سبک دکوراسیون کلاسیک معرفی 8 اصل برای طراحی کلاسیک منزلتان! مدیا دکور-مبل وکیلی

به طور مثال در ستون ها، طاق‌ها و سردرها باید از دو جهت به صورت قرینه نورپردازی به کار برده شود. نوع کاربری ساختمان ( دکوراسیون تجاری، مسکونی و اداری) در نوع نورپردازی و وسعت آن اثر می گذارد. در طراحی داخلی کلاسیک معمولاً از نورهای سفید مجله خبری دکوراسیون و زرد استفاده می‌کنند. رنگ مبلمان را با پرده ها، قالیچه ها، فرش و هر اِلمان پارچه ای باید هماهنگ و ست کرد. به عبارتی هر طرح، نقش و جنس متعلق به یک گروه خاص باشد. دیوار، کفپوش و سقف در تمام فضاها باید از یک سبک، رنگ و طرح پیروی کنند.

اولین قدم در طراحی اتاق نشیمن کلاسیک برنامه ریزی است. نزدیک به دو دهه در زمینه معماری، نقشه کشی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان، طراحی و ساخت ویلا فعالیت میکنم. هدف ما امکان ارائه خدمات با کیفیت و تهیه محتوای خوب در زمینه معماری و دکوراسیون می باشد. در نهایت می‌توانید جلوه‌های معنوی رنگ‌ها را در فضا و مبلمان پیاده‌سازی کنید تا یک سبک مدرن کلاسیک کامل ایجاد کنید. در هنگام انتخاب رنگ های فوق سعی کنید به سادگی طراحی خانه های کلاسیک و مدرن پایبند باشید.

در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک همه ی ویژگی ها از کوچک ترین تا آخرین و اصلی ترین قسمت با جزئیات کاملا دقیق انجام شده ودیده میشود. در طراحی داخلی به سبک کلاسیک عنصر اصلی نقطه کانونی در مرکز اتاق است. هنگام طراحی یک خانه زیبا باید بسیاری از چیزهای کوچک کنار هم جمع شوند تا طراحی داخلی ایده آل را ایجاد کنند.

۸.نور در دکوراسیون کلاسیک، فضایی روشن و آرام

این تصاویر از تورهای خانه گردی چیدانه انتخاب شده اند. رعایت قانون تقارن در مکان های بزرگ به طرز شگفت‌انگیزی ظرافت و زیبایی را به نمایش می گذارد. می‌توانید در دکوراسیون کلاسیک اتاق‌ خواب کوچک‌تر و مکان های شلوغ مانند آشپزخانه، احساس بهتری را با سبک کلاسیک به وجود بیاورید. قطعات و لوازم در سبک کلاسیک حس نوستالژیک را منعکس می کنند. ممکن است شما نیز به سبک کلاسیک علاقه دارید اما نمی دانید چگونه به طراحی داخلی کلاسیک بپردازید. بیایید با هم یک سری نکات را درباره طراحی و اجرای معماری داخلی کلاسیک مرور کنیم.

  • در دکوراسیون کلاسیک باید از نورپردازی های غیر ضروری خودداری کرد.
  • این سبک تعریف روشنی از دو سبک کلاسیک و مدرن ارائه می دهد.
  • در کنار مبلمان استیل شما لوستر های شاخه دارکه شاخه های آن همه ی جهات را پوشش داده و همه‌ی ابعاد مبلمان را به یک میزان روشن نشان دهد پیشنهاد خوبی است.
  • بیشتر کابینت های کلاسیک ، دارای رنگ های روشن مانند سفید و شیری یا رنگ های تیره ایی مانند قهوه ایی هستند.
  • شما می توانید با انتخاب هنر دیواری عالی از هنر الهام بگیرید.

این کلکسیون ها را نمی توان از سبک کلاسیک جدا کرد، یادتان هست که گفتیم سبک کلاسیک با خود لایه های تاریخی را به همراه می آورد؟این لایه های تاریخی درست با همین چیزها مهمان سبک کلاسیک می شود. خانه مانند مانکن است و جزئیات داخلی آن مانند لباسی است که روی مانکن گذاشته شده است. بنابراین طراحی داخلی شما این جزئیات را تکمیل می کند .

سالن پذیرایی مخصوص خانه هایی می باشد که فضای کافی برای گذاشتن یک کاناپه یا بیشتر را، جلوی تلویزیون دارند. زیرا شما از مهمان های خود در این قسمت از خانه پذیرایی می کنید. مادر این مقاله به شما کمک می کنیم تا دکوراسیون سالن پذیرایی خود را زیبا و شیک کنید. این تضاد در این سبک طراحی شامل خطوط، رنگ‌ها، مواد و سایر المان های طراحی می‌شود. طراحی نئوکلاسیک با یک هماهنگی در فرم و محتوا، با ایجاد حس پویایی و تنوع در فضا، همزمان احساس لوکس بودن به فضا نیز می‌دهد. تهران دیزاین سنتر مجموعه‌ای است در زمینه طراحی داخلی، معماری و نوآوری.

همان طور که قوانین مدیر را نمی توان زیر پا گذاشت، سبک کلاسیک را نیز نمی توان با بی توجهی به اصول اجرا کرد. در سبک کلاسیک، هر وسیله ای جای مخصوص به خود را دارد. تقارن در فضا حکمفرماست و اجزا همه به شکل مرتب چیده می شوند. با سبک دکوراسیون کلاسیک و نئوکلاسیک و ویژگی های هر کدام آشنا شوید!

به علاوه، می توانید برای خرید مبلمان یا تغییر دکوراسیون از راهنمایی های طراحان مشاوره دکوراسیون اتود نیز استفاده بفرمایید. رنگ های اصلی در سبک کلاسیک، موقرانه، شکیل و تجمل گرایانه هستند. از جمله این رنگ ها می توان به کرمی، شیری، خاسکرتی، طلایی، نقره ای، قهوه ای، برنزی، زیتونی، زرشکی، ارغوانی و سفید صدفی اشاره کرد.

راهنمای خرید مبل کلاسیک