طراحی دکوراسیون داخلی دفتر طراحی معماری آریاز-مبل وکیلی

نکته مهمی که اغلب در دکوراسیون نادیده گرفته می‌شود ارتفاع صحیح چینش اجزا است. برای مثال اگر بودجه را تقسیم‌بندی نکنید احتمالا اواخر پروژه با مشکلات بزرگی روبه‌رو شوید یا اگر اول مجله خبری دکوراسیون خریدهایتان را انجام بدهید و بعد به دکور کردن فضا مثل رنگ و … بپردازید، با محدودیت روبه‌رو می‌شوید. استفاده از فناوری‌های روز را دست کم نگیرید، چون تماما به نفع شما تمام می‌شود.

بهترین شرکت نقشه برداری در تهران + لیست ۱۰ تایی

در صورتی که در طراحی دکوراسیون منزل شما هیچ نقطه ای به عنوان نقطه عطف منزل شکل نگرفته، لازم است به طور شخصی اقدام به ایجاد نقطه کانونی کنید. برای اینکار می توانید از ترکیب ماهرانه یک فرش یا تابلوی زیبا به همراه مبلمان استفاده کنید. کافیست فرش را در وسط اتاق و تابلو را در مرکز دید مهمانان قرار داده و در آخر مبلمان را به شکل ماهرانه پیرامون آن به شکل گرد بچینید.

نور پردازی در فضاهای با سقف کوتاه :

برای دکوراسیون داخلی کلاسیک می توانید تا جایی که امکان دارد از نظم و تقارن استفاده کنید و در واقع یکی از ویژگی های این سبک نظم زیاد آن است و اصالت و سنگینی خاصی در فضا حاکم می شود. در قسمت های مختلف سبک کلاسیک دکوری هایی قرار می گیرد که می توانید از هر کدام یک جفت تهیه کنید تا تقارن در فضا به صورت کامل رعایت شود. همچنین می توانید در سبک دکوراسیون کلاسیک از رنگ های مختلفی مثل کرم و قهوه ای و زرشکی استفاده کنید و ترکیب آنها در کنار وسایل چوبی این زیبایی را دو چندان می کند. برای پیاده سازی سبک کلاسیک در قسمت اتاق خواب می توانید از سرویس خواب کلاسیک استفاده کنید و همچنین آباژور های سرامیکی و غیره می توانند این سبک دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک را تکمیل تر کنند.

  • فضاهای مختلف از ساختمان های مختلف از جمله مسکونی، اداری، فروشگاه، هتل و غیره به لحاظ ایجاد یک دکوراسیون ایده آل بررسی شده و به همراه تصاویر مربوطه برای کاربران در دسترس قرار گرفته شده است.
  • البته باید گفت که امروزه سبک کلاسیک هم رگه‌هایی از مدرنیته را در خود جای می‌دهد و به روز شده است.
  • طراحان ایملک با به کارگیری رنگ های مناسب و قرارگیری اثاثه به طور منظم و اصولی فضای مدنظر را به فضایی گرم و دلنشین تبدیل می کند.
  • • نورپردازی و الگوهای روشنایی و تاریکی‌ای که پدید می‌آورد، توجه‌مان را به یک ناحیه از فضا جلب می‌کند، از اهمیت سایرنواحی می‌کاهد و بنابراین فضا را تفکیک می‌کند.
  • در روند بازسازی پس از تعمیرات کلی کار به طراحی دکوراسیون داخلی می‌رسد که بهتر است آن هم توسط مهندسین معماری داخلی و دکوراتیوها همزمان انجام شود.

برای تغییر دکوراسیون داخلی خود لازم است از یک طراح ماهر و مجرب کمک بگیرید، چرا که یک طراح ماهر علاوه بر ایجاد یک فضای زیبا قادر است در هزینه های اجرایی نیز به طور قابل توجهی صرفه جویی کند. طراحان متخصص و مجرب این گروه با تکیه بر دانش و تخصص خود بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد می دهند. در ادامه با نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی که شامل انتخاب سبک مناسب برای طراحی، نورپردازی، کنتراست، رنگ، مقیاس و تناسب، تاکید، موازنه و ریتم، جزئیات، ارتباط بین طراحی داخلی و معماری می باشد به صورت مختصر آشنا خواهیم شد.

سبک دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

جدیدترین طراحی داخلی خانه در سال 2022 از ترکیب سبز، آبی، آبی اقیانوسی یا سبز و خاکستری استفاده می کند و در برخی از طراحی ها از ترکیب رنگ های گرم مانند مرجانی استفاده می شود. محدودیت و کاهش فضا در آپارتمان های شهری باعث ظهور خلاقیت طراحان داخلی در جدیدترین طراحی داخلی خانه در سال 2022 شد. زمانی که می خواهید دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید، متراژ خانه بسیار مهم است. ابعاد خانه به شما می گوید که دکور خانه را چطور باید بچینید. از طرفی اندازه منزل به شما کمک می کند که بدانید چه تعداد لوازم برای منزلتان مناسب است. زمانی که ساله های زیادی از ساخت خانه ی شما گذشته باشد، احتمال خرابی و خسارت اجزای خانه و یا خطرات دیگر با گذشت زمان زیاد می شود.