چه نوع فرشی برای دکوراسیون کلاسیک مناسب است؟ تهران دیزاین سنتر-مبل وکیلی

سبک کلاسیک دارای ویژگی های زیادی است که فقط و فقط مختص خودش است و باعث تمایز بیش از حد این سبک با دیگرسبک هامی شود. امروزه از این سبک در کنار المان‌های مدرن به کار گرفته می‌شود. این یعنی برای مثلا نصب پرده از ابزارآلات قدیمی استفاده نمی‌شود و سعی در به کارگیری ابزارآلات به روز و مدرن برای نصب آنها خواهد شد. درست مجله خبری دکوراسیون است سبک اصلی کلاسیک است اما المان‌های مدرن را باید برای آن به کار برد تا به دکوراسیونی ماندگار و ارزشمند دست یافت. کلیساها و نماهای ساختمان رومیان باستان و یونان نمونه‌ای بارز از این نوع سبک محسوب می‌شود. اغلب برای طرح و نقش روی دیوارها یا حتی گاهی سقف، گلدان‌ها، دکوری‌ها و… از این طرح‌ها به کار برده می‌شود.

زیبایی های سبک کلاسیک در معماری داخلی!

گل های طبیعی و آثار هنری اصیل مشخصه دکوراسیون نشیمن کلاسیک هستند. مبلمان سبک کلاسیک مدرن طراحی منحصر به فردی دارد که بیانگر سبک مدرن کلاسیک است. تمام جزئیات مبلمان از جمله رنگ، جنس و الگوها باید در این سبک با دقت انتخاب شوند. بهترین انتخاب کفپوش ها در سبک زیبای کلاسیک، سنگ‌های خاص و پارکت و لمینت چوبی هستند.

دکوراسیون کلاسیک، با مبلمان های منبت‌کاری شده و پرکار شناخته می‌شود. بهترین نوع مبلمان ها برای این نوع دکوراسیون، مبلمان های سلطنتی و استیل به رنگ چوب است. در هرحال، مبلمان های ساده و بدون تزیین، حتی اگر به سبک های خاص طراحی شده باشند، به ندرت می توانند یک دکوراسیون کلاسیک را تداعی کنند. اگر تمایل به دکوراسیون , بازسازی ساختمان در تهران و دیزاین های کلاسیک در منزل خود دارید ، می‌توانید به‌صورت خلاصه ده راهکار زیر را در طراحی این نوع دکوراسیون به کار بگیرید. برای سفارش طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی خانه ، آپارتمان و بازسازی ساختمان به گروه مهندسی معماری مسعودیان تماس بگیرید. دکوراسیون کلاسیک، با مبلمان های منبت‌ کاری شده و پر کار شناخته می‌ شود.

بهترین نوع مبلمان ها برای این نوع دکوراسیون، مبلمان های سلطنتی و استیل به رنگ چوب می باشد. اگر می خواهید آشپزخانه ای به سبک کلاسیک داشته باشید باید بروید به سراغ تاثیر گذارترین تجهیزات آشپزخانه تان، درست حدس زدید منظورمان کابینت های آشپزخانه است. کابینت های کلاسیک معمولا از جنس چوب های گردو و بلوط هستند. روی درب های آن ها معمولا تزینات و کنده کاری های زیبا دیده می شود، بیشتر کابینت های کلاسیک یا رنگ های روشن مثل سفید استخوانی یا رنگ هایی تیره مانند قهوه ای سوخته طراحی و اجرا می شوند. مثل همیشه تزیینات زیاد نمادی از سبک کلاسیک در این کابینت هاست.

از مهندسان معمار و دکوراتور مجرب و متخصص استفاده می کند. آن ها نیز با علم روز دنیا در زمینه تخصصشان آشنایی کامل دارند. آینه و ساعت های بزرگ، تابلوهای نقاشی بر روی دیوار نیز شکوه و جلال طراحی داخلی کلاسیک بیشتر می کنند. پرده های گران قیمت که از جنس مخمل، تور یا ابریشم هستند نیز فضای متفاوتی را خلق می کنند.

تقارن یک ترفند طراحی داخلی است که نظم و زیبایی بصری را به نگاه بیننده منتقل می کند. تقارن در طراحی داخلی باعث ایجاد تعادل و حس آرامش می‌شود. در نگاه اول برای بیننده چنین استنباط می شود که فضا شلوغ است اما این به دلیل نوع و سبک طراحی داخلی کلاسیک است. ابتدا شاید چیدمان سخت باشد اما با کمی آشنایی می توانید هر چیزی را در جایگاه اصلی خود قرار دهید. برخی از خانه ها به غیر از فضای نشیمن، فضای دیگری نیز دارند که مخصوص پذیرایی از مهمانان است.

  • مبلمان خود را با دقت انتخاب کنید و از آن به مدت طولانی لذت ببرید.
  • این سبک به خاطر جلوه لوکس و منحصر به فردش طرفداران خاص خود را دارد و هیچگاه از مد نیافتاده است.
  • در حقیقت باید گفت که این سبک به دلیل این که سبکی لوکس و لاکچری محسوب می شود در فضاهای داخلی نیز باید از متریال های اصیل و گران قیمت استفاده شود تا بتوان این سبک را به خوبی به نمایش بگذارد.

شما می توانید با استفاده از متریال های مناسب درخشش را در این سبک ایجاد کنید. به عنوان مثال استفاده از متریال های لوکس باعث ایجاد درخشندگی بیش تر این سبک می شوند. هم چنین استفاده از شمعدان ها و لوستر های کریستالی ، طلایی ، برنزی و مسی نیز انتخاب مناسبی برای این موضوع هستند. علاوه بر تمامی این موارد آینه های قاب دار تزیینی و آثار هنری نیز باعث ایجاد درخشش در سبک کلاسیک می شوند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک-کرمان

لوسترهای پرنقش و غالباً طلایی‌رنگ با ارتفاع زیاد و شاخه‌های متعدد از ویژگی‌های نورپردازی در این سبک دیزاین منزل است. به عبارتی، لوستر در نقش تزیینات و دکوراتیو سقفی به کار می رود و بایستی جلوه ای باشکوه و پر طمطراق (همانند سایر اجزای دیزاین کلاسیک) داشته باشد. اجرای این موارد برای داشتن یک طراحی داخلی ایده‌آل، لازم و ضروری است. نه تنها در این سبک، که در هر سبک دیگری، بسیار مهم است که بایدها و نبایدهای خاص آن را بشناسیم تا بتوانیم یک دیزاین صحیح داشته باشیم. و توجه داشته باشید که رنگ فرش‌ها باید هماهنگ با رنگ پارچه‌های مبلمان و رنگ پرده‌ها انتخاب شود.

مبلمان منزل خود را چطور انتخاب کنیم

این سبک به هیچ عنوان با بی نظمی و شلوغی کنار نمی آید. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. پانل های چوبی نیز باید از چوب گرانبها ساخته شده باشند. حس اصالت را نمی توان از آن گرفت و در این سبک هیچ چیز دور از انتظار نیست و به طور کلی سبکی پایدار است.