طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه نکات مهم در نگهداری معماریان مگ-مبل وکیلی

عناصر ارگانیک به شکل سنگ های طبیعی، مواد ارگانیک و سازگار با محیط زیست و چوب راه خود را به آشپزخانه ها ادامه خواهند داد. این متریال های طبیعی در ساخت قسمت هایی مانند کابینت و انباری مورد استفاده قرار خواهند گرفت. سیرا فالون، طراح اصلی در Rumor Designs می گوید استفاده از سنگ های طبیعی به عنوان رومیزی در دکوراسیون آشپزخانه 2023 رواج خواهد یافت و کابینت های چوب طبیعی نیز به وفور مشاهده خواهد شد.

کابینت در دکوراسیون آشپزخانه یکی از فضاهای کاربردی است که ایده های مختلفی جهت طراحی آن وجود دارد. طراحان دکوراسیون داخلی و کسانی که خودشان قصد طراحی دکوراسیون آشپزخانه را دارند، باید با مسائل طراحی داخلی و راه حل هایی که باعث جذابیت و منحصر به فرد شدن دکوراسیون می شوند، همانند نکات انتخاب و نصب کابینت آشنا باشند. طراحی فضای داخلی یک آشپزخانه، در پی برقراری ارتباط بین عوامل داخلی و افرادی که‌ با استفاده از این عوامل به زندگی روزمره در این فضا می پردازند، انجام می شود. بخش از معماریان مگ، به نکات مهمی راجع به کابینت در دکوراسیون آشپزخانه پرداخته ایم؛ شما عزیزان با در نظر گرفتن این نکات و الگوبرداری از طرح های انتهای مطلب، به یک دکور ایده آل و جذاب خواهید رسید.

ایجاد نقطه کانونی

اصولا یک آشپزخانه کم نور و تاریک طوری به نظر می رسد که انگار فضای کوچکتری به آن اختصاص داده شده است و فضا کوچک‌ تر از آنچه هست که دیده می شود. مسئله نورپردازی نه تنها در آشپزخانه ‌های کوچک، بلکه در آشپزخانه ‌های بزرگ‌ تر نیز بسیار مهم است. شما می توانید با استفاده از نورپردازی جلوه خاص تری را ایجاد کنید. از جمله راهکارهایی که میتوانید برای بیشتر دیده شدن نور به کار بگیرید، استفاده از آینه در دکوراسیون آشپزخانه می باشد. همچنین برای افزایش نورمی توانید رنگ پرده را از بین رنگ های روشن انتخاب کنید. همچنین فضایی برای تعاملات خانوادگی محسوب می شود پس داشتن محیطی مدرن و شیک امری ضروری به شمار می رود.

پنج- اگر مستاجر هستید، لازمست بدانید؛

این فضا برای انواع فنجان ها، سینی، چای ساز، توستر و سایر وسایل آشپزخانه طراحی می‌شود. اگر می‌خواهید آشپزخانه سبک ایرانی شما کمی حال و هوای مدرن داشته باشد، به رعایت اصل سادگی توجه کنید. آشپزخانه ایرانی محلی جداگانه نسبت به سایر فضاهای منزل داشته باشد. ترکیب رنگهای روشن و تیره در کنار یکدیگر یک ایده زیبا و جذاب است.

فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است . ما حامی همایش های ملی و بین المللی در جهت رشد و توسعه علمی کشور هستیم. همچنین خدمات تخصصی را در زمینه طراحی ارائه می دهیم که این خدمات در هرکجا که باشید قابل دسترس است. فرم درخواست خدمات را پر کنید و از 5 دقیقه مشاوره رایگان استفاده نمایید. با یک رویکرد آینده نگری به طراحی کابینت آشپزخانه های لوکس نگاه کنید. ۲۸- هارمونی گرم و سرد درقالب یک سبک مدرن می تواند حس لاچری بودن آشپزخانه را به مخاطب القا نماید.

  • آشپزخانه محلی است که کدبانوی خانه بیشتر وقت خود را در آن می گذراند و نیزبه دلیل نوع کاربری آن نیاز به طراحی مناسب و اصولی تر آن است.
  • نکته مهمی که در سبک مدرن باید توجه داشته باشید انتخاب رنگی است که حس آرامش را منتقل می‌کند و باعث ایجاد هیجان نمی‌شود.
  • در این آشپزخانه به جای کابینت‌های دیواری، از شلف‌ها استفاده شده که قطعا کم کاربردتر از کابینت‌های دیواری است.
  • دکوراسیون آشپزخانه ایرانی شامل طیف گسترده رنگی و طرحی می باشد که توسط چندین برند ایرانی تولید می شود.
در انتهای این مطلب و نکات دهگانه مهم، در خصوص رنگ سفید کاملا خالص نیز با هم صحبت می کنیم. جهت دریافت مشاوره در مورد طراحی هر قسمت از دکوراسیون آشپزخانه و یا سفارش طراحی دکوراسیون، با مشاورین ما تماس بگیرید. رنگ بنفش به عنوان یک رنگ شیک و اشرافی، در کنار کابینت‌های مدرن و صیقلی، معرف یک دکوراسیون مدرن برای آشپزخانه ست. در اینجا استفاده یکپارچه از رنگ سفید، همراه با رعایت تناسب ابعاد کابینت‌ها و جزئیات هندسی به کار رفته، باعث ایجاد حس آرامش میشه. البته رنگ کف آشپزخانه باعث شده که مقداری از این حس کم بشود اما باز هم مقداری خسته‌کننده است.

۳٫ انتخاب رنگ در دکوراسیون آشپزخانه

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان همراه شماست تا هرآنچه که به آن فکر می‌کنید را به تصویر بکشد. برای آشپزخانه های کوچک رنگ های روشن مناسب می باشند زیرا با استفاده از این رنگ ها فضای آشپزخانه دلباز تر به نظر می رسد. نحوه اجرای کابینت در آشپزخانه مجله خبری دکوراسیون در فضا سازی آن تاثیر ویژه ای دارد. زیرا اگر این کار به صورت حرفه ای انجام شود، فضاسازی خوبی در آشپزخانه صورت خواهد گرفت. علاوه بر نور طبیعی و پنجره می توانیم با استفاد از نورپردازی مناسب فضایی زیبا را به خانه و آشپزخانه خود هدیه دهیم.