سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی تات بیم-مبل وکیلی

البته گاهی ممکن است یک قسمت ابزاری قرار گیرد که سایر قسمت‌ها شامل آن نیستند. تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به مرکز تخصصی آموزش های دکوراسیون داخلی می باشد . کلاسیک یک سبک کاملاً متقارن و هماهنگ است که با شکل صحیح ، اشیا تزئینی زیبا اما محدود و طراحی خلاق مشخص می شود. یک اتاق سنتی از ترکیبی از خطوط عمودی با خطوط افقی آرام تر استفاده می کند. منحنی های ملایم در مبلمان ، بالش و لوازم جانبی دیده می شود. همچنین شما می توانید رنگ های زرد، آبی، سبز و قرمز را در طیف هایی که درجه خلوص پایینی دارند، مثل رسی، سبز زمردی و طلایی، به صورت محدود در فضا به کار ببرید.

  • از سوی دیگر رنگ گردویی فرش در دکوراسیون کلاسیک ، آرامش و حس محبت را در فضا تقویت می کند.
  • در این سبک اغلب از تنالیته ی سفید و سایه هایی از رنگ های فیلی،کرم و شیری برای رنگ سقف استفاده می شود.
  • یکی از شناخته شده ترین متریال ها در دکوراسیون کلاسیک، چوب می‌باشد.
  • اما برای این که این سبک را بتوانیم به درستی در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد کنیم باید با ویژگی ها و اصول و قواعد آن آشنا شویم.
سبک کلاسیک از جمله سبک های دکوراسیون داخلی است که حس آرامش و اطمینان خاطر را در فضا ایجاد میکند. دکوراسیون و چیدمان کلاسیک برای خانه‌های کوچک غالبا گزینه مناسبی محسوب نمی‌ شود. اگر تمایل به چیدمان کلاسیک در یک خانه یا سالن پذیرایی کوچک دارید، توصیه می‌شود از یک دکوراتور داخلی کمک بخواهید. چیزی که در دکوراسیون های داخلی بهسبک کلاسیک دارند حسابی به چشم می آید، کلکسیون های است که در قفسه های چوبی و کمد هایی چوبی که درب های شیشه ای دارند خودنمایی می کنند.

به همین دلیل، به شما توصیه می کنیم از یک یا دو عنصر نمایش اغراق آمیز در خانه مدرن کلاسیک استفاده کنید یا از الگوها در دکوراسیون استفاده کنید. برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سبک کلاسیک بایستی یک تخت خواب کلاسیک را انتخاب نمایید. و یک تخت خواب چوبی با تاج و تزیینات زیبا را جایگزین تخت خواب های فلزی کنید. هم چنین بایستی روتختی را نیز از جنس مخمل ، ابریشم و ساتن انتخاب کنید. از پرده های بلند با پارچه های نفیس و تزییناتی مثل والان برای پوشش پنجره ها بهره گیرید. علاوه بر این از یک فرش و آباژور چوبی نیز استفاده کنید.

دکوراسیون پذیرایی به سبک کلاسیک

همچنین باید چیدمان مبلمان به شکلی باشد که روی فرش قرار نگیرد. بنابراین مبلمان را در حاشیه فرش بچینید تا روی فرش نباشند. اگر جزء افرادی هستید که علاقه مند به رنگ لاکی هستید؛ رنگ لاکی فرش در مجله خبری دکوراسیون انتخاب کنید. اما برای ایجاد تعادل رنگ در فضا ، رنگ لاکی فرش را با رنگ های نارنجی ، سفید ، سبز و لیمویی در سایر وسایل هماهنگ کنید. یکی دیگر از مواردی که در دکوراسیون با سبک سنتی و کلاسیک به خوبی رعایت می شود ، تقارن در استفاده از ابزارها و وسایل است. به طور مثال فرش ها و لوازم دکوری به صورت جفتی استفاده می شوند و نظم خاصی در فضا دیده می شود.

در عصر رنسانس به عنوان منبعی برای خلق یک سبک جدید، کلاسیک شکل گرفت. این احیای دوباره با الهام بخشی از دو تمدن بزرگ در اندیشه فردی با نام آندره پالادیو پدیدار شد. سبک کلاسیک از همان ابتدا در تمام هنرها در اروپای قرن 17 ظهور کرد. سپس به بخش های دیگر مانند بازسازی و دکوراسیون نیز راه یافت. حال که با خصوصیات مهم این سبک آشنا شده اید، خوب است بدانید چگونه می توان از آن برای آرایش چیدمان فضاهای مختلف منزل بهره برد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک-الهیه

نور کم چراغ دیواری فضای اتاق نشیمن را صمیمی تر ، راحت تر کرده و جذابیت خاصی به آن می بخشد. دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک طراحی خاصی دارد که باعث می شود فضای داخلی آشپزخانه فوق العاده شیک، باوقار و با شکوه به نظر برسد. برای طراحی داخلی چنین آشپزخانه‌هایی هم از رنگ های روشن مثل سفید، کرم، طوسی و هم از رنگ‌های تیره‌ای مثل خاکستری، مشکی و قهوه ای استفاده می شود. رنگ انتخابی زمانی می تواند گزینه مناسبی برای دیزاین کلاسیک باشد که با معماری کلاسیک همخوانی داشته باشد. اگر رنگ های نزدیک به طبیعت انتخاب شوند در واقع سه ویژگی مهم یعنی زیبایی، آرامش و شکوه را به نگاه بیننده منتقل می کنند.

سرویس بهداشتی با سبک کلاسیک

نمونه کارهایی که در گذشته انجام شده است می تواند تعیین کننده موفقیت یک شرکت باشد. رنگ‌های گرم و اصیل مانند قرمز تیره، زرشکی، سبز زمردی، آبی نفتی، کرم، بژ، طلایی یا قهوه ای و … این ترکیب رنگ ها در تمام لوازم و حتی رنگ آمیزی پتینه کاری نیز دیده می‌شود.