چیدانه دکوراسیون پذیرایی شیک و مدرن: اصول مهم طراحی 2022 + عکس-مبل وکیلی

در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دکور خانه جلب می نماییم. در فضای اتاق پذیرایی ، یک ورقه سنگ مرمر را با کمی تلاش، دریل و یک جفت دستگیره کابینت می‌توان به سینی پذیرایی شیک و لوکس تبدیل کرد. یا این که به جای ساخت آن می‌توانید به سادگی از بوتیک لوازم خانگی آن را خریداری کنید. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد چیدمان مبلمان، پایه و اساس دکوراسیون محیط به شمار می‌رود. در دکوراسیون به سبک مینیمال، مبلمان‌ غالباً فضای کمی را اشغال می‌کنند و تا حد امکان از حجم کمی برخوردارند.

خانواده‌های پرجمعیت و پر رفت‌وآمد و نیز میزبانانی که مهمان‌های بسیاری را به منزل خود دعوت می‌کنند، نمی‌توانند به‌راحتی پذیرای این نوع دکوراسیون ساده باشند. در طراحی دیزاین پذیرایی انتخاب یک کفپوش مناسب بسیار حائز اهمیت است. با استفاده از فرش دستباف قدیمی و منحصربه فرد و یا یک فرش ماشینی زیبا می توان یک دکوراسیون عالی در فضای منزل خلق نمود.

هرچند ابعاد کوچک‌تر این جنبش طراحی همراه با عناصر دکورایو فلزی مثلاً بر رویکتابخانه و یا هر جای دیگر می‌تواند نشانگر خوبی از طراحی صنعتی باشد. دور از ذهن نیست که طراحی داخلی صنعتی نشانگر روحیه‌ی مینیمال و تقریباً مردانه و پاک است. رنگ‌ها از طریق کارهای هنری و یکپارچه مانند یک فرش کوچک به فضا اضافه می‌شود. برای شفافیت بیشتر مبلمان فرانسوی، خطوط مرتب، برخورد پرجنبش و رنگ‌ها و شفافیت برآمده از کریستال‌ها، آینه‌ها و سطوح درخشان در نظر بگیرید.

  • تحقیقات نشان می‌دهد که تغییر در محیط زندگی افراد و دکوراسیون منزل موجب اثرات مثبت به سزایی در رفتار افراد می‌شود.
  • وقتی خانه‌تان را با جزئیاتی ظریف‌تر آذین می‌کنید مطمئن باشید مقدار زیادی مواد طبیعی مثل چرم پوشیدنی و خز مصنوعی یا پوست را اضافه کنید که همیشه شروعی خوب هستند.
  • یک یا دو لوازم دکوری زیبای ساخته شده از سنگ مرمر مانند تخته خوردکنی که در تصویر نشان داده شده می‌تواند ظاهر سنگ مرمر را به آشپزخانه بیاورد حتی اگر در جای دیگر به کار نرفته باشد.
  • آب، یکی دیگر از راه‌ های فوق ‌العاده برای به کارگیری دکوراسیون داخلی سبک چینی با سهولت و سادگی است.

بارها در مقالات و منابع مختلف به اهمیت طراحی دکوراسیون منزل اشاره شده است. شما با تغییراتی هر چند کوچک، می توانید محیط زندگی را به سبکی که مجله خبری دکوراسیون خود به آن علاقه دارید، تغییر دهید. برخی از طراحان حرفه‌ای، سبک های مدرن امروزی را اجرا می کنند و برخی دیگر به سبک های کلاسیک روی می آورند.

دکور خانه 1401 که اخیرا بسیار ترند شده با جدیدترین ایده های ناب روز

مجموعه نوژن با بهره‌مندی از زیباترین میز تلویزیون‌های موجود در ایران، پاسخگوی علاقه‌مندان به میز تلویزیون‌های شیک و ممتاز است. برای مشاهده محصولات و آشنائی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن‌ها به مجموعه نوژن مراجعه کنید. دوست دارم شما هم این دکوراسیون داخلی خانه شیک را ببینید و لذت ببرید. با انتخاب لوازم دکوری ساده، مقرون به صرفه و یا دست ساز مانند ﺷﻤﻊ ﻫﺎی ﺗﺰﯾﯿﻨﯽ، ﮔﻠﺪان ﻫﺎی ﮐﻮﭼﮏ ﮔﻞ به سادگی می توانید چهره ی دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید و ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی تان ببخشید.

گاه ممکن است ازدحام لوازم و وسایل جلوه زیباتری به محل موردنظر بدهد. اما گاهی نیز زیبایی در سادگی نمود بیشتری دارد و دکوراسیون ساده اما زیبا، روحیه افراد پیرامون آن محیط را دگرگون می‌کند. چرا که دکوراسیون هر محل، تأثیر ژرفی بر روحیه و خلق‌وخوی بازدیدکنندگان آن محل دارد. علاوه بر جنبه زیبایی‌شناسی، کارآمدی یک دکوراسیون، دیگر چالشی است که در طراحی یک محیط باید در نظر گرفته شود. از اصلی ترین شاخه های دکوراسیون داخلی، میتوان به کاغذ دیواری، کناف، لمینت و کفپوش، کاشی و سرامیک و همینطور کابینت آشپزخانه اشاره کرد. اگر قصد اجرای هریک از پروژه های نام برده شده در منزل و محل کار خود دارید.

۱۴. افزودن پنجره های اصلی فضای بیرونی به داخل خانه

در ایجاد فضاهایی برای نگهداری وسایل خود خلاق باشید و از آن نترسید. مانند جوی مویلر که دوست دارد، از نردبان برای نگهداری حوله استفاده کند. علاوه بر آن، این سینی را می‌توانید بین اتاق ها جابه جا کنید که می توان گفت این نوعی سرمایه گذاری است که متعلق به همه اتاق های خانه است. در این مقاله به بررسی ملزومات اتاق نشیمن برای خانه های جدید پرداخته شده است.