مشاوره دکوراسیون منزل به این 7 سوال پاسخ می‌دهد!-مبل وکیلی

برای مثال با پارتیشن بندی می‌توان فضای ورودی را از سالن پذیرایی یا نشیمن جدا کرد یا در آشپزخانه‌های بزرگ فضای ناهار خوری ایجاد کرد و آشپزخانه را از ناهارخوری تفکیک کرد. می‌توان برای نداشتن دید از نشیمن یا پذیرایی به اتاق‌ خواب‌ها یا سرویس بهداشتی جلوی ورودی‌های آن‌ها راهرو ایجاد کرد و فضاهای خصوصی خانه را از عمومی جدا کرد. پارتیشن‌بندی برای سبک‌های مختلف دکوراسیونی و گاه حتی در خانه‌های کوچک هم برای جدا کردن فضای خصوصی از عمومی کاربرد دارد. برای اتاق فرزندان نیز می‌توانید از موکت‌هایی با پرزهای بلند استفاده کنید تا کف اتاق مناسب برای بازی و فعالیت آن‌ها باشد.

زیرا خود قسمت پذیرایی منزل، فضای بزرگی را می‌طلبد و اولین ایراد این است که ما در اینجا پذیرایی را به سمت اتاق خواب ها برده‌ایم و اصلاً فضا گنجایش دو بخش به این شکل را ندارد. پس اولین اشکال این است که بیش از حد مجاز در فضا، لوازم چیدمان شده است. انواع بشقاب ها، کاسه ها و ظروف میناکاری شده از نمادهای سنتی خانه های ایرانی هستند. اگر تصمیم به طراحی دکوراسیون خانه به سبک ایرانی را دارید از استفاده از آنها غافل نشوید. ظروف سنتی ایرانی علاوه بر نقش تزئینی میتوانند در هنگام مهمانی ها به کاربردهای مختلف داشته باشند.

کف‌پوش آشپزخانه

انتخاب رنگ‌هایی که باهم جلوه‌ی بیشتری را ایجاد می‌کنند، بسیار سخت و وقت‌گیر است. هدف این کار جلوگیری از خسته‌کننده و یکنواخت شدن فضای خانه است. با انتخاب محدوده کوچکی از اتاق نشیمن برای این کار جلوی این شلوغی را بگیرید. استفاده زیاد از اشکال هندسی فضای خانه را شلوغ و پرهرج و مرج می‌کند.

مثلا در گوشه ای از نشیمن یک شومینه قرار گرفته و یا چند پنجره عریض یا قفسه های توکار شکل گرفته است. این روشِ استفاده از این المان روشنی‌بخش، این روزها بسیار موردتوجه قرارگرفته است و آینه‌های دکوراتیو به‌صورت‌های مختلف بکار گرفته می‌شوند. مدل‌هایی از آن‌ها را به‌صورت آینه‌های زنگارگرفته طراحی می‌کنند که البته طرح‌هایی هم بر روی آن‌ها کشیده می‌شود. این نمونه‌ها یکی از زیباترین مدل‌های آینه‌های دکوراتیو به شمار می‌آیند. یک نمونه دیگر که اتفاقاً در بازار هم بسیار پرطرفدار هستند، استفاده از قطعات آینه طلایی‌رنگی است که به‌صورت متقاطع و در اندازه‌های مختلف ساخته‌شده‌اند.

مسئله طراحی دکوراسیون داخلی برای تمام ساختمان ها وجود دارد. بهترین مجله خبری دکوراسیون ایرانی، برگرفته از برترین ایده های طراحی دکوراسیون داخلی قابل اجرا هستند. برای آن دسته از خانواده هایی که به خانه جدید نقل مکان کرده اند و می خواهند سبک زندگی جدیدی را آغاز کنند، این ایده ها در دسترس است.

خانه‌ی روستایی مدرن

از طرفی دیگر، رنگ های روشن، در هم ریختگی و بی نظمی در محیط را کمتر جلوه می‌دهند. زوج های جوان به دکوراسیون داخل منزل خود بسیار اهمیت می دهند؛ برخی از آنها حتی ترجیح می دهند رنگ های تیره را به رنگ های روشن اضافه کنند. دکوراسیون منزل کوچک، چالشی است که بسیاری از خانواده‌های کم جمعیت با آن مواجه هستند. در جامعه می‌توانید آپارتمان‌هایی را پیدا کنید که حتی ۴۰ متر مربع فضا دارند.

در این دکوراسیون هم به این موضوع توجه شده و کابینت‌هایی در کمال سادگی از جنس ام‌دی‌اف ساخته شده است. شما باید با توجه به متراژ مساحت استفاده از وسایل و دکور چوبی در محل کار می تواند حس طبیعت را برای فرد القا کند . بدین ترتیب کارمندان در زمان کاری خود کم تر خسته می شوند و انرژی بیشتری برای انجام کار ها دارند . از طرفی وسایلی که در محیط کاری مورد استفاده قرار می گیرند باید دوام بالایی داشته باشند و خراب نشده و ایجاد خسارات را به حداقل برسانند ، چه متریالی بهتر از چوب که هم زیبایی دارد و هم مقاومت و استحکام بالا .

  • قطعاً نمونه های بی نظیر را پیدا می‌کنید که بهترین تمدکوراسیونمنزل هستند.
  • دیدن شعله‌های آتش قلب هر بیننده‌ای را گرم و چشم‌ها را مجذوب می‌کند.
  • کابینت های چوبی زیبا که در کنار سالن قرار می گیرند، ابزارهایی برای جمع آوری یا قرار دادن لوازم ضروری محسوب می شوند.
  • در دکوراسیون خانه های مدرن تهران، دکوراسیون‌های مدرن بسیاری وجود دارند که به سمت لاکچری بودن حرکت می‌کنند.
  • درصورتی‌که به سبک زرین و جواهر مانند تمایل دارید، این سبک طراحی دهه‌ی ۱۹۲۰ می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.