طراحی داخلی شیک، حرفه ای و باکیفیت معرفی انواع دکوراسیون-مبل وکیلی

در عین حال که به شما آرامش دریا را منتقل می‌کند، هیجان امواج را هم ارائه می‌دهد. طیف رنگی آبی، سفید و ماسه‌ای بیشتر از هر چیزی در آن دیده می‌شود و نور طبیعی اهمیت زیادی دارد. عناصر دریایی مثل صدف، سکان کشتی، لنگر یا هرچیزی که به نحوی به دریا و ساحل مربوط باشد در فضاهای ساحلی به عنوان تزئین به کار می‌رود. آرامش یک خانه، به سبک مزرعه‌ را به نظرم هیچ سبکی نمی‌تواند فراهم کند.

  • این مساله مخصوصا در سبک های جدید آشپزخانه های بدون دیوار و پیشخوان که مدل جزیره معروف می باشند، از اهمیت بالایی برخوردار شده اند.
  • سبک های مختلف شامل مدرن، مینیمال، اسکاندیناوی و صنعتی و …
  • تیرهای چوبی یا فولادی و دال‌های بتنی می‌توانند تا ۳۰ فوت (۹ متر) دهانه بزنند.
  • برای بهترین چیدمان در منزل باید تابلوهای کوچک بر روی دیوارهای بزرگ را حذف کنیم با این کار دیوار خانه کوچک به نظر می رسد.
  • شما می‌توانید برای مشاوره رایگان در مورد نحوه دکوراسیون فضای خود همین‌الان با شماره‌های ۰۹۱۲۲۸۶۹۲۲۰
تنها بر این نکته توجه داشته‌اشید که اگر فضای شما کوچک است، در به‌کارگیری رنگ‌ها و طرح‌های مختلف، اغراق نکنید؛ زیرا موجب شلوغی فضا خواهد شد. برای نقاطی از فضا که مجله خبری دکوراسیون نور طبیعی به آنجا نمی‌رسد، می‌توان از انواع آباژورها استفاده نمود. اگر چندین اتاق در خانه شما وجود دارد، می‌توانید برای هر اتاق یکتم اختصاصی در نظر بگیرید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان

برای اینکه ژاپن را واقعاً در فضا احساس کنید فضایی را در ورودی اتاق نشیمنتان درست کنید تا مهمان‌ها کفش‌هایشان را در آنجا بگذارند. نکته اصلی اینجاست که شما باید فضای زندگی را طوری سازمان‌دهی کنید که به مفهوم ذن دست پیدا کنید. انتخاب رنگ نقش مهمی بازی می‌کند و شما قطعاً باید از رنگ طلایی در تمام نقاط برجسته استفاده کنید. و بااینکه مثلث شکلی محبوب است ترکیب و جور کردن آن‌ها باهم مؤثر است. هدف این سبک ساده، غنی و رنگارنگ به نظر رسیدن بدون زیاده‌روی است. کار را بارنگ زمینه‌ای ساده و خنثی پیش ببرید و اتاق را با بافت‌های غیرمعمول پرکنید.

سفارش طراحی دکوراسیون فضاهای عمومی

البته باید اضافه کرد که اگر خانه شما ورودی نور طبیعی کمی هم داشته باشد با این کار می‌توانید میزان نور محیط را در سایه خاصیت انعکاسی آینه بالا ببرید. شاید نام آن برایتان آشنا نباشد، اما این سبک به لحاظ بصری به‌طور حتم برایتان آشناست! این بهترین روشی است که با آن می‌توانید کلبه جنگلی و یا ویلای جنگلی خود را دیزاین نمایید.

اثر الگو (طرح و نقش دیوارها، مبلمان و ..) در طراحی داخلی

برای استفاده از این نوع سبک باید نوع وسایل، رنگ و حتی چیدمان آنها کاملا بر اساس سنت ایرانی انجام شود. متاسفانه بسیاری از جوانان با این دیدگاه که دکوراسیون داخلی رشته درآمدزا و شاد و جذابی می باشد، در این مسیر قدم می گذارند. واقعیت این است که این رشته سختی های خاص خود را داشته و ممکن است به درآمد خوبی در آن دست پیدا نکنید.