سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی تات بیم-مبل وکیلی

همچنین فضاهایی که این سبک به وجود می آورد، مانند شومینه و میزهای غذاخوری بزرگ باعث جذب افراد شده و باعث می شود ساکنین و افراد خانواده در آن مکان ها بیشتر قرار گرفته و دور هم جمع شوند. سبکی است که از گذشته تاکنون در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال مبلمان کلاسیک با پارچه های براق از گذشته تا امروز استفاده می کنند.

  • به طور مثال در ستون ها، طاق‌ها و سردرها باید از دو جهت به صورت قرینه نورپردازی به کار برده شود.
  • دکور کلاسیک (سنتی غربی) شامل دکور قرن هجدهمی در انگلستان تا دکور فرانسوی و حتی سرزمین های ناشناخته خاور دور می شود.
  • در طراحی داخلی کلاسیک شومینه را با سنگ های طبیعی ،فولاد و با جزئیات دقیق انجام میدهند.
  • هر چیزی که نماد سبک اصیل ایرانی باشد را می‌توان با طراحی کلاسیک تلفیق کرد.

در این سبک رنگ های ملایم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. هر اندازه که رنگ ها فاخرتر باشند ، دکوراسیون کلاسیک شما لوکس تر جلوه خواهد کرد. دکوراسیون داخلی کلاسیک هیچ وقت از مد خارج نمیشود و همیشه لوکس ،ظریف و فضای سلطنتی را ایجاد میکند.

دوره دکوراسیون داخلی

این اشکال پدینت نام دارند و در برخی موارد نیز زیباتر تزیین می شوند. در ادامه نیز می توانید عکس های متعددی از فضاهای اجرا شده به سبک کلاسیک ببینید و از آن ها الهام بگیرید. اصطلاحات کلاسیک و نئوکلاسیک در تمامی جزئیات طراحی شامل تناسب، هماهنگی و ظرافت مشهود است. این جزئیات به فضای مورد نظر حسی از فاخر بودن می‌بخشد.

با پالت های چوبی، دیگر هزینه زیاد برای خرید مبل نپردازید

پرده هایی از جنس ابریشم، کتان، ساتن و مخمل، والان دار، دارای نقوش کلاسیک مانند راه راه و طرح های خاص، چند لایه و آستردار مناسب این سبک می باشند. این پرده ها معمولا ضخیم بوده و از ورود نور جلوگیری می کند. به همین سبب منازلی که به سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک دیزاین می شوند نیازمند نورپردازی اصولی هستند. در طراحی دکوراسیون کلاسیک نظم و تقارن بسیار زیادی حاکم است.

در عین حال، برنج، مرمر و شیشه کریستال از جمله مؤثرترین متریال ها در سبک خانه کلاسیک مدرن هستند. می توانید از عتیقه جات در طراحی دکوراسیون مدرن کلاسیک استفاده کنید تا زمانی که تعداد آنها زیاد نشود. اگر می‌خواهید عتیقه‌جات را با محصولات انبوه ترکیب کنید، می‌توانید مقاله عتیقه‌ها در مقابل محصولات انبوه را بخوانید. در دکوراسیون کلاسیک اتاق های پذیرایی معمولا با مجسمه های سنگی، گچی و تابلو فرش و یا تابلو‌های نقاشی زیبا و فاخر، انواع آلات موسیقی و آباژور‌های برنز و کریستال تزئین می شوند.

شما می توانید با کمی تغییر در طراحی داخلی موجود خود یک مجله خبری دکوراسیون مدرن جذاب طراحی کنید. در اینجا با هفت بهترین نکته طراحی داخلی برای سبک کلاسیک مدرن آشنا می شوید. در سبک طراحی داخلی کلاسیک مدرن، طرح‌های کلاسیک مانند سبک ویکتوریایی، آرت دکو یا حتی سبک‌های یونانی و رومی در طراحی معاصر گنجانده شده‌اند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک-قزوین