سبک دکوراسیون کلاسیک ویژگی های سبک کلاسیک سبک کلاسیک-مبل وکیلی

در تفکر ما، انسان اهمیت فراوانی دارد و معتقدیم طراحی باید برای انسان انجام شود. در فلسفه طراحی ما، طراحی با همدلی با مشتریان آغاز می‌شود. در واقع رنگ‌های کلاسیک رنگهایی هستند که درصدی از سیاه، طوسی یا قهوه‌ای داشته باشد. نکته حائز اهمیت این است که فضای غالب خانه شما باید یک یا نهایتاً دو رنگ ثابت داشته باشد.

رنگ‌هایی که برای دکوراسیون کلاسیک اروپایی انتخاب می‌شوند

پس برای این که تقارن در فضا دیده شود، ابتدا نقطه کانونی را در فضا مشخص کنید و آن را به عنوان محور تقارن در نظر بگیرید. در دکوراسیونی که ریشه اش در معماری روم و یونان باستان است، باید از متریال و مصالح با کیفیت و لوکس استفاده کنید. اما با این که این سبک ریشه باستانی دارد، همچنان به خاطر جلوه لوکس و منحصر به فردش، از مد نیافتاده است و طرفداران فراوان و خاص خود را دارد. در ادامه میتوانید مقالات متعددی در حوزه ساختمان از جمله طراحی و دکوراسیون مطالعه فرمایید. اکسسوری و اشیای دکوری در سایز های مختلف که فاخر، گرانقیمت، اصیل و سنتی هستند را استفاده کنید. البته فضای کلاسیک بدون لوستر و آباژور مطمئناً ناقص خواهد بود.

چند نکته ی کاربردی برای دکوراسیون سالن پذیرایی:

تمام ادوار تاریخ یونان، روم و عصر ویکتوریایی را شامل می شود. معنای اصیل کلاسیک از این کشورها به سایر نقاط جهان نفوذ پیدا کرده است. در پایان زیبایی و نظم بصری مجله خبری دکوراسیون باشکوه و بی‌نظیری ایجاد می‌شود. تمام لوازم و عناصر گرانقیمت، باارزش و باکیفیت هستند. نوع آب و هوا نیز می تواند از گزینه های موثر برای انتخاب رنگ باشد.

قطعا استفاده از هر سبکی در دکوراسیون داخلی نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. زیرا در صورت عدم دانش و تجربه کافی نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد. سبک کلاسیک همانند سایر سبک ها دارای اصول و قواعد مشخص و معینی می باشد که بایستی آن ها را در نظر داشته باشید. در این مطلب با نحوه طراحی دکوراسیون کلاسیک آشنا خواهید شد.

تقسیم کننده ‌های اتاق، ستون ها و ارتفاع سقف و کف همه می توانند اتاق را تعریف کنند. مدرن کلاسیک گزینه ای محبوب برای بسیاری از افراد است زیرا مظهر طراحی داخلی مدرن همراه با سادگی سبک کلاسیک است. نتیجه محیط های تمیز و زیبایی است که برای مدت طولانی با ما می مانند. اگر رویای داشتن یک منزل لوکس با سبک دکوراسیون کلاسیک را در ذهن دارید همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و رویای خود را عملی کنید.

  • ۱- رنگ‌ها در شیوه اروپایی، اغلب رنگ‌های زرشکی، قرمز تیره، سبز یشمی و سرمه‌ای است.
  • طلایی و توالیته های سفید نیز به عنوان زمینه کلی و تزیینات به میزان زیاد استفاده می شود.
  • به تدریج سبک دکوراسیون کلاسیک که در اروپا رواج پیدا کرد باعث شکل گیری زیر شاخه های سبک کلاسیک در اروپا شد.
  • طراحی دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک به دلیل استفاده از رنگ و متریال های طبیعی و همچنین طرح های برگرفته از طبیعت هرگز قدیمی نشده و در تمام دوران ها در کنار سبک های دیگر مورد تایید هستند.
  • کاغذ دیواری های نفیس و گران بها، دیوارپوش های ابریشمی و پارچه ای نقش زیبایی دادن به دیوارها را برعهده داشته و در این سبک جایگاه ویژه ای دارند.
  • شاخصه مهم دیگر، گچبری هایی است که در زوایا و مرکز سقف مشاهده می‌شوند.

اگر می خواهید مبل کلاسیک مدرن، مبل کلاسیک اسپرت و غیره را خریداری کنید، و یا تمایل دارید متناسب با راهنمای خرید انواع مبل ها به تهیه مبلمان جدید منزلتان بپردازید. با راهنمای خرید مبل کلاسیک برای یادگیری ترفندهای کاربردی همراه باشید. همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم سبک کلاسیک یک سبک تجملاتی و اشرافی است. برای داشتن یک چیدمان کلاسیک رنگ‌های محدودی در اختیار است رنگ‌هایی که از دیرباز کلاسیک با آن‌ شناخته شده‌است. ۲.میز آرایش و میزهای پاتختی باید دارای طراحی کلاسیک بوده و دارای پایه ها و بدنه ای حکاکی شده که میتوان روی ان آباژوری با پایه چوبی یا سرامیکی قرار داده . در منازل مجلل با سبک کلاسیک دور تا دور سقف، اطراف لوسترها، بر روی ستون ها یا سرستون ها و دیوارها گچبری هایی اجرا شده که اغلب با رنگ یا ورق طلایی تزیین می شوند.