معرفی و دانلود کتاب دکوراسیون شیک و کاربردی در منزل سید راشد اخوت کتابراه-مبل وکیلی

اگر به دنبال سبکی گرم، کاربردی و آسوده و آرام دارید، دکوراسیون خانه‌ی روستایی مدرن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود. این سبک شاید یکی از پربارترین سبک‌های طراحی داخلی باشد که از بهترین‌های دهه‌ی۵۰ یا ۶۰ باحال و هوای شهرنشینی دانمارک است. یکی از آسان‌ترین روش‌های چیرگی بر سبک‌های طراحی داخلی معاصر، طراحی داخلی اسکاندیناویایی است که بر حول محور ترکیب عناصر متعادل و ملایم می‌چرخد. سبک فرانسوی ترکیبی دگرگون‌شده از سبک آنتیک فرانسوی، شابی شیک و عناصر طراحی داخلی خانه‌های روستایی و عوامل فریبنده معرفی می‌شود.

خرید متریال ها و لوازم لوکس از مراکز خرید بزرگ مطمئنا باعث صرفه جویی زیادی در هزینه‌های شما می‌شود. اما اگر در هنگام خرید دقت نکنید این احتمال وجود دارد که در نهایت فضای دکوراسیون شما خیلی عمومی و یکنواخت به نظر برسد. امروزه استفاده از سبک مینیمال و دکوراسیون ساده بسیار رایج شده است. انتخاب این نوع مجله خبری دکوراسیون می‌تواند نمای بسیار زیبایی به محیط و فضاهای موردنظر بدهد و درعین‌حال حس آرامش و سادگی را نیز به افراد بازدیدکننده القا کند.

کتاب اشک و خون

همیشه ایده های مختلف و خلاقانه ای برای چیدمان و طراحی دکوراسیون اتاق کودکان وجود دارد. استفاده از مبل‌های راحتی مکعبی شکل با فضای بسیار محدود و یا مبل‌های گوشه‌دار با گوشه‌های نرم گزینه مناسبی برای طرفداران دکوراسیون شیک و ساده است. دقت داشته باشید که باریک کردن مسیر، در طول زمان، استفاده از سالن پذیرایی را با مشکلاتی روبرو خواهد کرد. به ویژه زمانی که از میهمانان خود در این بخش از خانه پذیرایی می ‌کنید، تنگی مسیر رفت و آمد، چندان جالب نخواهد بود.

  • توافق کلی در این است که سبک معاصر شامل خطوط صاف و ساده، یک پالت رنگ طبیعی وزندگی پلان آزاد و فرم باز است.
  • داشتن خانه‌ای زیبا با دکوراسیونی چشم‌نواز برای هر کدام از ما جذاب است.
  • به جای مبلمان، میز یا صندلی های بزرگ، سعی کنید یک کاناپه راحتی و یک میز قهوه خوری کوچک در اتاق خواب بگذارید.
  • در دکوراسیون منزل سنتی، مبلمان را فراموش کرده و پشتی ها را جایگزین آن ها کنید.
  • اگرنه اصلاً نگران نباشید شما هنوز هم می‌توانید این فضا را به دست آورید.
استفاده از ستون‌های بلند و ایوان ‌های مرتفع یکی از اصلی ترین ویژگی های طراحی داخلی منازل ایرانی است و شما می توانید از فرش ایرانی و پرده های متناسب با آن برای تکمیل این سبک استفاده کنید. می‌توانید با قرار دادن یک میز در پشت کاناپه، علاوه بر تقسیم کردن فضای اتاق پذیرایی به دو بخش، فضایی مناسب برای قرار دادن وسایل تزئینی و ضروری ایجاد کنید. می‌توانید روی این میز یک چراغ خواب قرار دهید تا علاوه بر ارائه‌ یک جلوه‌ بصری زیبا، شرایط نوری محیط را نیز بهبود بخشد. همچنین این کار باعث می‌شود تا ساده و خالی بودن پشت کاناپه به‌چشم نیاید. دکوراسیون ساده و گرایش به ساده‌گرایی در این روزها در میان مردم بسیار مرسوم شده است. ردپای این گرایش روزافزون را اغلب بر روی لوازم و مبلمان محیط زندگی انسان‌ها می‌توان یافت.

سبک دکوراسیون بوهیمیایی

طراحان در سراسر جهان از عنصر شیشه برای سبک مدرن دردکوراسیون اداری بسیار استفاده می کنند. از این فرصت می توانید استفاده کنید و بهترین نما را برای محل کار خود ایجاد نمایید. ج) سومین انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه، مهم‌ترین قسمت است. رنگ هایی که در این قسمت انتخاب می‌کنید جسورانه و غیر منتظره هستند. رنگ های دسته سوم به طور ذاتی می‌ توانند نمای آشپزخانه شما را زیباتر کنند. انتخاب سرویس آشپزخانه، سرویس چای خوری یا سرویس ادویه در رنگ های مختلف، نمونه‌ای از این مثال است.

۴-دکوراسیون شیک اتاق پذیرایی را با قاب عکس تزیین کنید