فرق مصالح اصلی کناف ایران با مصالح متفرقه دکو کناف | panelgachikanaf

پس از خرید و یا استعلام قیمت پانل MR کناف و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. جهت هماهنگی لطفاً از طریق تلفن های دفتر فروش و یا از طریق پیامرسان واتساپ، روبیکا و یا ایتا با ما در ارتباط باشید. پس از خرید و یا استعلام قیمت کناف و در صورت تمایل مشتری محترم نسبت به نصب و اجرا، معرفی پیمانکاران واجد شرایط جهت اجرای آن امکانپذیر است. ورق کناف یا پانل گچی به صفحات از پیش ساخته شده ای اطلاق میشود که بیس اصلی آن گچ است، امروزه در صنعت ساختمان سازی به جای گچ بری از آن بهره می گیرند. نام عامیانه پانل گچی، گچ برگ می­باشد این صفحات گچی از گچ با مواد مخصوص به همراه هوای فشرده بین دو سطوح مقوایی تولید می­شوند، به این صفحات گچی کناف گفته می­شود. اینگچ برگ ها دارای روکش سبز با مهر آبی کناف در پشت آن‌ها می‌باشند.

بتونه کناف 20 کیلویی

شما همچنین می توانید پانل کناف ایران را با سایر گچ برگ های موجود در بازار مقایسه نمائید. همچنین صفحات پنل سیمانی را جهت مناطق خاص به بازار عرضه کرده است. پنل‌های سیمانی معمولاً جهت دیوارهای جداکننده بین واحدها یا دیوارهای خارجی و پوشش دیوار و سقف کاذب استخرها یا مناطق مرطوب کاربرد دارد. با توجه به اینکه تولید این محصول در کارخانه استاندارد تولید میشود از این رو محصول دارای نشان ملی استاندارد ایران است. استاندارد پانل MR کناف مطابق با دستور العمل و تائیدیه سازمان استاندارد ملی ایران است. فروشگاه ساختمانی صاد اصالت و استاندارد کالای مورد نظر را تائید میکند.

بهترین تامین کننده پروفیل یو کناف

فرق مصالح اصلی کناف ایران با مصالح متفرقه دکو کناف | panelgachikanaf دیوارهای ساخته شده به وسیله گچ برگ بسیار سریع اجرا شده و عایق بسیار مناسب و سبکی میباشد . در سقف های کاذب گچ برگ به دلیل انعطاف پذیری این محصول انواع طرح ها قابل اجرا میباشد که هم سبک و هم مقرون به صرفه است و جایگزین بسیار مناسبی به جای رابیتس میباشد . اجرای سقف کناف و همچنین میزان مصرف پروفیل شامل نبشی و پروفیل F و پروفیل U و همچنین ضخامت گچبرگ کناف به طرح کناف و نحوه اجرا بستگی دارد. با توجه به این مطلب قیمت کناف نیز به طرح و نحوه اجرا و همچنین دستمزد و اجرت کناف کار دارد. معمولاً کناف کار با توجه جداول شرکت کناف ایران میزان پروفیل مصرفی و گچبرگ تعیین میکند.

  • از این صفحات در محل‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به کد حریق دارند.
  • پانل های گچی سطحی صاف و یکدست را ارائه‌می دهند که می توانید مستقیماً روی آن رنگ بزنید.
  • همچنین به شما این امکان را می‌دهیم که از پروژه‌های در حال اجرا و یا قبلی و همچنین پروژه‌های بازسازی منزل اصفهان ما بازدید به عمل آورید.
  • سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های panelgachikanaf خاص باشند.
  • کاربری آن، اماکن عمومی، فضاهای مشاء، دیوار و سقف های فلزی و بتونی می­باشد.
  • نام شرکت کناف، نام خانوادگی موسس آن است در حال حاضر این شرکت در سطح بین الملی فعالیت دارد از قدمت این شرکت 80 سال می­گذرد، در سر تا سر جهان نمایندگی دارد و بیش از هزار نفر در آن مشغول بکارند.

شما می‌توانید این محصولات (کناف های متفرقه) را با قیمت پایین‌تر از محصولات کناف ایران تهیه کنید اما بدون کیفیت، با مواد اولیه نامرغوب و سایر مشکلاتی که به دلیل عدم اخذ استاندارد ملی ایران و اروپا با آن روبرو است. قیمت محصولات کناف ایران تقریبا مشخص و سراسری است و حداقل 1 ماه و حداکثر 6 ماه قیمت‌های آن بسته به نوسان بازار تغییر می‌کند اما در برندهای کناف متفرقه بر طبق روز تغییر قیمت دارند. ابعاد ورق کناف با توجه به نوع کمپانی سازنده میتواند متفاوت باشد اما بهرحال ابعاد تولید شده در کاربرد آن تاثیری ندارد و بیشترین تاثیر را در کاربرد، ضخامت ورق کناف دارد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت نماپوشش مدل‌های مختلف گچ برگ ا بررسی کنید و سپس از طریق تماس با کارشناسان فروش و یا بخش پشتیبانی اقدام به دریافت پیش فاکتور کنید و پس از پرداخت هزینه منتظر دریافت محصول خود بمانید. صفحاتی هستند که در گچ تشکیل دهنده آن الیاف شیشه موجود است و در برابر حریق مقاومت از خود نشان می دهند . انواع تایل سقف کاذب چه ویژگی‌هایی دارد؟ کاربرد انواع سقف کاذب در معماری داخلی چیست؟…