مفتول سیاه مفتول سیاه قیمت سیم آرماتوربندی گروه تولیدی بازرگانی فولاد صنعت | fouladgostar

مفتول سیاه مفتول سیاه قیمت سیم آرماتوربندی گروه تولیدی بازرگانی فولاد صنعت | fouladgostar

مفتول سیاه (black annealed wire) نوعی سیم فلزی است که در بازار با نام های مفتول پخته شده، آنیل شده و یا سیم آرماتور نیز کارخانه مفتول شناخته می شود. این مفتول از فولاد گالوانیزه نشده ساخته شده، و از آنجایی که خاصیت انعطاف پذیری دارد از آن در صنایع مختلفی به کار برده می شود. به مفتول گالوانیزه به علت رنگ سفید و درخششی که دارد مفتول سفید گفته می‌شود.

  • این مجموعه بهترین قیمت مفتول در اصفهان را با گریدهای مختلف در سایت و تلگرام آراد آهن به روز رسانی میکند.
  • البته اگر نمایندگی زیر نظر کارخانه مشغول به فعالیت بوده و معتبر باشد.
  • سیم مفتول آرماتوربندی یکی از کاربردی‌ترین محصولات فلزی موجود در بازار است که بسیاری از صنایع فعلی وابستگی بالایی به این کالای پر مصرف دارند.
  • در نهایت سیم مفتول را به صورت کلاف های چند متری تبدیل می کنند.
  • مجموعه فولکا علاوه بر فروش انواع سیم مفتول ها، قیمت سیم مفتول مسی و انواع دیگر سیم مفتول ها مانند مفتول مسوار،مفتول گالوانیزه، مفتول اسید شور و ….
  • خرید مفتول سیاه پخته شده به صورت آنلاین و حضوری امکان‌پذیر است.

محصول تولید شده به شکل تسمه استحکام پایین‌تری نسبت به نوع فابریک دارد اما ارزان‌تر بوده و قابل دسترس‌تر می‌باشد. شما می توانید مفتول های سیاه رنگ را در بازار به شکل کلاف های پیچیده مشاهده کنید که به منظور راحتی در جابه جایی به این شکل بسته بندی می شوند. این روش همانطور که از نامش پیداست بسیار ساده بوده و پیچیدگی ندارد. از این گره در سطوح افقی مانند سقف و فوندانسیون استفاده می‌شود.

روش تولید میلگرد

این سایز‌ها در صنایع چوبی و بسته‌بندی، نجاری و… کاربرد دارند که به آن‌ها سیم نجاری گفته می‌شود. همچنین هر کدام از این سیم های مفتولی با توجه به ضخامتی که دارند، دارای نمره تعریف شده ای برای خود هستند که شما می توانید با توجه به نیاز خود، بهترین و مناسب ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مهمترین و بارزترین کاربرد این نوع مفتول توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. هر چند برخی محدود از میلگردها هم هستند که از مواد پلیمری و حتی الیاف ساخته شده اند. اما عملکرد اصلی آن مقاوم سازی بتن و افزایش استحکام کششی آن است که منجر به دوام بیشتر سازه و بالا رفتن طول عمر آن می شود. نحوه ساخت این سیم به این صورت است که ابتدا مفتول سیاه تمیزکاری و اکسیدزدایی شده و سپس با استفاده از فرایند الکترولیزر لایه‌ای بر روی آن قرار می‌گیرد که نسبت به روش گرم از میزان ضخامت بسیاری کمی برخوردار است.

توری لوزی

برای کسب آگاهی بیش‌تر در خصوص انواع مفتول سیاه و قیمت آن‌ها می توانید با کارشناسان فولادین تماس حاصل نمایید و یا اطلاعات تماس خود را در صفحه اصلی وبسایت فولادین ثبت نمایید تا کارشناسان فولادین در اولین فرصت با شما تماس بگیرند . در صنایع سیم آرماتور بندی را به دو روش فابریک تسمه و فابریک تولید می شود چرا که تولید به شیوه های متفاوت یک سری ویژگی را به محصول نهایی می دهد. به عنوان مثال انواع فابریک از مقاومت بالاتری نسبت به انواع تسمه دارد به این دلیل که فابریک از میلگرد 6.5 میل تولید می شود ولی انواع تسمه را از بازیافت ضایعات ورق می سازند. برای تولید سیم آرماتور بندی وایرود (همان میلگرد 6.5 میل) را به درون دستگاه های کشش می فرستند تا ضخامت آن کاهش یابد و به 1.5 میلیمتر برسد. پس از آن محصول را به دمای 900 درجه سانتیگراد رسانده (مرحله آنیل کردن) تا مقاومت الاستیسیته در این محصول افزایش یابد. این مرحله باید با مدت زمان معین و دقیقا تا دمای 900 درجه انجام شود چرا که کیفیت بالای مفتول به دقت این مرحله بستگی دارد .

علت استفاده از سیم مفتول آرماتوربندی

برای دریافت بهترین قیمت مفتول آرماتوربندی میتوانید با کارشناسان آهنیتو در مرکز آهن شادباد تماس گرفته و از قیمت روز این محصول مطلع شوید. قیمت سیم نجاری یا مفتول سیاه آرماتوربندی به دو عامل مهم ضخامت و جنس محصول بستگی دارد. بطور کلی دو نوع مفتول آرماتور بندی به صورت فابریک (آنیل شده) و غیر فابریک داریم که فابریک از کشش سطحی در میلگرد ساده بوجود میاید و غیر فابریک از تسمه های فلزی. این امر سبب شده قیمت غیر فابریک کمی مقرون به صرفه تر باشد. این ویژگی سبب شده تا دارای فرم گیری و شکل پذیری آسان و کار کردن با آن راحت باشد. مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی موجب شده تا کاربرد های متنوعی نیز داشته باشد.