طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه نکات مهم در نگهداری معماریان مگ-مبل وکیلی

در این نمونه، از فضای روی کابینت برای همین اهداف استفاده شده است. برای نگهداری کابینت ها، از لولاها و نگهدارنده های فلزی استفاده کنید که مقاومت و استحکام بالایی دارند. معمولا در آشپزخانه های کوچک و باریک، یک ردیف کابینت روی دیوار نصب می شود و این حالت در آشپزخانه هایی که متراژ بالاتری دارند، گسترده تر و روی دو یا سه دیوار می باشد.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی آرکسان همراه شماست تا هرآنچه که به آن فکر می‌کنید را به تصویر بکشد. برای آشپزخانه های کوچک رنگ های روشن مناسب می باشند زیرا با استفاده از این رنگ ها فضای آشپزخانه دلباز تر به نظر می رسد. نحوه اجرای کابینت در آشپزخانه در فضا سازی آن تاثیر ویژه ای دارد. زیرا اگر این کار به صورت حرفه ای انجام شود، فضاسازی خوبی در آشپزخانه صورت خواهد گرفت. علاوه بر نور طبیعی و پنجره می توانیم با استفاد از نورپردازی مناسب فضایی زیبا را به خانه و آشپزخانه خود هدیه دهیم.

دکوراسیون آشپزخانه دوست داشتی خانم ها

فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است . ما حامی همایش های ملی و بین المللی در جهت رشد و توسعه علمی کشور هستیم. همچنین خدمات تخصصی را در زمینه طراحی ارائه می دهیم که این خدمات در هرکجا که باشید قابل دسترس است. فرم درخواست خدمات را پر کنید و از 5 دقیقه مشاوره رایگان استفاده نمایید. با یک رویکرد آینده نگری به طراحی کابینت آشپزخانه های لوکس نگاه کنید. ۲۸- هارمونی گرم و سرد درقالب یک سبک مدرن می تواند حس لاچری بودن آشپزخانه را به مخاطب القا نماید.

بهترین چیدمان مبلمان با رنگ سال در 1401

عناصر ارگانیک به شکل سنگ های طبیعی، مواد ارگانیک و سازگار با محیط زیست و چوب راه خود را به آشپزخانه ها ادامه خواهند داد. این متریال های طبیعی در ساخت قسمت هایی مانند کابینت و انباری مورد استفاده قرار خواهند گرفت. سیرا فالون، طراح اصلی در Rumor Designs می گوید استفاده از سنگ های طبیعی به عنوان رومیزی در مجله خبری دکوراسیون 2023 رواج خواهد یافت و کابینت های چوب طبیعی نیز به وفور مشاهده خواهد شد.

این فضا برای انواع فنجان ها، سینی، چای ساز، توستر و سایر وسایل آشپزخانه طراحی می‌شود. اگر می‌خواهید آشپزخانه سبک ایرانی شما کمی حال و هوای مدرن داشته باشد، به رعایت اصل سادگی توجه کنید. آشپزخانه ایرانی محلی جداگانه نسبت به سایر فضاهای منزل داشته باشد. ترکیب رنگهای روشن و تیره در کنار یکدیگر یک ایده زیبا و جذاب است.

  • آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های یک خانه بویژه برای بانوان به حساب می آید .
  • سادگی، موردی که در طراحی‌های کلاسیک وجود ندارد یا بهتر است بگوییم کمتر وجود دارد.
  • هیچ گونه ابزار آشپزی مثل آبمیوه گیری، چرخ گوشت، گوشت کوب برقی و دیگر موارد، برعکس آشپزخانه های ایرانی بر روی صفحه کابینت زمینی چیده نمی شود و در داخل باکس ها قرار می گیرند.
  • ۵- نمونه ای دیگر از آشپزخانه لوکس که از هارمونی روشن برای کابینت وکیوم و پارکت ها نیز با هارمونی تیره در کف سازی استفاده کرده است.
  • یکی دیگر از آیتم‌هایی است که در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه باید به آن توجه کنید این است که مناسب ترین سبک را برای دکوراسیون آشپزخانه ایرانی انتخاب کنید.
  • همه چیز را از رنگ کابینت و ایده های نورپردازی آشپزخانه گرفته تا سبک های طراحی مورد علاقه خود را امتحان کنید تا همگام با 2023 یک آشپزخانه جدید، گرم و صمیمی داشته باشید.

کابینت در دکوراسیون آشپزخانه یکی از فضاهای کاربردی است که ایده های مختلفی جهت طراحی آن وجود دارد. طراحان دکوراسیون داخلی و کسانی که خودشان قصد طراحی دکوراسیون آشپزخانه را دارند، باید با مسائل طراحی داخلی و راه حل هایی که باعث جذابیت و منحصر به فرد شدن دکوراسیون می شوند، همانند نکات انتخاب و نصب کابینت آشنا باشند. طراحی فضای داخلی یک آشپزخانه، در پی برقراری ارتباط بین عوامل داخلی و افرادی که‌ با استفاده از این عوامل به زندگی روزمره در این فضا می پردازند، انجام می شود. بخش از معماریان مگ، به نکات مهمی راجع به کابینت در دکوراسیون آشپزخانه پرداخته ایم؛ شما عزیزان با در نظر گرفتن این نکات و الگوبرداری از طرح های انتهای مطلب، به یک دکور ایده آل و جذاب خواهید رسید.

فرش و کفپوش در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی