سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی تات بیم-مبل وکیلی

برای کفپوش این محیط از سنگ های بادوام و براق استفاده کنید. در این صورت بازی نور و سنگ را در فضا مشاهده خواهید کرد. گچبری و پتینه کاری بخش مهمی از معماری داخلی کلاسیک لابی است. الگوهای گچبری بهتر از هر الگویی می توانند عظمت لابی را به نمایش بگذارند. هر مبلمانی با هر شان و ابعادی، لازمست در مکان مشخصی چیدمان شود و با اکسسوری های کاملا هماهنگ و معین تزیین شود.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک_عسلویه

برای پوشش پنجره ها از پرده های بلند با پارچه های نفیس و تزییناتی مثل والان بهره بگیرید. کاغذ دیواری ها را از میان طرح های گلدار و رنگ های آرامش بخش برگزینید. به خلاف دکوراسیون مدرن، در دیزاین به سبک کلاسیک، از دکوری های لوکس و پر تزیین مانند بوفه‌ های چوبی و پر نقش و نگار به میزان قابل‌ توجهی استفاده می‌ شود. یکی از ایرادات بسیار فاحش دکوراسیون های کلاسیک خانه های ایرانی، استفاده از اکسسوری و تزیینات مدرن در کنار مبلمان کلاسیک است.

  • می توان گفت سبک کلاسیک مشابه قواعد و اصول یک مدیر سختگیر است.
  • سبک کلاسیک همانند سایر سبک ها ویژگی های مختص به خود را دارد.
  • والان و دکور در این مدل‌ها حتماً باید وجود داشته باشند.
  • به یاد داشته باشید که کاربرد زیاد رنگ سرمه ای سبب افسردگی در بلند مدت می شود.
  • ۴- رنگ چوب مبل‌ها می‌تواند سفید و یا قهوه‌ای تیره باشد.
در چنین دکوراسیونی شاهد تزیینات دست ساز ، لوسترهای کریستالی و برنزی ، پرده های والان دار با حجم زیاد ، مبلمان چوبی با نقش و نگارهای زیاد و فرش هایی با طرح های درهم پیچیده هستید. طراحی دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک به دلیل استفاده از رنگ و متریال های طبیعی و همچنین طرح های برگرفته از طبیعت هرگز قدیمی نشده و در تمام دوران ها در کنار سبک های دیگر مورد تایید هستند. این سبک همچنین به دلیل استفاده از رنگ های گرم، فضایی صمیمی داشته و این انرژی را به افراد منتقل می کند. در چنین فضایی افراد خانواده با هم روابط بهتر و صمیمی تری دارند.

مبلمان در طراحی داخلی کلاسیک

فضایی که به سبک کلاسیک مزین شده است از اصالت خاصی برخوردار است و نمایی جذاب و دلنشین دارد. استفاده از فرش‌های ابریشمی دست‌بافت که به صورت متقارن سطح کف را پوشش داده است گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. اما فقط باید مجله خبری دکوراسیون در نظر داشت معمولا فرش را برای فضای وسط در نظر می‌گیرند و معمولا دیده نمی‌شود که این فرش‌ها تا گوشه کنار و زیر مبلمان رفته باشد. مجموعه آرند تولید کننده مبلمان لوکس و ارائه دهنده خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی.

تقارن در معماری داخلی کلاسیک

اما استفاده از آباژور، امروزه در سبک فرانسوی بسیار مورد توجه قرار واقع شده است. آباژور هایی با پایه برنز در کنار مبل، به نور پردازی محیط و شیکی خانه ی شما کمک می کند. این المان ها معمولا شامل تابلوهای نقاشی، قاب کلاسیک و مجسمه های کلاسیک هستند.