طراحی دکوراسیون داخلی منزل و طراحی داخلی ساختمان هیرادانا-مبل وکیلی

طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از رنگ، نورپردازی، مبلمان و دیگر عناصر دکوری از یک پلان ساده، یک چشم‌انداز زیبا و کاربردی خلق می‌کند. مهم ترین نکته در مبحث دکوراسیون داخلی، شناختن سبک های دکوراسیون داخلی است. در واقع اولین قدم این است که با مشتری صحبت کنیم و سلیقه و سبک مورد علاقه مشتریان را کاملا درک کنیم. در میان سبک ها، سه سبک کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن، پر طرفدار ترین سبک هایی هستند که عموم مردم از آنها پیروی میکنند و مد نظرشان است. کار اصلی تیم آسال سازه نیز همین امر است که با مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی، سلیقه کارفرما را جویا شده و متوجه باید ها و نباید های طراحی میشویم. با گذر زمان، روانشناسان به این مقوله پی برده‌اند که طراحی دکوراسیون داخلی اعم از وسائل منزل، محیط کار، ادارات، مدارس و…

  • که انتخاب نوع سبک به سلیقه شما و اعضای خانواده بستگی دارند.
  • تنها کافیست از عناصر موجود بهترین استفاده را کرده و یک ترکیب ماهرانه از آنان بسازید.
  • اگر تابه‌حال سری به کاخ گلستان زده باشید، حتماً تالار آیینه را هم دیده‌اید!
  • دومین روش برآورد هزینه ها، طراحی دکوراسیون داخلی به شکل درصدی از مبلغ کل پروژه می باشد؛ که مرتبط با عقد قراردادها و انجام کار به صورت پیمان کاری می باشد.
  • ایده اساسی این قانون این است که جزئیات و اشیائی که در عدد فرد مرتب‌شده یا دسته‌بندی می‌شوند جذاب‌تر، به‌یادماندنی‌تر و مؤثرتر از جفت شدن وسایل هستند.

در سبک مدرن استفاده از گل‌ها و گیاهان زینتی از جایگاه خاصی برخوردار است. در این شیوه دکوراسیون داخلی، سادگی و به عبارت بهتر مینیمال بودن مهم‌ترین نکته‌ای است که باید مدنظر قرارداده شود. ازاین‌رو همانند سبک روستیک گیاهان با برگ‌های بزرگ و سبز یک گزینه عالی برای این نوع چیدمان به‌حساب می‌آیند. حال در ادامه، اجازه بدهید نگاهی بیندازیم با انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی و ایده‌هایی ناب از آن‌ها را با شما در میان بگذاریم؛ و قبل از آن نکاتی کلیدی از نحوه چیدمان منزل را باهم مرور خواهیم کرد. فضاهایی که طراحی داخلی برای آن‌ها انجام می‌گیرد می‌تواند شامل بخش‌های مختلف یک‌خانه باشد مانند سالن پذیرایی یا اتاق‌های خواب؛ و یا محل کار باشد. منازل کوچک با کمترین متراژ هم می توانند به زیبایی دیگر منازل در بیایند به شرط اینکه طراحی دکوراسیون آن را به شکل اصولی انجام دهید؛ در ادامه شما را با چند ایده کاربردی آشنا می کنیم.

دکوراسیون داخلی به سبک معاصر یا امروزی

میشه گفت يك خونه طراحی شده با این سبك، نسخهی بازسازی شده ای از يك ساختمون صنعتيه! در اون دوره از تاریخ اروپا، مبلمان چرم طرفدارن زیادی در بین اشراف و كارخونه دارها داشته و به همين دليل به يكي از عناصر جدایی ناپذير سبك صنعتی تبدیل شده است. که از تمام فضاهای خانه به بهینه ترین نحوه ممکن استفاده مجله خبری دکوراسیون نمایید. این تصمیم مهم، با مشورت یک طراح داخلی می تواند کمک بزرگی را در تغییر دکوراسیون خانه به شما بدهد. فضاهای مختلف از ساختمان های مختلف از جمله مسکونی، اداری، فروشگاه، هتل و غیره به لحاظ ایجاد یک دکوراسیون ایده آل بررسی شده و به همراه تصاویر مربوطه برای کاربران در دسترس قرار گرفته شده است.

سبک مدیترانه ای در دکوراسیون داخلی

حال می‌بایست طراحی چیدمان منزل را با توجه به آن انجام دهید. این ایده که به دلیل خالی بودن فضای خانه طراحی دکوراسیون منزل را با مبلمان شروع کنید فقط منجر به انتخاب‌های اشتباه بعدی می‌شود. دفترچه اندازه‌ها را برای تمام خریدها همراه خود داشته باشید. اگر جایی از فضای شما تورفتگی ناگهانی یا حتی برآمدگی دارد یا به‌صورت مربع یا مستطیل کامل نیستند و کل آن­ها از حالت عادی خارج است. کافی است با در نظر گرفتن تمام این موارد لوازم موردنیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

طراحی داخلی اتاق خواب

برای چیدمان ابتدا از وسایل اصلی با ابعاد بزرگتر شروع کنید و بقیه وسایل را مطابق با آن بچینید. کف‌پوش‌ها بیشتر از انواع لمینت با طرح چوب و یا پارکت انتخاب می‌شوند. زنگوله، سکه‌های چینی و نمادهای مختلف نیز به‌عنوان تزئینات مورداستفاده قرار می‌گیرند.

در ادامه به مواردی از این دسته از المان‌ها و همچنین نحوه به‌کارگیری آن‌ها را در استایل‌های مختلف موردبررسی قرار خواهیم داد. هرچقدر آشپزخانه، فضای کوچک‌تری داشته باشد، چیدمان آن پیچیده‌تر خواهد بود؛ اما در خصوص رنگ‌ها می‌توان گفت، استفاده از رنگ‌های روشن و براق، کمک می‌کنند تا فضا بزرگ‌تر به نظر برسد. بنابراین شاید شما ترجیح بدهید، خانه‌تان به سبک مدرن چیده شود!