چیدانه دکوراسیون داخلی منزل؛ شیک‌ترین ایده‌های دکوراسیون خانه-مبل وکیلی

تنها کافیست از عناصر موجود بهترین استفاده را کرده و یک ترکیب ماهرانه از آنان بسازید. برای اینکار لازم است مبلمان موجود مجله خبری دکوراسیون در منزل را از لحاظ رنگ، بافت و اندازه تفکیک کنید. سپس با رعایت یک هارمونی متعادل، آنان را با یکدیگر ترکیب کنید.

اجاره سفره عقد و میز بله برون

اگر در حال حاضر دیوارهایی آجری را در معرض دید قرار داده‌اید باید دیوانه باشید اگر به سراغ یک سبک شیک صنعتی نروید. سبک بوهو به خود بیانگری وابستگی زیادی دارد بنابراین احتمالاً بخواهید یک کاردستی را اضافه کنید. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید ترکیب درست رنگ‌ها و الگوها است.

بانوان بخشی از تایم خود را در آشپزخانه می گذرانند و برای اینکه این فضا برایشان خسته کننده نباشد و به راحتی بتوانند رفت و آمد کنند باید به دکوراسیون داخلی آشپزخانه اهمیت دهند. سبک کلاسیک برای دکوراسیون داخلی تلفیقی از سبک قدیمی و جدید است یعنی شما همان سبک قدیمی را در خانه هایتان مشاهده می کنید اما این سبک قدیمی توسط وسایل جدید طراحی و اجرا می شود. سبک مدرن برای دکوراسیون داخلی مناسب افرادی است که خواستار سادگی و خلوتی هستند؛ سبک مدرن که به معنای جدید و نوین است امروزه در بین ایرانیان بسیار محبوب شده است. طراحی دکوراسیون داخلی در عین سادگی، اصولی دارد که رعایت این اصول موجب می شود تا طراحی زیبا مطابق المان های روز دنیا را مشاهده کنیم به همین خاطر می گویند طراحی دکوراسیون داخلی را به متخصص آن بسپارید. چرم، پلاستیک، بامبو، پوست، ابریشم، کتان، ساتن و … فقط برخی از ده‌ها جنسی است که شما می‌توانید در دکوراسیون داخلی مدرن استفاده کنید. بهتر است تخت‌خوابی سفارش بدهید که بتوانید از فضای زیر آن هم استفاده کنید.

سبک دکوراسیون داخلی صنعتی

معمولا سالن‌های پذیرایی ایرانی به داشتن میز پذیرایی معروف‌اند برای همین موضوع در انتخاب میز هم باید از حداقل فضای موجود هم استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود از میزهای کوچک چند عددی استفاده کنید تا یک میز بزرگ یک قطعه. برای چیدمان وسایل خود در خانه‌های کوچک نیاز دارید تا از تمام فضایی که در دسترستون هست استفاده کنید. توجه داشته باشید در استفاده از کاغذ دیواری هم باید بین رنگ آن با مبلمان و باقی وسایل خانه یک هماهنگی وجود داشته باشد در غیر اینصورت ظاهر خانه برای شما چندان جالب نخواهد شد. برای فضاسازی و استفاده بهتر از هر نقطه خانه خود با نورپردازی های مناسب می‌توانید کمبودهای خانه را بر طرف کنید. همچنین استفاده از رنگ‌های روشن به دلیل انعکاس نور باعث می‌شود که فضای خانه بزرگ تر دیده شود.

از رنگ سفید برای بزرگ‌تر کردن فضاها استفاده کنید

طراح با گذاشتن مبل‌ها در وسط پذیرایی یک دیوار فرضی میان اتاق پذیرایی و اتاق غذاخوری ایجاد کرده است. گاهی با این روش‌ها می‌توان فضاها را به نحو احسنت جداسازی کرد. میز و صندلی ناهارخوری هم مانند مبل ال از ترکیب دو رنگ طوسی و آبی تشکیل شده است. حتی دیوار کناری میز ناهارخوری هم به رنگ طوسی رنگ‌آمیزی شده و هارمونی جذابی را با المان‌های دیگر ایجاد کرده است.

  • نورپردازی مصنوعی هم بهتر است برای هر فضا به‌صورت اختصاصی طراحی شود و از نورپردازی کلی پرهیز کنید.
  • به جای مبلمان، میز یا صندلی های بزرگ، سعی کنید یک کاناپه راحتی و یک میز قهوه خوری کوچک در اتاق خواب بگذارید.
  • بنابراین قطعاً سرازیر می‌شود و فضا کیفیتی که باید داشته باشد را ندارد و نیاز ما را نیز برطرف نخواهد کرد.
همچنین برای آن دسته از افرادی که در منزل خود، قصد تغییرات بزرگی را دارند، بهترین ایده های دکوراسیون وجود دارد که حتی با صرف هزینه های بسیار اندک، قابل اجرا هستند. از زیبایی های انواع آینه دکوراتیو در اجرای بهترین دکوراسیون منزل نباید غافل شوید. شما می توانید بهترین مدل های آینه را در بازار پیدا کنید که متناسب با فضایی که در اختیار داری قابل نصب هستند. آنها را می ‌توانید کنار اتاق خواب، سالن مطالعه، نزدیک درب ورودی و همچنین در حمام و سرویس بهداشتی نصب کنید. استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی منزل، درخشندگی و نور و روشنایی را افزایش می دهد؛ چرا که آینه ها باعث انعکاس نور در داخل محیط می شوند.