوند. در سبک طراحی داخلی کلاسیک از یک رنگ یا تناژ خاص استفاده نمی‌شود.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک-اقدسیه

این قاعده ممکن است در دکوراسیون کلاسیک به سبک اروپایی تا حدودی متفاوت باشد، اما در نمای خانه های ایرانی غالبا رعایت می شود. رنگ‌های غالب در دکوراسیون کلاسیک قهوه‌ای ، خردلی ، نسکافه‌ ای تیره، کرم‌ رنگ و در نهایت طلایی است. استفاده از پرد های ژاکارد و مخمل در سبک کلاسیک بسیار حائز اهمیت است .